![](http://4.bp.blogspot.com/-FYhqJQ1mrOg/UelWaMn2_0I/AAAAAAAAewY/PMk02soWnjY/s320/Koyame_hart_.jpg)
Ενίσχυση εις διπλούν για το Ρέθυμνο Aegean, αφού ανακοίνωσε τη συνεργασία της με τους Τζάστιν Χαρτ και Αλεξάντερ Κουάμε. Ο πρώτος υπέγραψε συμβόλαιο συνεργασίας ενός έτους ενώ για τον Κουάμε ενεργοποιήθηκε το τριετές συμβόλαιο που είχε υπογράψει.
Η ανακοίνωση της ΚΑΕ Ρέθυμνο Aegean αναφέρει:
«Η ΚΑΕ Ρέθυμνο Aegean ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας με τους αθλητές: JustinHurttπου γεννήθηκε στις 3 Οκτωβρίου 1988, έχει ύψος 1,95 και παίζει στην θέση του guard για 1 χρόνο και με τον QuintinKwameAlexander που γεννήθηκε στις 21 Απριλίου 1990, έχει ύψος 2,01 και παίζει στην θέση του power forward για τα επόμενα 3 χρόνια».
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου