Ορισμοί διαιτητών-κριτών.

Ανακοινώθηκαν οι ορισμοί διαιτητών κριτών, για το Σαββατοκύριακο 26-27 Οκτωβρίου, που αφορούν τους αγώνες των Εθνικών πρωταθλημάτων που διεξάγονται στην Κρήτη και της ΕΚΑΣΚ.












Αναλυτικά....
ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2013

Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.00 ΑΓΟΡ – ΠΑΟΚ (T.V.NOVASPORT 3)
(Δ) Χριστοδούλου – Παναγιώτου – Τσούνας (Μαγκανάς)
(Κ) ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (Σ) – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ (Β) – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Χ) -  ΒΛΑΣΣΗΣ (24)

Β ΕΘΝΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΜΥΝΤΑΣ
(Δ) Δημόπουλος – Λιότσος (Τζωρτζάκης)
(Κ) ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Σ) – ΒΑΡΟΥΧΑ(Χ) – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΣ 12.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ  - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(Δ) Μαυράτζας – Ρίζος (Ευαγγελινός)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ(Χ) – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (24)

ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2013

ΛΙΝΤΟ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ.

ΛΙΝΤΟ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΝΔΑΚΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΒΑΚ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΒΑΚ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΧΕΡΣ/ΣΟΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ. - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΧΕΡΣ/ΣΟΣ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ. - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΚΑΤΣΟΥΛΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 16.30 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΣΗΤΕΙΑ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΟΛΙΔΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 18.30 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 2 – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν. - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ. – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2013

ΛΙΝΤΟ 12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 14.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΒΑΡΟΥΧΑ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΒΑΚ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 13.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΟΑΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ. – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.

ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ.

ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ.

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 12.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΚΥΔΩΝ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν. - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΣΟΥΔΑΣ 17.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΟΦΗ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ. - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.