Ορισμοί διαιτητών κριτών.


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των Εθνικών πρωταθλημάτων, της ΕΚΑΣΚ ,   για τους αγώνες της 20ης   έως 27ης  Μαρτίου 2016. Φώτο : "Παπαδάκη, Μαραγκάκη, Ευαγγελινός, Αντωνάκη".

Εθνικές  κατηγορίες:
ΣΑΒΒΑΤΟ 26-03-2016
ΟΣΕΚΚ
ΣΟΥΔΑ 16.00 ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΚΩΤΣΟΥ - ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ - ΠΛΟΥΙΔΗΣ Ν

ΚΥΡΙΑΚΗ 27-03-2016
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 Ηράκλειο-Παπάγου
(Δ)Σιμητόπουλος-Τζίμα (Γιαννακουδάκης)
(Κ) ΚΟΚΑΡΑΚΗ (Σ) -ΒΑΡΟΥΧΑ Α (Χ) - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΕΚΑΣΚ- Διαιτητές:
25-03-2016 17:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Μακρής Παναγιώτης Μπανασάκης Θοδωρής
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

26-03-2016 19:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Χιωτάκης Νίκος Κωτσακόπουλος Θανάσης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΟΦΗ 1

26-03-2016 18:00 Δύο Αοράκια Παμπαίδων
Χρυσός Θανάσης Βαρελτζή Αργυρώ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

26-03-2016 18:00 Ιεράπετρα Εφήβων
Χαρίτος Μαρίνος Σκανδαλάκης Νίκος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

26-03-2016 17:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Καρανικόλα Ρένα Βαρελτζής Αλέξης
ΑΣΚΗΣΗ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

26-03-2016 16:00 Ιεράπετρα Παγκορασίδων
Χαρίτος Μαρίνος Σκανδαλάκης Νίκος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

26-03-2016 15:30 Κλαδισός Νεανίδων
Χριστινάκης Νώντας Καλαϊτζής Κωνσταντίνος
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

26-03-2016 15:00 Λίντο Παμπαίδων
Μαραγκάκης Ανδρέας Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

26-03-2016 15:00 Αλικαρνασσός Παγκορασίδων
Καρανικόλα Ρένα Βαρελτζής Αλέξης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

26-03-2016 14:00 Κλαδισός Παμπαίδων
Χριστινάκης Βασίλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

26-03-2016 14:00 Μοίρες Παμπαίδων
Γερμανής Βαγγέλης Σφακιανάκη Ερωφίλη
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΟΦΗ 3

26-03-2016 11:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Καθαράκης Βασίλης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΓΟΡ 1

26-03-2016 11:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΟΦΗ 2 - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

27-03-2016 19:00 Λίντο Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Βαλούρδος Γιώργος
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

27-03-2016 18:30 Αρκαλοχώρι Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Γερμανής Βαγγέλης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

27-03-2016 17:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Χιωτάκης Νίκος Κωτσακόπουλος Θανάσης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΑΣΚΗΣΗ

27-03-2016 16:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Θεοδωράκης Στάθης Β' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΛΟΓΙΩΤΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΓΟΡ 1 - ΚΥΔΩΝ 1


27-03-2016 16:00 Αρχάνες Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Γερμανής Βαγγέλης
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

27-03-2016 15:00 Λίντο Παμπαίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Βαρελτζής Αλέξης
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

27-03-2016 15:00 Ακρωτήρι Παμπαίδων
Πελίκα Μαρία Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ


27-03-2016 15:00 Ταυρωνίτης Νεανίδων
Χριστινάκης Νώντας Σταυρουλάκης Μανώλης
Α.Ε. ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

27-03-2016 15:00 Χερσόνησος Παμπαίδων
Καρανικόλα Ρένα Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ

27-03-2016 14:00 Ρέθυμνο Παγκορασίδων
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

27-03-2016 13:00 Σητεία Παμπαίδων
Παπουτσάκης Σοφοκλής Βαρελτζή Αργυρώ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

27-03-2016 13:00 Β.Α.Κ Γυναικών
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Κατσαπρακάκης Χρήστος
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

27-03-2016 11:00 Λίντο Παμπαίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΦΗ 1

27-03-2016 11:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Χρυσός Θανάσης Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΟΦΗ 3 - ΟΦΗ 2 



ΕΚΑΣΚ-Κριτές:
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25-03-2016
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ17:00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ -ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΚΑΚΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26-03-16
ΛΙΝΤΟ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ -ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 -ΟΦΗ 1
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

Β.Α.Κ. 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 -ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΜΟΙΡΩΝ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΟΦΗ 3
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ16:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ -Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ18:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΓΟΡ 1
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν

ΚΛΑΔΙΣΟΥ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΩΤΣΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ


ΚΥΡΙΑΚΗ 27/03/16
ΛΙΝΤΟ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΦΗ 1
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ
ΛΙΝΤΟ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΑΣΚΗΣΗ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ

Β.Α.Κ. 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 3 - ΟΦΗ 2
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
Β.Α.Κ.13:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘΗ

ΑΡΧΑΝΩΝ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 18:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΣΗΤΕΙΑΣ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 14:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 1 - ΚΥΔΩΝ 1
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν - ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 15:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΚΩΤΣΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ




Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.