22ο Πανελλήνιο Κορασίδων-3η μέρα

Κατά την τρίτη των αγώνων του 22ου Πανελληνίου πρωταθλήματος κορασίδων που διεξάγεται στη Νικήτη και διοργανώνεται από την ΕΟΚ και την ΕΚΑΣΧ με την συμπαράσταση του Δήμου Σιθωνίας είχαμε τα εξής αποτελέσματα:

ΠΑΟΚ 54 - ΑΡΚΑΔΙ 34 
Δεκάλεπτα: 15-6, 32-17, 48-20, 54-34
Διαιτητές: Παριανόπουλος-Στάθη 
ΠΑΟΚ(Μελετιάδης): Σταμολάμπρου 13(1), Κυρατζή 4, Παπαδοπούλου Εφ., Νάστου 4, Βασιλάκη, Γαβρίλη 7(1), Παπαδοπούλου Ελ, Καζαντζή 6, Μακρή 8, Αγγελίδου 10, Αλεξίου 2.
ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ(Πλευράκης): Μπότσι 4, Βελίσκοβιτς, Φραγκιαδάκη 7(1), Ζουμπεράκη 4, Μίχου 4, Μαρκουλάκη, Λιουδάκη 5, Λίτσι 4, Δημήτρη 6, Λελεδάκη, Αγαθαγγέλου, Στεφάνου.
Χθές στην 2η ημέρα:
ΑΡΚΑΔΙ - ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 65-53
Δεκάλεπτα: 17-14, 30-29, 47-42, 65-53
Διαιτητές: Ταρενίδης-Φραγκούλη
ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ(Πλεύρακης): Μπότσι 4, Βελίσκοβιτς, Φραγκιαδάκη 13(1), Ζουμπεράκη 10, Λιουδάκη 11, Λίτσι 18, Δημήτρη 9, Λελεδάκη, Αγαθαγγέλου.
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ(Αναγνωστόπουλος): Βαζαίου 17(3), Τριανταφύλλου, Ρούτση, Μαντά 4, Οικονομάκη Ζ. 14, Οικονομάκη Κ. 14, Παπαϊωάννου, Λούκα 4.
3η ημέρα;
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 54 -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 36 
Δεκάλεπτα: 21-14, 29-22, 42-28, 54-36
Διαιτητές: Μοσχοτόγλου-Φραγκούλη 
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ(Αναγνωστόπουλος): Καπάνταη, Βαζαίου 11(3), Τριανταφύλλου, Ρούτση, Μαντά 11(1), Κουτούζου, Σταυροπούλου 3(1), Οικονομάκη Ζ. 8, Οικονομάκη Κ. 11, Παπαϊωάννου 2, Κόλλια, Λούκα 8.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ(Κυνηγοπούλου): Παπαγρηγορίου, Κλάγκου, Βακαδάρη, Κυρατζή 11(1), Πισιάνη, Ορφανίδου, Λογδανίδου 7, Μπέλτσου 4, Κοτζαϊτση 4, Πασσιά, Νικηφορίδου, Δεληγιώργη 10.
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 69 - ΑΜΙΛΛΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 34 
Δεκάλεπτα: 17-10, 29-17, 53-31, 69-34
Διαιτητές: Θωμόπουλος-Ταρενίδης 
ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ(Γιαννουλάκης): Βουκελάτου 6, Μπαρμπαρή 4, Θεοδωροπούλου 8, Λιόση 4, Κουτσουρελάκη 10, Μουδατσάκη 8, Πανδή 3(1), Κουσάκη, Κιουκλάκη 12, Τσέρου 8, Παπαδοπούλου, Φάρου 6.
ΑΜΙΛΛΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ(Τσουκαλάς): Γκριτζά 2, Μανιατά, Τσουκαλά 1, Ανδριανοπούλου, Μίτο, Γκοβερίνου 2, Καλομιτσίνη 25, Αλατσά 3, Μαρκοπούλου 1, Βλάμη, Φελλού, Τράμπα.
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

  1. ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 175-98
  2. ΠΑΟΚ 146-121
  3. ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ 148-148
  4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. 127-169 4
  5. ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 133-158
  6. ΑΜΙΛΛΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 140-175

ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 
16:00 ΑΜΙΛΛΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ
18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ.-ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
20:00 ΔΑΣΑΛ-ΠΑΟΚ ...



Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.