Παραμένει στοo τιμόνι της πρωταθλήτριας ομάδας του Ηροδότου ο προπονητής Μανόλης Δημητριάδης σύμφωνα με ανακοίνωση της Διοίκησης.
Άλλωστε και ο επιτυχημένος προπονητής ήθελε να συνεχίσει την συνεργασία και στην συνάντηση που είχαν οι δυο πλευρές και με συνοπτικές διαδικασίες συμφώνησαν και οριοθέτησαν τους στόχους της νέας χρονιάς
Αναλυτικά η ανακοίνωση του ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ:
"Είμαστε στην ευχάριστη θέση να πληροφορήσουμε το φίλαθλο κοινό του ΑΟΝΑ Ηρόδοτος για την συνέχιση της συνεργασίας μας με τον έμπειρο προπονητή Μανόλη Δημητριάδη που από την Δευτέρα 19 Αυγούστου συνεχίζει ως προπονητής στην Ανδρική ομάδα του ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ στην Γ΄ Εθνική".
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου