Ξεκινά το Final 6-H ΕΚΑΣΚ θα διοργανώσει αθλητικό Camp αθλητριών

Όλα είναι  έτοιμα για να ξεκινήσουν σήμερα Παρασκευή 30/4/10 οι πανελλήνιοι αγώνες παίδων Ενώσεων  και τοπικών επιτροπών στη  Χερσόνησο  και θα ολοκληρωθούν 2 Μαίου.  Μια διοργάνωση που γίνεται  από την ΕΟΚ τον Δήμο Χερσονήσου και ΕΚΑΣΚ.    Σε αυτούς παίρνει μέρος η Μικτή ΕΚΑΣΚ  με τον περιφερειακό προπονητή κΚόκινο να έχει δηλώσει ... «Ως ομάδα θέλουμε να παίξουμε καλά και να δείξουμε στους ομοσπονδιακούς προπονητές που θα έρθουν για τους αγώνες ότι και στην Κρήτη υπάρχει μπάσκετ και μπασκετικά κορμιά».Τούς αγώνες που θα φιλοξενηθούν στο κλειστό Χερσονήσου θα παρακολουθήσουν ο Πρόεδρος ανάπτυξης ΕΟΚ Γίαννης Κουτραφούρης ο τεχνικός υπεύθυνος ανάπτυξης της ΕΟΚ Κώστας Πολίτης και ο ομοσπονδιακός προπονητής Νίκος Τούφας.
Η 12 αδα της Μικτής ΕΚΑΣΚ είναι. 

1. Σκάνδαλος Χρήστος  , Εργοτέλης , 1995,  1.78μ
2. Ζαϊμης Πάρης , Εργοτέλης , 1995,  1.84μ
3. Κρουσταλάκης Μιχάλης , Εργοτέλης , 1995,  1.92μ
4. Σταράκης Μανόλης , Ηράκλειο , 1996 ,  1.80μ
5. Φραγκιαδάκης Μιχάλης , Ηράκλειο , 1995 ,  1.85μ
6. Παπαδούλης Μανόλης , Ηράκλειο , 1996,   1.95μ
7. Δουλγεράκης Μάρκος , ΑΓΟΡ , 1995 ,  1.84μ
8. Κατρατζής Γιάννης , Ιεράπετρα , 1996 ,  1.82μ
9. Πετράκης Μανόλης, Ιεράπετρα , 1995 ,  1.89μ
10. Φραγκιαδάκης Μανόλης , Σητειακός , 1995,   1.92μ
11. Χολέβας Ανδρέας , Κύδων , 1995 ,  1.89μ
12. Γιάνναρης Νίκος , Δειλινό , 1995 ,  1.85μ


    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
     
    ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/04/10 
    10.00 ΕΚΑΣΚ – ΕΣΚΑΝΑ
    Διαιτητές:  ΜΠΟΡΜΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ – ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ
    11.45 ΕΣΚΑΗ – ΕΣΚΑ
    Διαιτητές: ΜΠΟΡΜΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
    13.30 ΕΚΑΣΘ- ΕΚΑΣΑΜΑΘ
    Διαιτητές: ΒΑΛΟΥΡΔΟΣ – ΓΙΩΤΗ ) 
    17.30 ΕΣΚΑ – ΕΚΑΣΚ
    Διαιτητές: ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ – ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ
    19.15 ΕΚΑΣΚΜΑΘ- ΕΣΚΑΗ
    Διαιτητές: ΑΡΤΕΜΑΚΗ - ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ
    21.00 ΕΣΚΑΝΑ- ΕΚΑΣΘ
    Διαιτητές: ΜΑΛΑΜΑΣ – ΒΑΖΟΣ 
    ΣΑΒΒΑΤΟ  01/05/10 
    09.00 ΕΣΚΑΗ – ΣΚΑΣΘ
    Διαιτητές: ΒΑΛΟΥΡΔΟΣ – ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ  
    10.45 ΕΣΚΑΝΑ – ΕΣΚΑ
    Διαιτητές: ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ – ΑΡΤΕΜΑΚΗ 
    12.30 ΕΚΑΣΚ - ΕΚΑΣΑΜΑΘ
    Διαιτητές: ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ – ΑΡΤΕΜΑΚΗ  
    17.00 ΕΣΚΑΗ – ΕΣΚΑΝΑ
    Διαιτητές: ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ 
    18.45 ΕΚΑΣΘ- ΕΚΑΣΚ
    Διαιτητές: ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ     
    20.30 ΕΚΑΣΑΜΑΘ- ΕΣΚΑ
    Διαιτητές: ΜΠΑΝΑΣΑΚΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 
    ΚΥΡΙΑΚΗ 02/05/10 
    10.00 ΕΚΑΣΚ- ΕΣΚΑΗ
    Διαιτητές: ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ – ΜΠΑΝΑΣΑΚΗΣ   
    11.45 ΕΣΚΑ- ΕΚΑΣΘ
    Διαιτητές: ΜΑΚΡΗΣ – ΦΛΙΓΚΟΣ  
    16.30 ΕΣΚΑΝΑ – ΕΚΑΣΑΜΑΘ
    Διαιτητές: ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗΣ – ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ    
ΚΑΜΠ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ  

    Την 1 και 2 Μαΐου 2010, η ΕΚΑΣΚ θα διοργανώσει  αθλητικό Camp    αθλητριών, οι οποίες γεννήθηκαν τα έτη 1991 έως και 1996 σύμφωνα με το πρόγραμμα που σας επισυνάπτουμε.
                Στο εν λόγω Camp θα διδάξουν και θα πραγματοποιήσουν τις προπονήσεις οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Μίσσας Κων/νος και Μπακογεώργος Τάκης. 
      ΣΑΒΒΑΤΟ  1 ΜΑΙΟΥ 2010
      ΩΡΑ 11.00-13.30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ (ΓΕΝΝΗΘΕΙΣΕΣ ΤΑ ΕΤΗ 1994-1995 ΚΑΙ 1996)
      ΩΡΑ 17.00-19.30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ( ΓΕΝΝΗΘΕΙΣΕΣ ΤΑ ΕΤΗ 1991-1992-1993 ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΙΝΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ). 
      ΚΥΡΙΑΚΗ 2 ΜΑΙΟΥ 2010
      ΩΡΑ 11.00-13.30 ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΩΝ ( ΟΣΕΣ ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΤΗΣ 1/5/2010).
    Οι αθλήτριες  που έχουν κληθεί να συμμετάσχουν στις προπονήσεις είναι.

ΣΩΜΑΤΕΙΟ  ΑΡΚΑΔΙ ΟΚΑ
      Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ  ΓΕΝΝΗΣΗΣ

      ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1991

      ΔΑΜΟ ΕΙΡΗΝΗ 1992

      ΔΑΜΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1992

      ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1992

      ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1993

      ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993

      ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΗΛΙΑ 1993

      ΝΥΚΤΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 1993

      ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ ΞΕΝΙΑ 1993

      ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1994

      ΛΕΤΖΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 1994

      ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ 1994

      ΠΙΛΑΦΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1994

      ΜΑΝΩΛΕΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1994

      ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1995

      ΛΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1995

      ΣΟΥΤΙ ΑΝΝΙΤΑ 1995

      ΜΠΟΤΣΙ ΕΙΡΗΝΗ 1996

      ΒΕΛΙΣΚΟΒΙΤΣ ΝΑΤΑΛΙΑ 1996

      ΛΕΛΕΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1996

      ΖΟΥΜΕΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 1996

ΣΩΜΑΤΕΙΟ  ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ
      Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ  ΓΕΝΝΗΣΗΣ
      1. ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΟ 1991
      2. ΡΕΒΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1992
      3. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 1995
      4. ΡΕΝΙΕΡΗ ΜΑΡΙΑ 1995

ΣΩΜΑΤΕΙΟ  ΟΑΧ
      Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ  ΓΕΝΝΗΣΗΣ
      1. ΚΑΖΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993
      2. ΑΚΡΙΒΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1994
      3. ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 1994
      4. ΜΑΡΤΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1994
      5. ΔΟΞΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1995
      6. ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΧΡΥΣΑ 1995

ΣΩΜΑΤΕΙΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟ
      Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ  ΓΕΝΝΗΣΗΣ
      1. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ 1994
      2. ΠΟΛΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995
      3. ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1995
      4. ΔΑΝΟΥ- ΝΤΑΝΟΥ ΚΛΕΙΩ 1995
      5. ΓΙΓΟΥΡΤΑΚΗ ΝΙΚΗ 1996
      6. ΜΠΑΛΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1996

ΣΩΜΑΤΕΙΟ  ΠΑΣΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
      Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ  ΓΕΝΝΗΣΗΣ
      1. ΞΑΝΘΑΚΗ ΕΥΑ 1994
      2. ΜΑΓΓΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1994
      3. ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995
  


ΣΩΜΑΤΕΙΟ  ΑΚΡΩΤΗΡΙ ΑΟ
      Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ  ΓΕΝΝΗΣΗΣ
      1. ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1995
      2. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1995
      3. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1996


ΣΩΜΑΤΕΙΟ  ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ
      Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΤΟΣ  ΓΕΝΝΗΣΗΣ
      1. ΑΣΚΙΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1995
      2. ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996
      3. ΤΣΕΛΕΛΙΔΗ ΡΑΦΑΕΛΑ 1996

ΣΩΜΑΤΕΙΟ  ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
3. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1994
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.