Ορισμοί διαιτητών κριτών.

 

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές κριτές  των Εθνικών πρωταθλημάτων και της ΕΚΑΣΚ , των αγώνων για τους αγώνες της 25ης, έως  27ης  Οκτωβρίου  2014.


ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΣΑΒΒΑΤΟ 25-10-2014
 
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ – ΚΑΒΑΛΑ
(Δ) Ανδρικόπουλος – Τσώνος Β. – Παπαθανασίου (Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΒΛΑΣΣΗΣ (Σ) – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Β) – ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (Χ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (24)
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 26-10-2014
 
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ – ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
(Δ) Σοφιανόπουλος – Μαυρατζάς (Τζωρτζάκης)
(Κ) ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ.(Σ) -  ΚΛΑΔΟΥ (Χ) – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (24)
 
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΑΚΑΔ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ
(Δ) Κρεσταινίτης – Καρπάνος (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Χ) – ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (24)
 
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ – ΑΡΚΑΔΙ
(Δ) Λαζαρίδης – Καρακωνσταντόπουλος (Ευαγγελινός)
(Κ)ΒΛΑΣΣΗΣ (Σ) - ΚΟΚΑΡΑΚΗ (Χ) - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (24)


ΕΚΑΣΚ


Διαιτητές:



25-10-2014 19:00 Λίντο Παίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χριστοδουλάκης Γιάννης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΟΦΗ 2


25-10-2014 18:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Καρανικόλα Ρένα Χρυσός Θανάσης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - Α0 ΓΙΟΥΧΤΑΣ


25-10-2014 18:00 Ρέθυμνο Κορασίδων
Καλαϊτζής Κωνσταντίνος Χανιαλάκης Θεόφιλος
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ


25-10-2014 17:00 Αρκαλοχώρι Εφήβων
Μακρής Παναγιώτης Ρασούλη Χρύσα
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ


25-10-2014 16:00 Νεάπολη Παίδων
Γαλανόπουλος Γιώργος Καλογεράκης Λευτέρης
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ


25-10-2014 16:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Μαραγκάκης Ανδρέας Πίπλιος Παναγιώτης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ


25-10-2014 16:00 Ιεράπετρα Παίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Βασσάκης Γεώργιος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ


25-10-2014 15:00 Λίντο Παίδων
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Χρυσός Θανάσης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ


25-10-2014 14:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Μαραγκάκης Ανδρέας Πίπλιος Παναγιώτης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ  2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2


25-10-2014 13:00 Άγιος Νικόλαος Παίδων
Γαλανόπουλος Γιώργος Καλογεράκης Λευτέρης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΦΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ


25-10-2014 13:00 Ρέθυμνο Παίδων
Κατραχούρας Γιώργος Καθαράκης Βασίλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


25-10-2014 13:00 Λίντο Παίδων
Μπανασάκης Θοδωρής Παλιατσός Βασίλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ


25-10-2014 11:00 Ρέθυμνο Παίδων
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΦΗ


26-10-2014 20:00 Χερσόνησος Εφήβων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Μαραγκάκης Ανδρέας
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ


26-10-2014 18:00 Λίντο Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΓΣ  ΧΑΝΔΑΚΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ


26-10-2014 18:00 Χερσόνησος Ανδρών
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Μαραγκάκης Ανδρέας
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ


26-10-2014 18:00 Μοίρες Ανδρών
Μπανασάκης Θοδωρής Καρανικόλα Ρένα
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ


26-10-2014 15:00 Κλαδισός Κορασίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Πελίκα Μαρία
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

26-10-2014 14:00 Σητεία Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Γερμανής Βαγγέλης
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ


26-10-2014 14:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Ρασούλη Χρύσα
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑΧ 2000


26-10-2014 12:00 Ταυρωνίτης Εφήβων
Κώτσου Λία Φλουρής Νίκος
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ


26-10-2014 12:00 Β.Α.Κ Κορασίδων
Χρυσός Θανάσης Τσίγκου Μαρία
ΟΦΗ - ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ


26-10-2014 10:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Κατραχούρας Γιώργος Θεοδωράκης Στάθης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

27-10-2014 14:00 Λίντο Εφήβων
Μαλαμάς Γιάννης Καλογεράκης Λευτέρης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ




Κριτές:


 
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-10-2014
 
ΛΙΝΤΟ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΥΔΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤ. - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 19.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΦΗ 2
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ. - ΚΛΑΔΟΥ
 

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΚΑΤΣΟΥΛΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

 
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

 
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

 
ΝΕΑΠΟΛΗ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΧΑΝΔΑΚΑΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
 
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΒΑΣΙΛΑΚΗ

 
ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ – ΟΦΗ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ

 
ΚΥΡΙΑΚΗ 26-10-2014
 

ΛΙΝΤΟ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΝΔΑΚΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤ.- ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕ.
 

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΑΧ 2000
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΤΣΟΥΛΗ
 

ΒΑΚ 12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ – ΑΟΑΝ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕ.
 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΒΛΑΣΣΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 20.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΒΛΑΣΣΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.
 

ΜΟΙΡΕΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
 

ΣΗΤΕΙΑ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
 

ΡΕΘΥΜΝΟ 10.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
 
ΚΛΑΔΙΣΟΣ  15.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 12.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ.
 

ΔΕΥΤΕΡΑ 27-10-2014
 

ΛΙΝΤΟ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΥΔΩΝ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.