ΔΑΚ Σερρών 16.30 Ίκαροι Σ.-ΑΓΟ Ρεθύμνου
Β’ Εθνική Ανδρών (8η αγωνιστική)-Κυριακή 12 Δεκεμβρίου
Βαρδινογιάννειο 12.00 ΟΦΗ-Διαγόρας Ρ.
Γ ’ Εθνική Ανδρών (8η αγωνιστική)-Κυριακή 12 Δεκεμβρίου-2ος Όμιλος Νότου.
Π.Ψυχικού 17.00 ΑΕ Ψυχικού-Ηράκλειο ΟΑΑ
Εργοτέλης-ΓΠΣ Χαλκίδας
Α2 Γυναικών (4η αγωνιστική)-Κυριακή 12 Δεκεμβρίου
Ρεθύμνου 12.00 Αρκάδι-Άρης Χολ.
Ανδρών ΕΚΑΣΚΑ' όμιλος - 1η αγωνιστική Β' Γύρου
Ακ. Ρεθύμνου - Ανδρογέας , Ρέθυμνο , 7μμ
Διαιτητές : Θεοδωράκης - Παπαϊωάννου
Γραμματεία : Χλιαουτάκη Ελ. - Χατζηαδάμου - Δαμανάκη
Μεσσαρά - Φιλαθλητικός , Μοίρες , 11πμ Κυριακή 12-12-10
Διαιτητές : Μπανασάκης - Χατζημάρκος
Γραμματεία : Βλάσσης - Κοκαράκη - Τζάρου
Ηρόδοτος - Κύδων , Αλικαρνασσός , 5μμ
Διαιτητές : Επιτροπάκης - Βαλούρδος
Γραμματεία : Βαρούχα - Παπαδάκη - Καπετάνιου
Β' όμιλος - 7η αγωνιστική Α' Γύρου
Λιβυκός - Ιεράπετρα , Ιεράπετρα , 5μμ
Διαιτητές : Γαλανόπουλος- Χατζημάρκος
Γραμματεία : Βασιλάκη - Χατζάκη - Σωμαράκη
Δειλινό - Σητειακός , Λίντο , 5μμ
Διαιτητές : Μαρνελάκης - Χριστινάκης
Γραμματεία : Μαράκη - Κλάδου - Αντωνάκη
Χερρονάσιος - Αναγέννηση , Χερσόνησος , 6μμ
Διαιτητές : Γιαννακουδάκης - Φλίγκος
Γραμματεία : Σμυρνάκης - Γιακουμάκη - Ανδρουλάκης
Πρωτάθλημα Νεανίδων Κρήτης - Κυριακή 12-12-10
1η αγωνιστική
Ηρόδοτος - Εργοτέλης , Αλικαρνασσός , 8μμ
Διαιτητές : Πετρόπουλος - Γερμανής
Γραμματεία : Βλάσσης - Κοκαράκη - Σμυρνάκης
Αρκάδι - ΟΑ Χανίων , Ρέθυμνο , 2μμ
Διαιτητές : Θεοδωράκης - Σμυρνάκης
Γραμματεία : Δαμανάκη - Χατζηαδάμου - Σπανουδάκη
Πρωτάθλημα Εφήβων Κρήτης - Κυριακή 12-12-10
Α' όμιλος
Ανδρογέας - Εργοτέλης , Λίντο , 10:30πμ
Διαιτητές : Γιαννακουδάκης - Παπουτσάκης
Γραμματεία : Γαστεράτος - Πασχαλίδη - Αποστολάκη
Κύδων - ΑΓΟΡ , Κλαδισό , 4μμ
Διαιτητές : Κατραχούρας - Σταυρουλάκης
Γραμματεία : Κώτσου Ελπ. - Χλιαουτάκη Ευγ. - Κοκκινάκης
ρεπό : Δειλινό
Β' όμιλος
Αναγέννηση - ΟΦΗ , Αρκαλοχώρι, 4μμ ... αλλαγή ώρας
Διαιτητές : Μαλαμάς - Φλωρίδης
Γραμματεία : Αντωνάκη - Καπετάνιου
Ηράκλειο - ΑΟΑΝ , 2μμ , Λίντο
Διαιτητές : Γαλανόπουλος - Κατσαπρακάκης
Γραμματεία : Χαλκιαδάκη - Πασχαλίδη - Μαραγκάκη
Ιεράπετρα - Ηρόδοτος , Ιεράπετρα , 5μμ
Διαιτητές : Βαλούρδος - Καρανικόλα Αλ.
Γραμματεία : Βασιλάκη - Χατζάκη - Σωμαράκη
Πρωτάθλημα Παίδων Κρήτης - Σάββατο 11-12-10
Α' κατηγορία - 7η αγωνιστική
Ανδρογέας - Κύδων , Αλικαρνασσός , 3μμ
Διαιτητές : Πετρόπουλος - Καρανικόλα Αλ.
Γραμματεία : Βαρούχα - Παπαδάκη - Γαστεράτος
Ιεράπετρα - Ηράκλειο , Ιεράπετρα , 3:30μμ
Διαιτητές : Γαλανόπουλος- Χατζημάρκος
Γραμματεία : Βασιλάκη - Χατζάκη - Σωμαράκη
Εργοτέλης - ΟΦΗ , ΒΑΚ , 1μμ
Διαιτητές : Γιακουμάκης - Χριστινάκης
Γραμματεία : Αποστολάκη - Κλάδου - Αντωνάκη
ΑΓΟΡ - Δειλινό , Ρέθυμνο , 2μμ
Διαιτητές : Σμυρνάκης - Καθαράκης
Γραμματεία : Σπανουδάκη - Δαμανάκη
Β' κατηγορία - 6η αγωνιστική
Γιούχτας - Ακρωτήρι , Αρχάνες , 3:30μμ
Διαιτητές : Κατσαπρακάκης - Γερμανής
Γραμματεία : Βλάσσης - Τζάρου - Πασχαλίδη
Χερρονάσιος - Αναγέννηση , Χερσόνησος , 4μμ
Διαιτητές : Γιαννακουδάκης - Φλίγκος
Γραμματεία : Σμυρνάκης - Γιακουμάκη - Ανδρουλάκης
Ηρόδοτος - Φιλαθλητικός , Αλικαρνασσός , 7μμ
Διαιτητές : Παλιατσός - Φλωρίδης
Γραμματεία : Παντουβάκης - Κοκαράκη - Καπετάνιου
ΑΟΑΝ - Σητειακός , Αγ. Νικόλαος , 1μμ ... αλλαγή ώρας
Διαιτητές : Γιαννακουδάκης - Φλίγκος
Γραμματεία : Σμυρνάκης - Γιακουμάκη - Ανδρουλάκης
Πρωτάθλημα Κορασίδων Κρήτης - Σάββατο 11-12-10
Α' όμιλος - 6η αγωνισιτκή
Ακρωτήρι - ΟΑ Χανίων , Ακρωτήρι , 12μ
Διαιτητές : Λέμης - Σταυρουλάκης
Γραμματεία : Κώτσου Ελπ. - Χλιαουτάκη Ευγ. - Κοκκινάκης
Κίσσαμος - Αρκάδι , κλ. Ταυρωνίτη , 2:30μμ ... αλλαγή ώρας
Διαιτητές : Μάρος - Σταυρουλάκης
Γραμματεία : Πλουμίδης Νικ. - Πλουμίδου Χαρ. - Πλουμίδου Βρ.
Β' όμιλος - 6η αγωνιστική
Εργοτέλης - Ηρόδοτος , Λίντο , 7μμ
Διαιτητές : Γιακουμάκης - Σγουράκης
Γραμματεία : Μαράκη - Πολάκης - Καραταράκη
Ιεράπετρα - ΑΟΑΝ , Ιεράπετρα , 7μμ Κυριακή 12-12-10
Διαιτητές : Βαλούρδος - Καρανικόλα Αλ.
Γραμματεία : Βασιλάκη - Χατζάκη - Σωμαράκη
ρεπό : Ηράκλειο
Πρωτάθλημα Παμπαίδων Κρήτης - Κυριακή 12-12-10
Α' όμιλος - 3η αγωνιστική
ΑΓΟΡ - Ακρωτήρι , Ρέθυμνο , 5:30μμ
Διαιτητές : Καθαράκης - Παπαϊωάννου
Γραμματεία : Χλιουτάκη Ελ.
Ηράκλειο 2 - Κύδων , Αλικαρνασσός , 5μμ
Διαιτητές : Γιακουμάκης - Κατσαπρακάκης
Γραμματεία : Πολάκης - Γαστεράτος
Ηρόδοτος - Γιούχτας - 20-0 αποχώρησε ο Γιούχτας
Β' όμιλος - 3η αγωνιστική
Φιλαθλητικός - Εργοτέλης , Αλικαρνασσός , 3μμ
Διαιτητές : Γιακουμάκης - Μεταξάκης
Γραμματεία : Πολάκης - Γαστεράτος
Αναγέννηση - ΟΦΗ , Αρκαλοχώρι , 14:30μμ ... αλλαγή ώρας
Διαιτητές : Μαλαμάς - Φλωρίδης
Γραμματεία : Αντωνάκη - Καπετάνιου
Δειλινό - Ηράκλειο 1 , Αλικαρνασσός , 1:30μμ ... αλλαγή ώρας
Διαιτητές : Παλιατσός - Μεταξάκης
Γραμματεία : Ανδρουλάκης - Παντουβάκης
Γ' όμιλος - 3η αγωνιστική
Μεσσαρά - Σητειακός , Μοίρες , 1μμ
Διαιτητές : Μπανασάκης - Χατζημάρκος
Γραμματεία : Βλάσσης - Κοκαράκη
Ιεράπετρα 1 - Ιεράπετρα 2, Ιεράπετρα , 3:30μμ
Διαιτητές : Βαλούρδος - Καρανικόλα Αλ.
Γραμματεία : Βασιλάκη - Χατζάκη
ΟΑΣΗ - ΑΟΑΝ , Λίντο , 12:30μ
Διαιτητές : Γιαννακουδάκης - Παπουτσάκης
Γραμματεία : Γαστεράτος - Πασχαλίδη
Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Κρήτης - Κυριακή 12-12-10
Α' όμιλος - 3η αγωνιστική
Κίσσαμος - ΟΑ Χανίων 2 , κλ. Ταυρωνίτη , 11:30πμ
Διαιτητές : Κώτσου - Χριστινάκης
Γραμματεία : Πλουμίδης Νικ. - Πλουμίδου Χαρ.
Αρκάδι - Ακρωτήρι , Ρέθυμνο , 4μμ
Διαιτητές : Καθαράκης - Παπαϊωάννου
Γραμματεία : Δαμανάκη - Χατζηαδάμου
Ρεπό : ΟΑ Χανίων 1
Β' όμιλος - 3η αγωνιστική
Ιεράπετρα - Εργοτέλης ... αναβολή
Ηράκλειο - Ηρόδοτος , Αλικαρνασσός , 6:30μμ ... αλλαγή ώρας
Διαιτητές :Πετρόπουλος - Γερμανής
Γραμματεία : Σμυρνάκης - Κοκαράκη
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου