Τους Μιλένκο Τέπιτς και Μαρτίνας Γκετσεβίτσιους θα έχει συμπαίκτες την επόμενη χρονιά ο Χανιώτης Ανδρέας Γλυνιαδάκης, καθώς ανακοινώθηκε η απόκτησή του από τη Λιέτουβος Ρίτας.
Ο Έλληνας σέντερ, με αυτόν τον τρόπο επιστρέφει στην Ευρωλίγκα, καθώς θα αγωνιστεί στα προκριματικά με τους Λιθουανούς.
Ο Ανδρέας Γλυνιαδάκης την προηγούμενη χρονιά αγωνίστηκε στην Αστάνα στο Καζακστάν, κατακτώντας μαζί της το νταμπλ, ενώ από φέτος θα ενισχύσει την προσπάθεια της Λιέτουβος.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου