Οι κληρώσεις των Προκριματικών Εφήβων και Παίδων .

Δείτε τις κληρώσεις των ομάδων μας σε έφηβους και Παίδες στους Προκριματικούς αγώνες του Πανελληνίου πρωταθλήματος...

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ -Εργοτέλης

ΓΗΠΕΔΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 18-04-2012 

17.00 ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΚ - ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ
19.00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ - ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 19-04-2012

16.00 ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΚ 
18.00 ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ – ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20-04-2012

10.00 ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΚ –ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
12.00 ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ


Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ-Ηράκλειο

ΓΗΠΕΔΟ ΘΗΒΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 07-04-2012 

17.00 ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
19.00 ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ - ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 08-04-2012

16.00 ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ
18.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 09-04-2012

10.00 ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΣΕ – ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΘ
12.00 ΑΟ ΕΡΜΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ


Οι υπόλοιποι όμιλοι:
Εφηβοι
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 18-04-2012

19.00 ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ
20.45 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ 19-04-2012

19.00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
20.45 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ – ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20-04-2012

12.00 ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
13.45 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 18-04-2012

17.00 ΑΕΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
19.00 ΠΑΛΑΙΜΩΝ ΚΑΟ- ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ‘80

ΠΕΜΠΤΗ 19-04-2012

16.00 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ‘80- ΑΕΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
18.45 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ- ΠΑΛΑΙΜΩΝ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20-04-2012

11.00 ΑΕΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΑΛΑΙΜΩΝ ΚΑΟ
13.00 ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ‘80- ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΣ Α΄

ΤΕΤΑΡΤΗ 18-04-2012

17.00 ΒΑΟΛ - ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΡΟΔΟΥ
19.00 ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ - ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΣΑΜΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 19-04-2012

17.00 ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΣΑΜΟΥ - ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ
19.00 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ - ΕΠΓΣ ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20-04-2012

10.00 ΕΠΓΣ ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ - ΒΑΟΛ
12.00 ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ - ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21-04-2012

10.00 ΒΑΟΛ - ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ
12.00 ΑΟ ΚΟΛΟΣΣΟΣ - ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΣΑΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-04-2012

10.00 ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ - ΠΑΛΛΕΣΒΙΑΚΟΣ
11.45 ΠΡΩΤ/ΤΗΣ ΣΑΜΟΥ - ΒΑΟΛ

...

Παίδες:
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 07-04-2012

19.00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
20.45 ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 08-04-2012

19.00 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
20.45 ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 09-04-2012

12.00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
13.45 ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΑΡΓΟΥΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 07-04-2012

17.00 ΑΕΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣΦΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ
19.00 ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ - ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 08-04-2012

16.00 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΕΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
18.00 ΓΣΦΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 09-04-2012

11.00 ΑΕΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΕ ΣΠΑΡΤΗΣ
13.00 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ -ΓΣΦΑ ΑΡΙΣΤΕΑΣ

Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΕΤΣ Α΄

ΚΥΡΙΑΚΗ 08-04-2012

17.00 ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΠΣ - ΙΩΝΕΣ ΑΟ
19.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 09-04-2012

10.00 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
12.00 ΙΩΝΕΣ ΑΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 09-04-2012

17.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΠΣ
19.00 ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΙΩΝΕΣ ΑΟ

Μ.ΤΡΙΤΗ 10-04-2012

17.00 ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
19.00 ΙΩΝΕΣ ΑΟ - ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ

Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 11-04-2012

09.00 ΓΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΠΣ
11.00 ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.