Τα κορίτσια του Π.Χατζηδάκη, επικράτησαν στο ντέρμπι της (10ης) αγωνιστικής του δευτέρου ομίλου του τουρνουά Παγκορασίδων, επικρατώντας με 40-36, της ομάδας της Δάφνης Σταυρακάκη τον Ηρόδοτο, στο Λίντο.
Με αυτήν την νίκη εξασφάλισαν την 2η θέση, ενω στο σημερινό παιχνίδι με τον ΟΦΗ, αν οι "κιτρινόμαυρες" πάρουν την νίκη με πάνω απο 20 πόντους, θα βγούνε πρώτες στον όμιλό τους.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 40-36
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ(Χατζηδάκης Π.) : Γαλανοπούλου, Χαλκιαδάκη , Βαβαλή Σταυρούλα, Σαβοϊδάκη, Τσιμπλοστεφανάκη , Γιαννουλάκη Σοφία, Κριμιλή 34(4), Παπαδοπούλου 2, Γιαννουλάκη Σαββίνα, Μέτα, Θωμά 4, Φρόκου.
ΗΡΟΔΟΤΟΣ(Σταυρακάκη Δ) : Γρηγοριάδη , Στεφανάκη Ε. 6, Στεφανάκη Ι. , Βερίγου 6, Μανουκάκη , Μαυράκη 13, Τζανετή 9, Μπαλαμούτσου 2, Γαλανάκη , Πασχαλίδη.
Μια προσφορά:
Κάθε Τρίτη το MarQuise12 είναι προετοιμασμένο να σας νοσηλεύσει αλλά Ελληνικά στην εντατική!!!
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου