Ο γνωστός μας από τη θητεία του (δυο φορές)στον πάγκο του ΟΦΗ, που τον οδήγησε στο πρωτάθλημα της Β΄Εθνικής το 2011, Βαγγέλης Βλάχος αναλαμβάνει το Περιστέρι και θα προσπαθήσει να κάνει… restart την επόμενη σεζόν καθώς ο οικιοθελής υποβιβασμός του στη Β' Εθνική δείχνει τη διάθεση των διοικούντων να το… αναγεννήσουν μέσα από τις στάχτες του.
Η σχετική ανακοίνωση:
"Η επιτροπή μπάσκετ του ΓΣΠ, ανακοινώνει ότι την ανάληψη της τεχνικής ηγεσίας, της ανδρικής του ομάδας που θα μετάσχει στο πρωτάθλημα της Β' εθνικής κατηγορίας την περίοδο 2013-'14 αναλαμβάνει ο Βαγγέλης Βλάχος".
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου