Ο Φώτης Τακιανός με δήλωση του στην ιστοσελίδα της ομάδας αναφέρθηκε στο πρώτο επίσημο παιχνίδι της χρονιάς κόντρα στον Ηρακλή.
Ο Φώτης Τακιανός έκανε στο ofibc.gr την παρακάτω δήλωση εν όψει του αγώνα με τον Ηρακλή
«Για εμάς είναι ένα παιχνίδι που θεωρείται φιλικό καθώς αντιμετωπίζουμε μια ομάδα που βρίσκεται στην ίδια κατάσταση με εμάς. Στόχος μας είναι να το χρησιμοποιήσουμε για το μοντάρισμα της ομάδας στα πλαίσια της προετοιμασίας μας για την έναρξη του πρωταθλήματος».
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου