ΕΚΑΣΚ | Πρόγραμμα αγώνων.



Η ΕΚΑΣΚ, γνωστοποίησε το πρόγραμμα αγώνων (ημερομηνίες και ώρες),στα πρωταθλήματα τως Ανδρών, Γυναικών, Εφήβων,Νεανίδων, Παίδων, Παμπαίδων.

Σύντομα το πρόγραμμα θα βρίσκεται στο GameCenter του site.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΚ

    1  ος ΓΥΡΟΣ-  3  η Αγωνιστική

  Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                                        
  03/11/12      18:30   ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ         ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ                           ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                              
  03/11/12      18:00   ΡΕΘΥΜΝΟΥ               ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ                    ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                    
  03/11/12      17:00   ΜΟΙΡΩΝ                     ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ                       ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ                  
  03/11/12      18:00   ΣΗΤΕΙΑΣ                     ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ                      ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ                   
  03/11/12      20:30   ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ         Γ.Σ. ΧΑΝΔΑΚΑΣ                     ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ                          
                                                             4  η Αγωνιστική

   Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                                        
  10/11/12      19:00   ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ         ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                  ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ                              
  10/11/12      18:00   ΛΙΝΤΟ                         ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ               ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ                       
  10/11/12      18:00   ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ        ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ                 ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ                          
  10/11/12      18:30   ΣΗΤΕΙΑΣ                     ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ                      Γ.Σ. ΧΑΝΔΑΚΑΣ                        
  10/11/12      18:00   ΚΛΑΔΙΣΟΥ                  ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                            ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ                          
                                                               5  η Αγωνιστική

  Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                                        
  17/11/12      19:00   ΛΙΝΤΟ                         ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ                           ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ                  
  17/11/12      18:00   ΡΕΘΥΜΝΟΥ               ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ                    ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ                   
  17/11/12      18:00   ΜΟΙΡΩΝ                     ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ                       ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ                         
  17/11/12      17:00   ΛΙΝΤΟ                         Γ.Σ. ΧΑΝΔΑΚΑΣ                     ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                              
  17/11/12      18:00   ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ            ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ                        ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                    

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΚΑΣΚ

                    1  ος ΓΥΡΟΣ-   1  η Αγωνιστική

  Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                                        
  11/11/12      15:00   ΛΙΝΤΟ                         ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                     ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                              
  11/11/12      16:00   ΡΕΘΥΜΝΟΥ               ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ                          ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                    


ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

                    1  ος ΓΥΡΟΣ  -   4  η Αγωνιστική

 Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                                        
 04/11/12      15:00   ΛΙΝΤΟ                         ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                     Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                       
 04/11/12      18:00   ΚΛΑΔΙΣΟΥ                  ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                            ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                                                   ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ         ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                  ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ                  
                                                 5  η Αγωνιστική
     Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                                        
  11/11/12      15:00   Β.Α.Κ.                         Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                    ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                              
  11/11/12      14:00   ΡΕΘΥΜΝΟΥ               ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                   ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                    
                              ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ         ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ               ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                        

                   2ος ΓΥΡΟΣ  -           1  η Αγωνιστική

 Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                                        
18/11/12      12:00   ΡΕΘΥΜΝΟΥ               ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                   Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                                                                                       ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ         ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ               ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                              
18/11/12      18:00   ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ         ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                  ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                        

 ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

                    1  ος ΓΥΡΟΣ  -     4  η Αγωνιστικη

 Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                                        
 04/11/12      16:30   ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ         ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                   ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                    
 05/11/12      18:30   ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ              ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ                      ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                       
 04/11/12      13:30   ΜΟΙΡΩΝ                     ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ                       ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  
               
                                            5  η Αγωνιστική
 Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                                        
 10/11/12      14:30   ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ           ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                 ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ                         
 11/11/12      11:00   ΛΙΝΤΟ                         ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                    ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ                          
 11/11/12      17:00   ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ        ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ                 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                      

                    2ος ΓΥΡΟΣ   -      1  η Αγωνιστική

  Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                                        
  18/11/12      12:30   ΛΙΝΤΟ                         ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                    ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                    
  19/11/12      18:00   ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ        ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ                 ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ                         
  18/11/12      18:30   ΜΟΙΡΩΝ                     ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ                       ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ                      


ΝΕΑΝΙΔΩΝ 

                     1  ος ΓΥΡΟΣ  -   1  η Αγωνιστική

  Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                                        
  04/11/12      18:00   ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ         ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                    ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ                         
  04/11/12      16:00   ΧΑΝΙΩΝ                      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                           ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                    
  04/11/12      18:30   ΡΕΘΥΜΝΟΥ               ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ                          ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                        
                                                2  η Αγωνιστική

   Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                                        
  18/11/12      16:00   ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ         ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                       
  18/11/12      14:00   ΛΙΝΤΟ                         ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                     ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                              
  18/11/12      14:00   ΡΕΘΥΜΝΟΥ               ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ  

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

                    1  ος ΓΥΡΟΣ    -   3  η Αγωνιστική

  Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                                        
  03/11/12      13:30   ΡΕΘΥΜΝΟΥ               ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ                          ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                       
  03/11/12      15:00   ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ           ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                 ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                    
  03/11/12      15:00   ΛΙΝΤΟ                         ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                     ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ    
                       
                                                                                         4  η Αγωνιστική

  Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                                        
  10/11/12      17:00   ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ         ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                  ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ                             
  10/11/12      16:00   ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ           ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                        
  10/11/12      15:30   ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ         ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                    ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ     
                         
                                                                                         5  η Αγωνιστική

 Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                                        
 17/11/12      16:00   ΡΕΘΥΜΝΟΥ               ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ                          ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ                    
 17/11/12      19:00   ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ         ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ                     ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                       
 17/11/12      14:00   ΧΑΝΙΩΝ                      ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ                           ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ                    
  Ρεπο: ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ                    


 ΠΑΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ

                    1  ος ΓΥΡΟΣ   -    5  η Αγωνιστική

  Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                                        
  03/11/12      12:30   ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ             ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ                   ΑΟ  ΚΥΔΩΝ                              
  03/11/12      17:00   ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ         ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ                           ΑΓΟΡ 1                         
  03/11/12      12:00   ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ                Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ                     ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ                       

 ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

                    2  ος ΓΥΡΟΣ  -  1  η Αγωνιστική

  Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                                        
  10/11/12      16:00   ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ        ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ                 ΑΓΟΡ 2                         
  17/11/12      15:00   ΛΙΝΤΟ                         ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΠΑΙΔΩΝ             Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ                       
  17/11/12      16:00   ΜΟΙΡΩΝ                     ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ                       ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.                       


 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΣ

                    1  ος ΓΥΡΟΣ   -   4  η Αγωνιστική

  Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                                        
  04/11/12      18:30   ΑΡΧΑΝΩΝ                  ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ                         ΟΦΗ 2                   
  04/11/12      12:00   ΜΟΙΡΩΝ                     ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ                       ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ                   
  04/11/12      11:00   ΛΙΝΤΟ                         ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2     ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ    
          
                                                                                         5  η Αγωνιστική

 Ημ/νια       Ωρα           Γήπεδο                                             Α  γ  ώ  ν  α  ς                                        
 11/11/12      15:30   ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ        ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ                 ΟΦΗ 2                   
 25/11/12                 ΜΟΙΡΩΝ                     ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ                       ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2         
 11/11/12      15:00    ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ           ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ     ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ        

Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.