Ορισμοί αγώνων διαιτητών, κριτών.


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές, κομισάριοι και οι κριτές των αγώνων Εθνικών κατηγοριών της ΕΚΑΣΚ και Εργασιακών τουρνουά, που αφορά τις ημέρες 2 Μαρτίου 2013, έως 8 Μαρτίου 2013. , το διήμερο του Σαββάτου  23/02/13, έως Κυριακής 2/02/13. 
Αναλυτικά:
ΟΡΙΣΜΟΙ Σ/Κ 02-03-2013 ΕΩΣ 04-03-2013

ΕΘΝΙΚΑ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 02-03-2013
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 20.00 ΑΓΟΡ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(Δ) Αναστόπουλος – Πουρσανίδης Γ. – Μπίκας (Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΒΛΑΣΣΗΣ (Σ) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Β) – ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ(Χ) – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24

Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΒΑΚ 16.00 ΟΦΗ – ΠΑΓΚΡΑΤΙ
(Δ) Γεωργιάδης – Πανταζής – Τατούδης (Κουρκουνάκης)
(Κ)  ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ) – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Β) – ΑΝΤΩΝΑΚΗ (Χ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (24)



ΣΑΒΒΑΤΟ 02-03-2013
 ΕΚΑΣΚ

ΛΙΝΤΟ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΝΔΑΚΑΣ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΜΑΡΑΚΗ Κ.

ΛΙΝΤΟ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ.- ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο.

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ. – ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛ. – ΜΑΡΑΚΗΣ Ι.

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ. -  ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛ. - ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ - ΒΑΡΟΥΧΑ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15.00 ΜΙΝΙ (Α)  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 12.00 ΜΙΝΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΑΓΟΡ 1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν.
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν. – ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΟΦΗ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥ. - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥ. – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 03-03-2013

ΛΙΝΤΟ 10.00 ΜΙΝΙ (Α) ΔΕΙΛΙΝΟ 1 – ΟΦΗ 2
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 11.30 ΜΙΝΙ (Α) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 13.30 ΜΙΝΙ (Α) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 17.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΡΚΑΔΙ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ.

ΛΙΝΤΟ 19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΤΣΙΓΚΟΥ – ΣΜΥΡΝΑΚΗ Μ. – ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ.

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.00 ΜΙΝΙ (Α) ΑΣΚΗΣΗ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.30 ΜΙΝΙ (Α) ΟΑΣΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΜΙΝΙ (Κ) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΑΤΣΟΥΛΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΒΑΚ 13.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΦΗ – ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 13.30 ΜΙΝΙ (Κ) ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΧΑΤΖΑΚΗ - ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 15.00 ΜΙΝΙ (Α) ΑΓΟΡ 2- ΚΥΔΩΝ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 04-02-2013

ΛΙΝΤΟ 18.30 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΚΥΔΩΝ
ΒΛΑΣΣΗΣ – ΣΜΑΡΑΓΔΑΚΗΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ (ΔΟΠΑΦΜΑΗ)
 ΔΕΥΤΕΡΑ 04-02-2013

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ  19.00 Π.Σ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ – ΠΑΛ. ΟΦΗ
ΜΑΡΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 COSMOS SPORT – ΟΙΚ.ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
ΜΑΡΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΕΛ.ΑΣ – ΠΑΛ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΒΑΡΟΥΧΑ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ – 133 Σ.Μ.
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 CALCETTO – ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – Π.Σ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο. - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΚΟΥΤΡΗΣ – Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο. - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΤΡΙΤΗ 05-02-2013

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 Υ.Π.Α – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.30 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ – ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 06-02-2013

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΘΗΣΕΑΣ – ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 Δ.Σ. ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ – ΟΠΤΙΚΟΙ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΤΕΕ/ΤΑΚ – ΕΛΚΕΘΕ
ΒΑΡΟΥΧΑ - ΓΕΡΟΝΤΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΟΑ ΜΕΛΗ – ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ 07-02-2013

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 ΕΛΜΕ – ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.30  Ι.Τ.Ε. – ΟΤΕ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08-02-2013

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ – ΑΣΤΟΡΙΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.30 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ – OFF ROAD
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ


Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.