Την Κυριακή 10 Μαΐου στο ημίχρονο του αγώνα ΗΡΑΚΛΕΙΟ- ΚΥΜΗ, ο πρόεδρος του ΗΡΑΚΛΕΙΟ» Ο.Α.Α. κ. Μαρκαντωνάκης Μανόλης, βράβευσε την ομάδα Παμπαίδων του "ΗΡΑΚΛΕΙΟ" που τελείωσε αήττητη τις αγωνιστικές της υποχρεώσεις με ρεκόρ νικών 12-0!
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά, στον προπονητή και στο έφορο και καλή επιτυχία στις εξετάσεις τους!
Μια προσφορά του Γυμναστηρίου :
FLEX Health&Fitness
Λ. Ιωνίας 110
Ηράκλειο Κρήτης
2810322944
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου