Με την συμμετοχή και φέτος καλών και δυνατών ομάδων της Α1 θα γίνει και φέτος το Τουρνουά “Πέτρος Οικονομάκης” στο Ρέθυμνο τo διάστημα από τις 4 έως τις 6 Οκτωβρίου.
Για ακόμα μία χρονιά, δεύτερη διαδοχική, ο Παναθηναϊκός θα πάρει μέρος στο τουρνουά. Μαζί του ο Αρης και ο Πανιώνιος και φυσικά ο ΑΓΟΡ.
Οι Κρητικοί θα διοργανώσουν ξανά, εν όψει της νέας αγωνιστικής περιόδου, τουρνουά προετοιμασίας στο “Μελίνα Μερκούρη”, στη μνήμη του αδικοχαμένου παίκτη.
Το τουρνουά θα διεξαχθεί στις 4-6 Οκτωβρίου 2013.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου