Δείτε πλούσιο φωτορεπορταζ από από τα φιλικά της Εθνικής Κορασίδων στη Σερβία, όπως το έχει καταγράψει, το tsiotras.blogspot.gr.
Η αποστολή της Εθνικής Κορασίδων (με την Τζουγκράκη και Καρλάφτη στην σύνθεσή της) μετά τα τα φιλικά της Σερβίας, είναι στη Καβάλα για να συνεχίσει την προετοιμασία της..
This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου