Υποδομές | Παίδες : Ολα τα αποτελέσματα- βαθμολογίες της 4η αγωνιστικής.


Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής και οι βαθμολογίες και στους 3 ομίλους των παίδων του Πρωταθλήματος της ΕΚΑΣΚ.










Α' όμιλος-4η αγωνιστική
* Κύδων-Δειλινό 20-0αα (η ομάδα του Ηρακλείου είχε ενημερώσει από την περασμένη Τρίτη ότι δεν θα έρθει στα Χανιά), 
ΑΓΟΡ1-Αθλητική Ένωση Πλατανιά θα παίξουν στις 17/11.


Β' όμιλος-4η αγωνιστική

Β' όμιλος-4η αγωνιστική


Τα φύλλα αγώνα 

Ακαδημία Ρεθύμνου-Α.Ο. Ακρωτηρίου 26-99
Δεκάλεπτα: 7-26, 12-48 (ημιχρ.) 18-75, 26-99
Α.Ο. Ακρωτηρίου (Αθ. Αζάς): Καστανιουδάκης, Ανέστης 4, Δασκαλάκης 6, Γαλετάκης 8,  Κρομμυδάκης 14, Παπαδομιχελάκης 12, Γαλανάκης 15, Καζάκος 10, Γεωργάς 2, Μαρινάκης 24, Σωτηρόπουλος 2, Τραχανατζής 2.


ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ  ΑΟ     45 - 53
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ : 13 – 18, 3 -12, (Ημίχρονο 16 - 30) , 13 – 14 , 16 – 9
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ : ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ Ρ.

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ.Η. (ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ) : ΠΡΙΝΙΑΝΑΚΗΣ, ΑΤΣΑΛΑΚΗΣ 4, ΛΥΡΩΝΗΣ ΣΤ. 20 (1), ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ 4, ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΑΛ. 2, ΜΠΟΥΡΝΕΖΑΚΗΣ 5 (1), ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ, ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 6, ΚΡΟΥΣΤΑΛΑΚΗΣ Ε. 4, ΦΑΦΑΛΑΚΗΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ  ΑΟ   (ΚΟΡΝΙΩΤΑΚΗΣ Δ.) : ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ, ΠΑΓΚΑΛΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ 4, ΜΠΑΛΟΘΙΑΝΑΚΗΣ 2, ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ 5 (1), ΓΑΪΤΑΝΑΚΗΣ 4, ΤΖΕΒΕΛΕΚΑΚΗΣ 8, ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 18, ΣΦΥΡΑΚΗΣ 4, ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 8
       
   
 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ    69-57
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ   20-13,30-21 (ημίχ.),54-33,69-57

ΗΡΑΚΛΕΙΟ(ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ)   ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΑΚΗΣ 2,ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 5(1),ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Μ,ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 17(2),ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ 2,ΓΙΑΝΝΑΡΗΣ 2,ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΣΤ. 6,ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ,ΣΑΜΙΩΤΗΣ 2,ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 23,ΣΤΑΦΥΛΑΚΗΣ,ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ 10.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ(ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ)    ΟΜΗΡΟΛΗΣ 15,ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ 1,ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 4,ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ 7,ΚΡΙΜΙΛΗΣ 2,ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ 2,ΔΑΠΟΥΛΑΚΗΣ 12,ΜΠΑΡΚΑΤΣΑΣ 4,ΔΙΑΛΛΥΝΑΣ,ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ 6,ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ,ΜΑΝΙΑΔΗΣ Κ. 4


Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.