Αναχώρησαν για το Ρέθυμνο οι έφηβοι και παίδες της ομάδας της Αναγέννησης Αρκαλοχωρίου προκειμένου να παίξουν φιλικά παιχνίδια με το Ρέθυμνο BC, στο περιθώριο του Τουρνουά "Π.Οικονομάκης".
Συγκεκριμένα όπως αναφέρει η επίσημη σελίδα κοινωνικής δικτύωσης της ομάδας, οι Έφηβοι και οι παίδες θα πάνε στο Ρέθυμνο για φιλικά παιχνίδια με το Ρέθυμνο BC, ενώ μετά θα παρακολουθήσουν τα παιχνίδια του τουρνουά ''ΠΕΤΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ '' .
Συνολικά στις κερκίδες του Μελίνα Μερκούρη θα βρεθούν 55 άτομα που συνοδεύουν την αποστολή .
το Δ.Σ. του Α.Σ.Α. Αναγέννηση ευχαριστεί την διοίκηση του ΑΓΟΡ για την πρόσκληση .
Να θυμίσουμε ότι την προηγούμενη εβδομάδα, η παιδική ομάδα του Γιώργου Λιόντα,αντιμετώπισε το παιδικό του Δειλινού του Γιάννη Κυριάκογλου, με το παιχνίδι, να λήγει....ισόπαλο 51-51 !!!
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου