Οι διαιτητές και οι κομισάριοι στις Εθνικές κατηγορίες.

Ανακοινώθηκαν από την ΕΟΚ οι διαιτητές και οι κομισάριοι των αγώνων του τριημέρου  30/11-2/12  2013, στις Εθνικές κατηγορίες που αφορούν τις Κρητικές ομάδες και τους διαιτητές του ΣΥΔΚΑΚ, που ορίστηκαν σε αυτές τις κατηγορίες.










Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Εθνικής Ανδρών (8η αγων., 30/11-2/12)

Σάββατο 30 Νοεμβρίου
ΚΓ ΠΑΟΚ 19.00 ΠΑΟΚ-ΚΑΟΔ Φούφης-Καρακατσούνης-Πουρσανίδης Κ (Μούστος)
ΚΓ Απόλλων Περιβόλας 17.00 Απόλλων Π.-Πανελευσινιακός Αναστόπουλος Π-Σώμος-Μαγκλογιάννης (Παπαδόπουλος)
Βενετόκλειο 16.00 Κολοσσός Ρ.-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Σχινάς-Πουρσανίδης Γ-Ψαριανός (Κουνελές)
ΔΑΚ Κανήθου 18.00 Ίκαρος Χαλκίδας-Πανιώνιος Χριστοδούλου-Μητσόπουλος-Τσώνος Β (Άκελ)
ΣΕΦ 16.00 Ολυμπιακός-Άρης Γκούμας-Ξενικάκης-Ταρενίδης Στ. (Αγγελόπουλος)

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου
ΚΓ Μ. Μερκούρη 16.00 Ρέθυμνο-Τρίκαλα Γκόντας-Μάνος-Καλδίρης (Μαχαιριανάκης)

Δευτέρα 2 Δεκεμβρίου
ΔΓ Ιλισίων 17.00 Ηλυσιακός-Παναθηναϊκός Ταβουλαρέας-Παναγιώτου-Μαλανδρής (Κορασίδης)  


Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Εθνικής Ανδρών (7η αγων., 30/11)

Σάββατο 30 Νοεμβρίου
ΔΑΚ Σερρών 17.00 Ίκαροι Σ.-ΑΕΚ Μπήτης-Δεληγιαννίδης-Λόρτος (Δραγκιόγλου)
Τρίπολης 16.00 Αρκαδικός-ΟΦΗ Ανδρικόπουλος-Μπίκας-Θεοδωρόπουλος (Γιαλικάρης)
Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λ.-Παγκράτι Σταματόπουλος-Τζαφλέρης-Φακίτσας (Κυμιατζής)
Κοντόπευκου 17.00 ΚΑΠ-Καβάλα Βαρδάλος-Τσούνας-Μάλαμας (Ντίνος)
Ψυχικού 17.00 Ψυχικό-Φιλαθλητικός Διαμαντής-Θεονάς-Καραβίτης (Μαύρος)
Λαυρίου 17.00 Λαύριο-Φίλιππος Βέρ. Παντελίδης-Κωνσταντινόπουλος-Κοντίλης (Παλάτος)
Αμαλιάδας 17.00 Κόροιβος Αμ.-Ηρακλής Σκούτας-Παπαθανασίου-Καλογερόπουλος (Γιοχαλής)


Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Εθνικής Γυναικών (7η αγων., 1/12)

1ος Όμιλος

Σχολικό Ν. Φιλ. 12.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Π. Φάληρο Τσάτσης-Σιδέρης (Μακρίδης)
Ν.Κηφισιάς 12.00 Ν. Κηφισιά-Ολυμπιάδα Άσσου Νικηφορίδης-Πλατέλα (Χαρεμής)
Σπόρτιγκ 17.00 Σπόρτιγκ-Ηρόδοτος Παπαδημητρόπουλος-Μαρουδιάς (Μακρυγιάννης)
3ο ΚΓ Α. Λιοσίων 12.00 Εύνικος-Μελίσσια Αντωνιάδης-Αθανασόπουλος (Παπαδόπουλος Κ)
ΔΑΚ Τρίπολης 12.00 Αρκαδία Άμιλλα-Περιστέρι Κουτσοδήμος-Νικολός (Κόκκορης)
Ν.Σμύρνης 12.00 Πανιώνιος-Τερψιθέα Γλ. Γρίβα-Τσολάκος (Μίχας)

Β’ Εθνικής Ανδρών (7η αγων., 30/11-1/12)

Όμιλος Νότου

Σάββατο 30 Νοεμβρίου

Αθλ. Κ. «Δαϊς» 16.30 Δούκας-Ιωνικός Ν. Μπούκας-Κάρδαρης (Πετρίδης)

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου

Κερατσινίου 17.00 Εθνικός-Μαρούσι Παπαφωτίου-Μηπαλίδης (Τσάμης)
Α. Παπανδρέου (κθ) 17.00 Περιστέρι-Νήαρ Ηστ Ραχιώτης-Τσαχάκης (Μαυρουδής)
Ηράκλειο 17.00 Ηράκλειο-Ιωνικός ΝΦ Σπυρόπουλος Α-Ντάνος (Κουρκουνάκης)
Χολαργού 17.00 Χολαργός-Αετός Τσαρούχα-Ζακεστίδης (Μουζάκης Στ.)
Ν.Ερυθραίας 17.00 Πανερυθραϊκός-Ένωση Ιλίου Αποστολίδης-Σιώκας (Σιώκας)
ΚΓ Εσπέρου 17.30 Πόλις Καλλιθέας-Αμύντας Παυλόπουλος-Αναστασίου (Ευστρατίου)


Γ’ Εθνική Ανδρών ( 30/11-1/12)

2ος Όμιλος

Σάββατο 30 Νοεμβρίου

Αλικαρνασσού 13.30 Ηρόδοτος-Παπάδος-Γέρας Καλογερόπουλος-Σκαλτσής (Γιαννακουδάκης)

Κυριακή 1 Δεκεμβρίου

Β’ Πεύκης 17.00 Πεύκη-Φάρος Κερ. Λαζαρίδης-Αργυρούδης (Ζώης)
Περάματος 17.00 Περάματος Ερμής-Εργοτέλης Φάκαρος-Μαμασούκα (Χασάπης)
Αγ. Δημητρίου (νέο) 17.00 Κρόνος Αγ. Δημ.-Χαλάνδρι Καλαϊτζάκης-Φασόλης (Νάκος)
Κύμης Ν. Μαρίνος 12.00 Κύμη-Βούρειος Χίου Φραγκούλη-Λύρας (Ιωάννου)

Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.