Ο.Φ.Η. (Γωνιωτάκης):Καρδάσης 19,Παπαδάκης,Σαραντής 8(2),Παντατοσάκης 2,Κοντός  Καρακωνσταντάκης Κ. 22, Σκεπασιανός 7, Καρακωνσταντάκης Γ. 7(1), Νικηφόρος 11(1)
A.O.A.N. (Πάγκαλος-Μηλάς): Αλέξης 8(2), Πενίδης 10, Μοσχονάς,Βάρδας , Γιαπιτζάκης  12,Κλώντζας  3(1).

Οι ¨Εφηβοι του ΟΦΗ

Η πολύ καλή ομάδα του ΑΟΑΝ
Ιεράπετρα-ΑΟΑΝ 20--00 α.α
....Νοσοκομείο θύμιζε η Αναγένησση Αρκαλοχωρίου με αποτέλεσμα ο Μ.Μαραγκάκης να έχει μόνο τρείς παίκτες στην διάθεσή του, και αυτό είχε αποτέλεσμα να μην κατέβει η ομάδα του Αρκαλοχωρίου στην Ιεράπετρα και να κατοχυρωθεί το σκορ υπερ της γηπεδούχου.
 ΑΓΟΡ - Κύδων 68-55
Αν και στο 1ο ημίχρονο ο Κύδωνας ήταν μπροστά στο σκορ, ακολούθησε ένα πολύ άσχημο επιθετικά (εγκλωβίστηκε στη ζώνη που έπαιξαν οι γηπεδούχοι) 3ο δεκάλεπτο και τελικά η χανιώτικη ομάδα όχι μόνο γνώρισε την πρώτη της ήττα με 68-55 από τον ΑΓΟΡ, αλλά έχασε και τη διαφορά (είχε κερδίσει 62-53 στον α’ γύρο), η οποία διαμορφώθηκε στο τελευταίο τρίλεπτο. Έτσι, το ρεθεμνιώτικο σωματείο υπερτερεί στην ισοβαθμία και ουσιαστικά εξασφάλισε την 1η θέση στον όμιλο (για να συμβεί το αντίθετο, θα πρέπει να ηττηθεί εντός έδρας από τον Ανδρογέα στο επόμενο -και τελευταίο- παιχνίδι του, κάτι το οποίο θεωρείται απίθανο) που σημαίνει πρόκριση στον τελικό.
Διαιτητές: Λέμης, Χριστινάκης (ο Κύδωνας έχει πάρα πολλά παράπονα από τα σφυρίγματά τους).
Δεκάλεπτα: 14-15, 26-29 (ημιχρ.), 46-36, 68-55
Κύδων (Κ. Πετρίδης - Ι. Ηλιάκης): Καβρουδάκης 3 (1), Κυριακάκης 22 (3), Πιαλόγλου 5 (1), Βουτσάς, Αρτεμάκης 4, Μανίγκοντιτς 7, Κλεισιάρης 1, Μοχλάκης,  Σκαραντωνάκης 1, Κατσιγαράκης, Σπανουδάκης 12, Μελάς.