Παμπαίδες Α΄| 3η αγωνιστική.

Τα αποτελέσματα:

Α' όμιλος
ΑΓΟΡ - Ακρωτήρι           47-35
Ηράκλειο 2 - Κύδων       64-26
Ηρόδοτος - Γιούχτας       20-0.

Β' όμιλος - 3η αγωνιστική

Φιλαθλητικός - Εργοτέλης    35-60
Αναγέννηση - ΟΦΗ               32-20
Δειλινό - Ηράκλειο 1             35-58

Γ' όμιλος - 3η αγωνιστική

Μεσσαρά - Σητειακός        αναβολή.
Ιεράπετρα 1 - Ιεράπετρα 2       70-10
ΟΑΣΗ - ΑΟΑΝ                       30-35



Τα φύλλα αγώνα:

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 35-60
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ 6-13,08-09,04-20,17-18
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(ΜΑΝΙΑΚΟΥΔΑΚΗΣ) ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ 2,ΛΙΡΩΝΗΣ,ΔΕΛΤΣΟΣ 6,ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ 4,ΛΕΒΕΝΤΗΣ 5,ΒΕΛΕΔΑΚΗΣ,ΖΑΧΑΡΓΙΟΥΔΑΚΗΣ 4,ΦΡΑΓΑΚΗΣ 2,ΠΑΡΑΣΙΡΗΣ 12.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ(ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ) ΣΚΑΝΔΑΛΟΣ Γ. 20,ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ 4,ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 2,ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 2,ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 4,.ΟΜΗΡΟΛΗΣ 6,ΔΑΠΟΥΛΑΚΗΣ 6,ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ Κ. 2,ΔΙΑΛΛΙΝΑΣ 6,ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ 4,ΧΟΥΛΑΚΗΣ 2,ΜΑΝΙΑΔΗΣ 2.



ΔΕΙΛΙΝΟ Α.Ο. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 1  35-58
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 09-15,06-13,12-17,08-10.
ΔΕΙΛΙΝΟ Α.Ο.(ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗΣ Γ.) : ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ 4, ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΜΠΑΡΙΤΑΚΗΣ, ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ 2,ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ 2, ΙΑΤΡΟΥΔΗΣ 10(1), ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ 7, ΓΙΑΝΝΑΡΗΣ 5, ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΜΕΤΖΑΚΗΣ 5.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 1(ΣΗΦΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Μ) : ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ 6, ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ 10, ΤΣΑΦΑΝΤΑΚΗΣ 2, ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ 2, ΚΑΦΕΤΖΑΚΗΣ 16, ΛΥΡΙΝΤΖΑΚΗΣ Α.9(1), ΛΥΡΙΝΤΖΑΚΗΣ Μ.2, ΣΑΜΙΩΤΗΣ 2, ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ 2, ΠΗΡΟΥΝΑΚΗΣ 6, ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ 11.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 2 - Α.Ο. ΚΥΔΩΝ  64-26
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 12-04,17-09,26-07,10-06.
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 2(ΣΗΦΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Μ) : ΣΤΑΡΑΚΗΣ 9(1), ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ 5, ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 13, ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΑΚΗΣ 4, ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ, ΑΛΕΤΡΑΣ 8, ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ , ΚΟΛΑΡΕΤΑΚΗΣ 6, ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 12, ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ,  ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ 8.

Α.Ο. ΚΥΔΩΝ (ΛΕΚΑΚΟΣ): ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ 2, ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ, ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ 4, ΞΥΠΑΚΗΣ 4, ΠΕΡΑΚΗΣ 8, ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ 4, ΖΑΝΙΔΑΚΗΣ 12 (2), ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ 2, ΚΟΛΙΑΚΟΥΔΑΚΗΣ 11, ΣΤΥΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ, ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ, ΑΛΕΞΙΕΒ 2.


A.O.IEΡΑΠΕΤΡΑ 1 - Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 2      70-10
Οκτάλεπτα: 16-02, 20-00, 18-05, 16-03.
Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1(Γιαλούση): Xατζημαρκάκης 2, Στεφάνης 18, Καραλάκης 7, Γαϊτανάκης Μ. 6, Γαϊτανάκης Ι. 18, Τζεβελεκάκης 8, Φρονιμάκης 2, Σφυράκης 4, Σταματάκης 3, Πάγκαλος 2.
Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 2 (Κορνιωτάκης): Xατζάκης, Σφυράκης, Πλακογιαννάκης, Ματθαίου, Φανουράκης 3, Μπάϊρας, Κορνιωτάκης 2, Καναβάκης, Μπαλοθιάρης 1, Κουρουπάκης 2, Φελούκας, Αγγελόπουλος 2.



ΟΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ -EUROPLAN AO. AΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  30-35
Οκτάλεπτα:11-08,04-12,05-08,10-07
ΟΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ:ΓΕΠΩΝΥΜΑΚΗΣ, ΠΑΠΑΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ, ΤΣΙΛΙΜΠΑΡΗΣ,ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ 4, ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ 5, ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ 3(1), ΦΩΤΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 9, ΠΑΠΑΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ 1, ΠΕΡΑΚΗΣ 1, ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 5, ΚΑΝΑΡΑΚΗΣ
EUROPLAN AO. AΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ:ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ 2, ΖΕΡΒΟΣ 2, ΒΑΡΔΑΣ , ΛΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ, ΜΟΤΣΟ, ΚΑΤΣΑΡΕΒΙΤΣ, ΓΚΑΜΠΕΛΗΣ ΣΤ. 14,ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΗΣ 2, ΒΛΑΧΑΚΗΣ, ΜΑΡΝΕΛΟΣ 2, ΓΚΑΜΠΕΛΗΣ Π. 13

Αναγέννηση Α.-ΟΦΗ     32-20
Οκτάλεπτα: 09-09, 07-02 (ημιχ), 08-06,08-03,



ΑΓΟΡ-Α.Ο. Ακρωτηρίου  47-35
Διαιτητές: Καθαράκης, Παπαϊωάννου
Οκτάλεπτα: 14-0, 27-7 (ημιχρ.) 36-27, 47-35
Α.Ο. Ακρωτηρίου (Αθ. Αζάς): Κόνιαρης 25, Δασκαλάκης 2, Γομπάκης, Μαρινάκης 2, Κρομμυδάκης, Παπαδομιχελάκης, Γιανναράκης 2, Ανέστης 2, Γαλετάκης, Βουλγαράκης 2.



Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.