Υποδομές | Όλα τα αποτελέσματα.

Τα αποτελέσματα των υποδομών σε όλες τις κατηγορίες.Εντυπωσιακά στατιστικά στο παιχνίδι, Κυδων -Ηράκλειο.

Έφηβοι-3η αγωνιστική

Α' όμιλος (Κυριακή)
ΟΦΗ-Ηρόδοτος       57-72
Κύδων-Ηράκλειο   68-63
ΑΓΟΡ-Φιλαθλητικός 20-0 α.α.

Β' όμιλος Κυριακή
ΑΟΑΝ Europlan-Μεσσαρά   101-26
ΑΟ Ιεράπετρα-Ανδρογέας     87-27
Εργοτέλης-Αναγέννηση         73-27

Παίδων 3η αγωνιστική

Α' όμιλος 
Ακρωτήρι-ΑΓΟΡ 1                   78-42  
Κύδων-Ακαδημία Ρεθύμνου   99-30
Δειλινό-Πλατανιάς                   49-46

Β' όμιλος 
Αναγέννηση-Εργοτέλης   44-41
ΟΦΗ-ΑΓΟΡ 2
Μεσσαρά-Ηράκλειο 1     17-77

Γ' όμιλος 
Πεδιάδα-ΑΟ Ιεράπετρα      11-99
Σητειακός ΑΟ-Ηρόδοτος    49-69
Φιλαθλητικός-Ηράκλειο 2
Ρεπό: ΑΟΑΝ Europlan

Παμπαίδες 3η αγωνιστική

Α΄ όμιλος 
Κύδων 2-Ακρωτήρι  28-67
Κύδων 1-ΑΓΟΡ      101-20

Β' όμιλος 
Εργοτέλης-ΟΦΗ 1     40-37
Χάνδακας-Ανδρογέας
Ηράκλειο 1-Ηρόδοτος   49-69
Ρεπό: Δειλινό

Γ' όμιλος
Μεσσαρά-Φιλαθλητικός   37-15
ΟΦΗ 2-Ηράκλειο 2
Αναγέννηση-Γιούχτας

Δ' όμιλος 
ΑΟ Ιεράπετρα 2-ΑΕ Νεάπολης     60-48
ΑΟ Ιεράπετρα 1-ΑΟΑΝ Europlan  38-32
Πεδιάδα-ΣΑΟ 0-20 α.α.


Κορασίδες 1η αγωνιστική

Αρκάδι-Ηράκλειο 46-27
ΟΑ Χανίων-ΑΟ ΑΓ Νικολάου   90-19
ΑΟΝΑ Ηρόδοτος-Εργοτέλης   67-39

Παγκορασίδες 3η αγωνιστική
Α΄Ομιλος
Αρκάδι-Πλατανιάς       25-41
ΟΑΧ-ΟΦΗ                  49-20

Β΄Όμιλος
ΑΟΑΝ-Δειλινό
Ηρόδοτος-Εργοτέλης    30-34

Τα φύλλα αγώνα:
Εφήβων:
ΑΟΙ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 87-27
Δεκάλεπτα: 32- ,19-11,20-9,26-5

Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (Γαϊτανακης) : Χατζηιωαννίδης 4 , Μπαλοθιάρης, Σταματάκης 15(4) , Καραλάκης 17(3) , Μουτσα 22(1) ,Φρονιμάκης 10 (2) , Βαρδάκης 11, Β.Μπίλτ 2 , Σφυράκης , Γαϊτανακης 4, Σειραγάκης 2

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ (Κασαπίδης) : Τζιώτης ,Γκέκα 12(2) , Κονιδάκης 2, Λιοπυράκης 7, Τριανταφύλλου, Αλεξανδρίδης 4, Ανυφαντάκης , Ζωράκης 2 , Αλμπαντάκης ,Μπανλης


ΚΥΔΩΝ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ :  68-63 
Δεκάλεπτα:(22-18),(19-11),(17-18),(10-16)

ΚΥΔΩΝ (Θεοδωράκης - Λεκάκος): Διάκου 9, Σταμούλος 12, Σκανδάλης 13(2), Ζανιδάκης 8, Ντινόπουλος 2, Μαστοράκης 2, Κολιακουδάκης 4, Ξυλάκης 16, Χολέβας, Κουνδουράκης, Κωνσταντίνης, Παπαδάκης 2.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ (Κυριάκογλου-Πινακουλάκης): Σταράκης 5, Ρυακιωτάκης 5(1), Καλατζής 13(1), Θεοδωρίδης 2, Αλετράς 2, Πουλής, Κουμάκης 7, Κριτσωτάκης 8, Κολαρετάκης 2, Παπαδούλης 6, Στρατάκης 13, Μπελεφάντης.


ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ-ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ     73-27
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ   25-5,15-4,20-11,13-7

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ(ΜΑΚΡΑΚΗΣ)   ΣΚΑΝΔΑΛΟΣ Γ. 12,ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ,ΜΟΙΡΑΚΗΣ,ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ 16(2),ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 3(1),ΣΚΑΝΔΑΛΟΣ Χ. 6,ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ 2,ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ,ΜΥΛΩΝΑΣ 4,ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΟΓΛΟΥ 10(1),ΧΙΩΤΑΚΗΣ 6,ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΑΚΗΣ 14

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ(ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ)   ΜΑΥΡΙΚΟΣ 10(2),ΚΡΙΘΑΝΑΚΗΣ 6,ΚΑΝΙΑΔΑΚΗΣ,ΤΣΙΛΙ,ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ 4,ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ 1,ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ 2,ΣΟΛΑΚΗΣ 2,ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ 2


Παίδες:

Πεδιαδα-ΑΟΙ 11-99 
Δεκάλεπτα : 4-28,4-26,1-29,2-16

Σητειακός-Ηρόδοτος 49-69
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 14-22, 22-34,(ημίχ.), 34-56, 49-69 ΤΕΛΙΚΟ:49-69

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ: (ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ) Φουντοραδακης 6, Μητα, Ντοκακης, Τσουκνακης 11, Κριθαρακης 2, Οικονομακης 14, Τουλουπακης,Καραμανωλακης 10, Ζωγραφακης 2, Χαμηλακης, Ανδρουλιδακης 4.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ: (ΣΗΦΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ) Μπιτσακακης, Μπαγκακης, Καρδασης 17, Αγγελακης 2, Λυριτζακης, Πρωτογερακης 22, Κουλιαρης 3, Ρεθεμιωτακης 8, Καφουσης 4, Βολιτακης, Σμαραγδακης 4, Κουσουλος 9


ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ      44-41
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ   09-07,22-19 Ημίχ.),33-33,44-41

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ(ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ)   ΜΑΥΡΙΚΟΣ,ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ 15,ΜΕΣΣΑΝΑΚΗΣ 1,ΤΕΡΖΑΚΗΣ,ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ,ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ,ΓΙΑΜΑΛΑΚΗΣ 2,ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΚΗΣ 19(5),ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ 2,ΒΑΡΔΑΒΑΣ 5,ΤΣΙΛΙ,ΜΠΑΝΤΟΥΒΕΡΑΚΗΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ(ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ)   ΟΜΗΡΟΛΗΣ 14,ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ,ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 2,ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ 3(1),ΚΡΙΜΙΛΗΣ 13,ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ,ΔΑΠΟΥΛΑΚΗΣ 8,ΓΙΑΝΝΗΣ,ΔΙΑΛΛΥΝΑΣ,ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ 1,ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ,ΜΑΝΙΑΔΗΣ Κ.


ΚΥΔΩΝ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ :  99-30 
Δεκάλεπτα: (27-10),(16-10),(21-3),(35-7)

Α.Ο.ΚΥΔΩΝ (ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ Λ) :   ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ 9, ΞΥΛΑΚΗΣ 16,ΓΟΥΡΝΙΕΖΑΚΗΣ 6, ΒΛΑΧΑΚΗΣ 9 (1), ΠΕΡΑΚΗΣ 13 (1), ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ 10, ΜΑΥΡΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 2 , ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 6, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 8, ΠΕΤΡΑΚΗΣ 3 (1), ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 15 (1), ΜΥΛΑΝΑΚΗΣ 2

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (ΑΝΤΟΥΡΑΚΗΣ Μ) :ΜΑΜΟΥΝΑΚΗΣ ,ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ 9 (1), ΧΑΡΙΤΩΝ 2, ΛΙΑΝΕΡΗΣ, ΠΡΕΝΤΙ, ΠΑΥΛΑΚΗΣ 2 ,ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 3 , ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 1, ΜΠΟΥΛΗΣ 6 , ΚΟΥΚΕ 7 (1)


Α.Ο. Ακρωτηρίου-ΑΓΟΡ1  78-42
Δεκάλεπτα: 23-12, 37-19 (ημιχρ.) 48-33, 78-42

Α.Ο. Ακρωτηρίου (Αθ. Αζάς): Παπαχρήστος, Ανέστης 4, Δασκαλάκης 3, Γαλετάκης 3,  Κρομμυδάκης 20, Παπαδομιχελάκης 6, Γαλανάκης 14, Καζάκος 6, Γεωργάς 5, Μαρινάκης 11, Σωτηρόπουλος,  Τραχανατζής 6.

Δειλινό-Αθλητική Ένωση Πλατανιά 49-46
Δεκάλεπτα: 16-11, 24-25 (ημιχρ.) 42-38, 49-46

Α. Ε. Πλατανιά (Εμμ. Σταματάκης): Καρακώστας 2, Σαρρής, Μπερτάκης 3 (1), Διακόπουλος 29 (1), Φρατζεσκάκης 4, Σαριδάκης, Ουντράκης 4, Σκορδύλης 4.


Παμπαιδων : 
Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1-Α.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 38-32
Οκτάλεπτα: 6-12 ,7-13,10-0,15-7

 Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 2- ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ   60-48
Οκτάλεπτα  17-8, 34-23,54-27,60-48

ΓΑΣ Μεσαράς-Φιλαθλητικός 37-15

ΓΑΣΜεσαράς: Σταθοράκης, Σταυρουλάκης, Σταθοράκης Ν. ,Ηλιάκης, Σταματάκης, Ξημεράκης, Χριστοδούλου, Κανακάκης, Πατεράκης, Σταματάκης, Τζωρτζινάκης

Φιλαθλητικός: Κεγκέρογλου, Γκοργκούλης, Τουμπανιάρης, Καραγκούνης, Καριωτάκης, Νιθαυριανάκης, Στυλιανού, Κυριακάκης, Τολίδης, Κοκολάκης, Γκούφας, Αντωνακάκης

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ-ΟΦΗ1     40-37
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ   2-13,6-4,17-7,15-13


ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ(ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)   ΜΑΝΙΑΔΗΣ Μ. 21,ΓΙΑΧΝΑΚΗΣ,ΣΕΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ 4,ΝΤΕΛ ΡΟΣΑΡΙΟ 6,ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ,ΝΙΩΤΑΚΗΣ,ΚΑΛΕΡΓΗΣ 2,ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 4,ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ,ΒΑΡΔΑΒΑΣ,ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ 2,ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ 1.

ΟΦΗ1(ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ)   ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ,ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ 4,ΚΟΚΑΣ 5,ΧΩΡΑΙΤΗΣ Χ,ΚΟΥΔΟΥΜΑΣ,ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ,ΗΛΙΑΚΗΣ 4,ΜΑΡΗΣ 4,ΒΑΤΣΙΝΑΣ 2,ΒΛΑΧΑΚΗΣ 8(2),ΤΣΙΝΤΑΡΗΣ 3,ΧΩΡΑΙΤΗΣ Γ. 7.


Κύδων1-ΑΓΟΡ 101-20
Οκτάλεπτα: 16-8, 49-10 (ημιχρ.) 78-15, 101-20

Κύδων1 (Ι. Ηλιάκης): Χατζάκης, Βλαχάκης 36 (2), Κατσούλης 11, Σκορδυλάκης 1, Λυβιάκης 12, Γαρεδάκης 8, Φάσουρας 13, Μπαουράκης 4, Μπομπολάκης 7, Μπορμπαντωνάκης, Κιλιντζιράκης, Ροδουσάκης 9.
Από την ομάδα του Π. Πολοπετράκη πρώτος σκόρερ (11π) ήταν ο Καλαϊτζάκης.

Κύδων2-Α.Ο. Ακρωτηρίου  28-67
Οκταλεπτα: 5-16, 8-37 (ημιχρ.) 22-46, 28-67

Κύδων2 (Ν. Κωνσταντουδάκης): Κουτσαντωνάκης 1, Παπαδόπουλος 1, Κουριδάκης, Στυλιανάκης, Μιχελιουδάκης, Μετζιδάκης 7, Λιμπινάκης 6, Δρουβαλάκης, Καφτάνης, Χριστοφορίδης 8, Κόρδος 2, Ονταμπασίδης 3.

Α.Ο. Ακρωτηρίου (Αθ. Αζάς): Πετράκης 4, Ηλ. Ανέστης 15, Τζουτζούλης 2, Γ. Φασαράκης, Ι. Φασαράκης 4, Τζανάκης, Γαλανάκης 15, Παπουτσάκης 1, Καλούμενος 14, Κωσταριδάκης 8, Γκέλμπας 4, Καούκης.


Κορασίδων: 
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΟΤΕΛΗΣ 67-39
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 17-08, 29-21,(ημίχ.), 54-26, 67-39

ΗΡΟΔΟΤΟΣ (ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ): ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ Γ. 3, ΓΙΑΛΑΜΑ, ΣΟΠΙΚΟΥ 8, ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ, ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΑΛ. 1, ΠΑΣΠΑΡΑΚΗ , ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗ, ΒΑΡΕΛΤΖΗ ΑΡ., ΝΙΧΛΟΥ, ΒΑΡΕΛΤΖΗ Ν. 6, ΚΑΡΛΑΦΤΗ 30(4), ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ Μ. 19.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (ΖΕΡΒΑΚΗ): ΣΕΜΕΡΤΖΑΚΗ 8, ΚΡΙΜΙΛΗ 8(1), ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗ 9, ΝΗΣΩΤΑΚΗ, ΚΟΥΛΟΥΡΗ Σ. 14(3), ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ, ΜΑΡΤΙΜΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡ, ΒΑΒΑΛΗ.


ΟΑΧ-Α.Ο. Αγ. Νικολάου 90-19
Δεκάλεπτα: 24-0, 54-6 (ημιχρ.) 73-16, 90-19

OAX (Φρ. Δημητρουλάκη): Τζουγκράκη 8, Μπαουράκη 2, Καούκη 13 (1), Δασκαλάκη 2, Λυβιάκη 4, Ζύφι 18 (1), Κυβρικοσέου 15 (1), Ηλιάκη 4, Μαρνελάκη 7, Τσιχλάκη 7, Σπανουδάκη 10.


Παγκορασίδων:

Ο.Α.ΧΑΝΙΩΝ-ΟΦΗ   49-20
Οκτάλεπτα: (16-2), (10-5), (5-9), (18-4)

Ο.Α.ΧΑΝΙΩΝ (ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ Λ.) : ΖΕΡΒΑ Μ, ΖΕΡΒΑ Α, ΑΓΑΛΙΑΙ, ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ 8, ΣΑΡΙΚΑΚΗ 2 , ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ 5, ΠΑΠΑΔΟΚΟΚΟΛΑΚΗ 8, ΣΚΟΥΛΑ, ΖΟΥΜΑΔΑΚΗ 4, ΤΣΙΧΛΑΚΗ 19 ,ΚΑΛΟΓΕΡΗ 1 , ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗ 2

ΟΦΗ (ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ) : ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗ 10, ΠΑΠΑΔΑΚΗ , ΒΑΤΣΙΝΑ, ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ, ΞΕΝΑΚΗ , ΚΟΥΡΑΤΟΡΑ 2 , ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗ Ε. 2, ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗ Β. 2, ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ , ΜΥΡΩΝΑΚΗ 4.


ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ 30-34
Οκτάλεπτα: 17-02, 17-14,(ημίχ.), 26-24, 30-34

ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ: (Χριστοδούλου) Μπαλαμούτσου, Μαυράκη Α., Μπορμπαντωνάκη, Μαυράκη Ε. 3, Παπάζογλου, Γιαλαμά 2, Δανδουλάκη 9, Νίχλου 4, Χατζηνικολάου, Μητιληνιού, Σαμπροβαλάκη 12, Τζανετή.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ: (Ζερβάκη) Βεληβασάκη, Κριμίλη 15 (1), Κυδωνάκη, Γαρεφαλάκη 2, Μολλά, Σεμερτζάκη 7, Σφακιανάκη, Χριστοφοράκη 2, Γιαννουλάκη, Μαρτιμιανάκη 6, Βαβαλή 2, Παπαηλιάκη.


Αρκάδι-Αθλητική Ένωση Πλατανιά 25-41
Οκτάλεπτα: 06-04, 10-17 (ημιχρ.) 12-33, 25-41

Α.Ε. Πλατανιά (Εμμ. Σταματάκης): Αν. Γουμενάκη 6, Μ. Γουμενάκη 3 (1), Κένγκα 4, Μακριδάκη 8, Κοκολινάκη, Γναφάκη, Καπνισάκη 8, Αποστολίδη, Αργ. Κατάκη, Στυλιανουδάκη 12.
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.