![](http://3.bp.blogspot.com/-nZklVtW0rik/Ue1MtwBonYI/AAAAAAAAe3A/CsVXcBjeuu4/s320/ethniki+paidon+2013.jpg)
Η Εθνική Παίδων, που βρίσκεται στην Νάουσα στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για το Ευρωμπάσκετ της Ουκρανίας (8-18/08), επιβλήθηκε σε φιλικό αγώνα της Νορβηγίας με 89-58.
Στην προετοιμασία της Εθνικής παίδων συμμετέχει και ο Δ.Φραγκιαδάκης του Ηράκλειο (προτελευταίος από αριστερά στους καθιστούς), και ο Χανιώτης παίκτης του ΠΑΟΚ, Α.Κόνιαρης.
Οι δύο ομάδες θα αναμετρηθούν και αύριο (22/07) στις 17:00.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου