Απ’ τις… ασκήσεις επί χάρτου, στην πράξη θα μπουν οι παίκτες του Εργοτέλη, με δύο φιλικά παιχνίδια να είναι προγραμματισμένα για την επόμενη εβδομάδα.
Τα πρώτα φιλικά της ομάδας των "κιτρινόμαυρων" ορίστηκαν την Πέμπτη 12 Σεπτέμβρη στο Λίντο με την ομάδα του Χάνδακα ενώ την Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου θα αντιμετωπίσει την ομάδα του Δειλινού.
Ο Γιώργος Μακράκης αναμένεται να κάνει πολλά πειράματα και να δοκιμάσει όλους τους παίκτες του, ενόψει της προετοιμασίας του για το πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής, το κυριότερο όμως είναι να δώσει στους αθλητές του να… ξεμουδιάσουν ύστερα από εβδομάδες προπονήσεων.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου