Ορισμοί διαιτητών κριτών.


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των Εθνικών πρωταθλημάτων, της ΕΚΑΣΚ ,   για τους αγώνες της 30ης  Ιανουαρίου 2016, έως 1ης  Φεβρουαρίου 2016.Φώτο : "Μαλαμάς-Πίπλιος".


Εθνικές  κατηγορίες

ΚΥΡΙΑΚΗ 31-01-2016

Β ΕΘΝΙΚΗ
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΥ
(Δ) Δημόπουλος - Καρακάσης (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ) ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (Σ) - ΚΟΚΑΡΑΚΗ (Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (24)

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΣΠΟΡΤΙΓΚ
(Δ) Λογοθέτης - Ρίζος ( Ευαγγελινός )
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) - ΓΕΡΟΝΤΗ (Χ) - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (24)

ΕΚΑΣΚ- Διαιτητές:

30-01-2016 19:30 Ιεράπετρα Εφήβων
Χατζημάρκος Δημήτρης Σαραντουλάκης Κώστας
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

30-01-2016 19:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Θεοδωράκης Στάθης Καραγιάννης Μιχάλης
ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

30-01-2016 19:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Μακρής Παναγιώτης Σκανδαλάκης Νίκος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

30-01-2016 18:00 Ιεράπετρα Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Σαραντουλάκης Κώστας
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

30-01-2016 17:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Καρανικόλα Ρένα Χριστοδουλάκης Γιάννης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ -  ΑΟ Δειλινό

30-01-2016 16:30 Χερσόνησος Εφήβων
Χαρίτος Μαρίνος Τσαϊρίδης Νίκος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ

30-01-2016 16:00 Αρκαλοχώρι Εφήβων
Μαραγκάκης Ανδρέας Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

30-01-2016 16:00 Β.Α.Κ Εφήβων
Μπανασάκης Θοδωρής Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις
ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

30-01-2016 16:00 Λίντο Κορασίδων
Παλιατσός Βασίλης Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

30-01-2016 15:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων
Βαλούρδος Γιώργος Σκανδαλάκης Νίκος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ


30-01-2016 14:00 Β.Α.Κ Κορασίδων
Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις Καρανικόλα Ρένα
ΟΦΗ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

30-01-2016 14:00 Ταυρωνίτης Παίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Ρασούλη Χρύσα
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3

31-01-2016 20:00 Ρέθυμνο Ανδρών
Κώτσου Λία Χριστινάκης Νώντας
ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

31-01-2016 19:00 Λίντο Ανδρών
Χατζημάρκος Δημήτρης Σκανδαλάκης Νίκος
ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

31-01-2016 17:30 Νεάπολη Παίδων
Χρυσός Θανάσης Σαμαράς Νίκος
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

31-01-2016 16:00 Αρχάνες Παίδων
Χιωτάκης Νίκος Κωτσακόπουλος Θανάσης
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

31-01-2016 16:00 Μοίρες Ανδρών
Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις Καρανικόλα Ρένα
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

31-01-2016 16:00 Χερσόνησος Παίδων
Χριστοδουλάκης Γιάννης Σαραντουλάκης Κώστας
ΠΕΔΙΑΔΑ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

31-01-2016 15:00 Ακρωτήρι Παίδων
Χριστινάκης Βασίλης Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

31-01-2016 14:00 Αλικαρνασσός Γυναικών
Χατζημάρκος Δημήτρης Σκανδαλάκης Νίκος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

31-01-2016 14:00 Χερσόνησος Παίδων
Χριστοδουλάκης Γιάννης Σαραντουλάκης Κώστας
ΠΕΔΙΑΔΑ 2 - ΚΥΔΩΝ 2

31-01-2016 14:00 Μοίρες Παίδων
Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις Καρανικόλα Ρένα
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

31-01-2016 14:00 Ρέθυμνο Παίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

31-01-2016 13:00 Β.Α.Κ Παίδων
Κώτσου Λία Χριστινάκης Νώντας
ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

31-01-2016 11:30 Λίντο Παίδων
Χιωτάκης Νίκος Ξηρόκωστας Γιώργος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

01-02-2016 21:00 Λίντο Ανδρών
Μαραγκάκης Ανδρέας Χριστοδουλάκης Γιάννης

ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

ΕΚΑΣΚ-Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 30-01-2016

ΛΙΝΤΟ 16.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑΧ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ ΔΕΙΛΙΝΟ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΒΑΚ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΑΡΚΑΔΙ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΒΑΚ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ


ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.30 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΧΑΝΔΑΚΑΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 19.30 ΕΦΗΒΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ

ΡΕΘΥΜΝΟ 19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΑΔ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΓΟΡ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ (ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ)

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 31-01-2016

ΛΙΝΤΟ 11.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΚΑΔ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΝΔΑΚΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΡΚΑΔΙ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΓΕΡΟΝΤΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΒΑΚ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΡΧΑΝΕΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΝΤΑΜΑ

ΜΟΙΡΕΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΜΟΙΡΕΣ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ 2 - ΚΥΔΩΝ 2
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ

ΝΕΑΠΟΛΗ 17.30 ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ - ΚΥΔΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕΛ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ (ΑΝΕΦΑΛΟΣ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 01-02-2016

ΛΙΝΤΟ 21.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ





Μια προσφορά του Γυμναστηρίου :

 FLEX Health&Fitness
Λ. Ιωνίας 110
Ηράκλειο Κρήτης 2810322944
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.