Οι αγώνες του Σ|Κ-Ενός λεπτού σιγή για τον Παύλο.

Σε όλους τους αγώνες θα τηρηθεί ενός λεπτου σιγή στην μνήμη  του Παύλου Βαρζακιάν.
Το πρόγραμμα...



Α2 Ανδρών - Σάββατο 15-1-11
Β’ ΔΑΚ Κατερίνης 17.30 Πιερικός/Αρχέλαος-Αρκαδικός Κατραχούρας-Πουρσανίδης Γ-Σιμητόπουλος (Σαμάλης)
Περιβόλας (κθ) 16.00 Απόλλων Π.-ΑΓΟ Ρεθύμνου Θεονάς-Τζιμογιάννης-Σαλαβός (Γιοχαλής)
Μετς Α’ 17.30 Παγκράτι-ΑΕΚ Άργους Μαχαιριανάκης-Τζαφλέρης-Μακρής (Τασούλας)

Β Εθνική Κυριακή 16-1-11
Ν.Κηφισιάς 17:00 Ν. Κηφισιά-Δόξα Λευκ. Επιτροπάκης-Χαλαμπαλάκης (Βαμβακάς)

Γ Εθνική-2ος Όμιλος Νότου
Σάββατο 15 Ιανουαρίου
Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Παπάδος Γέρας Ζακεστίδης-Μαγγωνάκης (Γιαννακουδάκης)
Κυριακή 16 Ιανουαρίου
Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-Ηράκλειο ΟΑΑ Δημόπουλος-Καρακάσης (Μακρίδης)

Α2 Γυναικών - Κυριακή 16-1-11
Ρεθύμνου 12.00 Αρκάδι Ρ.-Τερψιθέα Τζαμάκου-Γιώτη (Νεονάκης)


Πρωτάθλημα Ανδρών Κρήτης
3η Αγωνιστική - Β' γύρος Σάββατο 15-1-11 
Α' όμιλος 
Ηρόδοτος - Ανδρογέας , 7μμ , Αλικαρνασσός
Κύδων - Φιλαθλητικός , 7μμ , Κλαδισό
Μεσσαρά - Ακ. Ρεθύμνου , 6μμ , Μοίρες Κυριακή 16-1-11
Β' όμιλος
Χερρονάσιος - Λιβυκός , 7μμ , Χερσόνησος
Αναγέννηση - Σητειακός , 8μμ , Αρκαλοχώρι
Χάνδακας - Ιεράπετρα αναβολή.

Πρωτάθλημα Εφήβων Κρήτης
3η Αγωνιστική - Β' γύρος Κυριακή 16-1-11 
Α' όμιλος 
Δειλινό - Ανδρογέας , 7μμ , Λίντο
ΑΓΟΡ - Εργοτέλης , 2μμ , Ρέθυμνο
Β' όμιλος
ΑΟΑΝ - Αναγέννηση , 2μμ , Αγ. Νικόλαος
Ηρόδοτος - ΟΦΗ , 6:30μμ , Αλικαρνασός
Ιεράπετρα - Ηράκλειο , 12:30μ ,Ιεράπετρα

Πρωτάθλημα Παίδων Κρήτης
2η Αγωνιστική - Β' γύρος Σάββατο 15-1-11 
Α' κατηγορία
Ανδρογέας - Εργοτέλης , 12μ , Λίντο
Κύδων - ΑΓΟΡ , 6μμ , κλ. Χανίων
ΟΦΗ - Ηράκλειο , 3μμ , ΒΑΚ
Ιεράπετρα - Δειλινό , 2:30μμ , Ιεράπετρα
Β' κατηγορία
Γιούχτας - Ηρόδοτος , 4μμ , Αρχάνες
Ακρωτήρι - ΑΟΑΝ , 2μμ , Ακρωτήρι
Φιλαθλητικός - Αναγέννηση , 2μμ , Λίντο
Χερρονάσιος - Σητειακός , 5μμ , Χερσόνησος

Πρωτάθλημα Παμπαίδων Α' Κρήτης
5η Αγωνιστική Κυριακή 16-1-11 
Α' όμιλος 
Ηρόδοτος - ΑΓΟΡ , 3μμ , Αλικαρνασσός
Κύδων - Ακρωτήρι , 2μμ , κλ. Χανίων
Ηράκλειο 2 - Γιούχτας 20-0
Β' όμιλος
Φιλαθλητικός - Αναγέννηση , 5μμ , Λίντο
Δειλινό - Εργοτέλης , 2μμ ,Λίντο
Ηράκλειο 1 - ΟΦΗ , 3:30μμ , Λίντο
Γ' όμιλος
Μεσσαρά - Ιεράπετρα 1 , 4μμ , Μοίρες
ΟΑΣΗ - Σητειακός , 1:30μμ , Αλικαρνασσός
ΑΟΑΝ - Ιεράπετρα 2 , 12:30μ , Αγ. Νικόλαος

Πρωτάθλημα Νεανίδων Κρήτης
2η Αγωνιστική Κυριακή 16-1-11 
Εργοτέλης - Αρκάδι , 4:30μμ , Αλικαρνασσός
ΟΑ Χανίων - Ηρόδοτος αναβολή

Πρωτάθλημα Κορασίδων Κρήτης
3η Αγωνιστική - Β' γύρος Σάββατο 15-1-11 
Β' όμιλος
Ιεράπετρα - Ηράκλειο , 4:30μμ , Ιεράπετρα
ΑΟΑΝ - Ηρόδοτος , 12μ , Αγ. Νικόλαος
ρεπό Εργοτέλης

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Α' Κρήτης
5η Αγωνιστική Κυριακή 16-1-11 
Α' όμιλος 
Κίσσαμος - Αρκάδι , 2μμ , κλ. Ταυρωνίτη Σαββατο 15-1-11
ΟΑ Χανίων 1 - Ακρωτήρι , 12:30μ , κλ. Χανίων
Β' όμιλος
Ιεράπετρα - Ηράκλειο , 10:45πμ , Ιεράπετρα
ΑΟΑΝ - Ηρόδοτος , 11πμ , Αγ. Νικόλαος
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.