Με δύο νίκες άνευ αγώνος (20 - 0) ολοκλήρωσαν οι παμπαίδες του Δημήτρη Νασούφη η Μεσσαρά, τις υποχρεώσεις τους για τον 3ο όμιλο. Ούτε το Ηράκλειο 2 το Σάββατο (09/05) αλλά και ούτε η Άσκηση την Κυριακή (10/05) προσήλθαν στα παιχνίδια στις Μοίρες.
Και όπως αναφέρει το ρεπορτάζ της Μεσαρίτικης ομάδας :
"Έτσι με αυτές τις δύο νίκες ολοκληρώσαμε τους αγώνες κατακτώντας την πρώτη θέση του ομίλου αήττητοι. Αναμένουμε λεπτομέρειες για το all star game".
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου