Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου.

Πλούσιο  μενού αγώνων σε πολλές κατηγορίες περιλαμβάνει το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της Κρήτης και τις Εθνικές κατηγορίες.
Στα εθνικά πρωταθλήματα. 3 εκπρόσωποι του νησιού μας θα αγωνιστούν στην έδρα τους , ενώ ΟΚΑ Αρκάδι και Εργοτέλης θα  ταξιδέψουν έξω από την Κρήτη.
Στα πρωταθλήματα της ΕΚΑΣΚ , ξεχωρίζουν οι αγώνες των ανδρών και Εφήβων της ΕΚΑΣΚ, ενώ η Ένωση "χώρεσε' και τα αναβληθέντα παιχνίδια διάφορων κατηγοριών.
Αναλυτικά οι αγώνες με τους ορισμούς διαιτητών-γραμματείας:



Α2 Ανδρών (9η αγωνιστική) Σάββατο 8-1-11
Ρεθύμνου 16.30 ΑΓΟ Ρεθύμνου-Πιερικός/Αρχέλαος
Διαιτητές : Γεωργιάδης-Νικολούλης-Τσώνος Β (Κουρκουνάκης)
Γραμματεία : Βλάσσης - Παπαδάκη - Πολάκης - Καπετάνιου

Β’ Εθνική Ανδρών (10η αγωνιστική) Κυριακή9-1-11 (17.00)
Βαρδινογιάννειο 17:00 ΟΦΗ-ΑΕ Ν.Κηφισιάς
Διαιτητές : Λαζαρίδης-Τάτσικας (Μαγκανάς)
Γραμματεία : Βαρούχα - Γιακουμάκη - Αποστολάκη

Γ’ Εθνικής (10η αγωνιστική) Κυριακή 9-1-112ος Όμιλος ΝότουΛίντο 
17.00 
Ηράκλειο ΟΑΑ-Ένωση Ιλίου

Διαιτητές : Δαρλαμήτσος-Συμεωνίδης (Τζωρτζάκης)

Γραμματεία : Πετρόσογλου - Μαραγκάκη - Ανδρουλάκης

Μίλωνα 17.30 Π. Φάληρο-Εργοτέλης Μπούσιας-Στρέμπας (Νάκος)

Α2 Γυναικών (6η αγωνιστική)-Κυριακή 9/1 (12.00)-Όμιλος Νότου
Ροιτικών ΕΑ Παραλίας-Αρκάδι Ρεθ. Κούτρος-Νάστος (Βούλγαρης)


Πρωτάθλημα Ανδρών Κρήτης - Σάββατο 8-1-11
Α' Όμιλος
Ανδρογέας - Μεσσαρά , 5μμ
Μελέσσες

Διαιτητές : Λέμης - Αλεξανδρής

Γραμματεία : Κλάδου - Κοκαράκη - Αντωνάκη
Φιλαθλητικός - Ηρόδοτος , 7μμ , Μελέσσες
Διαιτητές : Μαλαμάς - Σταυρουλάκης
Γραμματεία : Κλάδου - Ανδρουλάκης - Αντωνάκη
Κύδων - Ακ. Ρεθύμνου , 6μμ , Κλαδισό
Διαιτητές : Χριστινάκης - Μακρόγιαννης 
Γραμματεία : Πλουμίδου Βρ. - Κώτσου - Κοκκινάκης
B' Όμιλος
Λιβυκός - Δειλινό , 5μμ , Ιεράπετρα
Διαιτητές : Μπανασάκης - Χατζημάρκος
Γραμματεία : Βασιλάκη - Χατζάκη - Σωμαράκη
Ιεράπετρα - Χερρονάσιος , 7μμ , Ιεράπετρα
Διαιτητές : Μπανασάκης - Χατζημάρκος
Γραμματεία : Βασιλάκη - Χατζάκη - Σωμαράκη
Σητειακός - Χάνδακας , 5μμ , Σητεία
Διαιτητές : Βαλούρδος - Γαλανόπουλος
Γραμματεία : Γαστεράτος - Μαραγκάκη - Σολυδάκης

Πρωτάθλημα Εφήβων Κρήτης - Κυριακή 9-1-11
Α' Όμιλος
Ανδρογέας - Κύδων , 2μμ , Λίντο
Διαιτητές : Φλίγκος - Καρανικόλα Ελ.
Γραμματεία : Κλάδου - Αντωνάκη - Γαστεράτος
Εργοτέλης - Δειλινό , Δευτέρα 10-1-11 ,  7μμ Λίντο αλλαγή ώρας
Διαιτητές : Βάζος - Γιακουμάκης
Γραμματεία : Γαστεράτος - Μαράκη - Αποστολάκη
Ρεπό : ΑΓΟΡ
B' Όμιλος
Αναγέννηση - Ιεράπετρα , 2:30μμ , Αρκαλοχώρι
Διαιτητές : 
 Γαλανόπουλος - Παπουτσάκης

Γραμματεία :Π


απαδάκη - Πασχαλίδη - Κρητικάκη


ΟΦΗ - ΑΟΑΝ  20-0 μηδενισμός
Ηρόδοτος - Ηράκλειο , 8μμ , Αλικαρνασσσός
Διαιτητές : Βαλούρδος - Παπαϊωάννου
Γραμματεία : Πολάκης - Καπετάνιου - Λάνη

Πρόγραμμα αγώνων εξ αναβολής
A.     Σάββατο 8-1-2011
Ηρόδοτος – Ιεράπετρα , Παγκορασίδες Α , κλ. Αλικαρνασσού , 17:00
Διαιτητές : Παλιατσός - Σπηλιόπουλος
Γραμματεία : Βαρούχα - Τζάρου
Ηράκλειο – Δειλινό , Παίδων (Α κατ.) , κλ. Αλικαρνασσού , 15:30
Διαιτητές : Γιαννακουδάκης - Σπινάκης
Γραμματεία : Βαρούχα - Τζάρου - Πετρόσογλου
Σητειακός – Ιεράπετρα 1 , Παμπαίδων Α , κλ. Σητείας , 15:30
Διαιτητές : Βαλούρδος - Γαλανόπουλος
Γραμματεία : Γαστεράτος - Μαραγκάκη
B.      Κυριακή 9-1-2011
Ιεράπετρα 2 – ΟΑΣΗ , Παμπαίδων Α , κλ. Ιεράπετρας , 13:00
Διαιτητές : Αλεξανδρής - Κατσαπρακάκης
Γραμματεία : Βασιλάκη - Σωμαράκη
Ιεράπετρα 1 – ΟΑΣΗ , Παμπαίδων Α , κλ. Ιεράπετρας , 14:30
Διαιτητές : Αλεξανδρής - Σπηλιόπουλος
Γραμματεία : Βασιλάκη - Σωμαράκη
Ιεράπετρα – Εργοτέλης , Παγκορασίδων Α , κλ. Ιεράπετρας , 16:00
Διαιτητές : Σπηλιόπουλος - Κατσαπρακάκης
Γραμματεία : Χατζάκη - Σωμαράκη
Μεσσαρά – Σητειακός , Παμπαίδων Α , κλ. Μοιρών , 13:30
Διαιτητές : Μακρής - Γερμανής
Γραμματεία : Βλάσσης - Κοκαράκη
C.      Τετάρτη 12-1-2011
Χερρονάσιος – Αναγέννηση , Παίδων (Β κατ.) , κλ. Χερσονήσου , 17:00
Διαιτητές : Χαλαμπαλάκης - Σπινάκης
Γραμματεία : Γιακουμάκης - Λάνη - Σμυρνάκης
Χερρονάσιος – Αναγέννηση , Ανδρών , κλ. Χερσονήσου , 19:00
Διαιτητές : Χαλαμπαλάκης - Βάζος
Γραμματεία : Γιακουμάκης - Λάνη - Σμυρνάκης

Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.