Στο Ρέθυμνο βρέθηκαν το Σάββατο (5/9),οι έφηβοι και παίδες της ομάδας της Αναγέννησης Αρκαλοχωρίου προκειμένου να παίξουν φιλικά παιχνίδια με το Ρέθυμνο BC, στο περιθώριο του Τουρνουά "Π.Οικονομάκης".
Παράλληλα τα παιδιά της ακαδημίας του Αρκαλοχωρίου, βρέθηκαν στις κερκίδες του "Μ.Μερκούρη", για να ζήσουν όλα μαζί τη μεγάλη εικόνα και τις παραστάσεις που δίνει το διεθνές τουρνουά "Π.Οικονομάκης".
Με ανακοίνωση του το Δ.Σ. του Α.Σ.Α. Αναγέννηση ευχαριστεί την διοίκηση του ΑΓΟΡ για την πρόσκληση .
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου