Μαζικά πέφτουν οι υπογραφές το τελευταίο διάστημα στον Χάνδακα.Η πιο πρόσφατη μεταγραφή είναι του φοιτητή Φώτη Τζούμα (22, 1.98, Forward), που ανακοινώθηκε από τον σύλλογο και αποτελεί την έκτη φετινή μεταγραφή..
Η σχετική ανακοίνωση:
Ο Γ.Σ. Χάνδακας ανακοινώνει την απόκτηση του καλαθοσφαιριστή ΤΖΟΥΜΑ ΦΩΤΗ (22, 1.98, Forward). Του ευχόμαστε καλή αγωνιστική χρονιά με υγεία.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου