Εργασιακό Ηρακλείου | Τα αποτελέσματα

Tα αποτελέσματα των αγώνων του Εργασιακού μπάσκετ Ηρακλείου στην Αλικαρνασσό και τα 'Δυο Αοράκια".Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες, στο boxMatchCenter στο kritikobasket.gr....
ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ                                                             
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ        

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΑΥΓΕΝΙΚΗ
43-37
133-              ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
26-70
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ        -ΑΣΤΟΡΙΑ
48-45
ΥΠΑ-    ΚΤΙΣΤΩΡ
58-54
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ -ΠΟΑ
49-33
ΕΛΜΕ -ΚΟΥΤΡΗΣ
35-24
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ-ΚΑΛΤΣΕΤΟ
53-28
ΔΙΚΗΓ00OΡΟΙ-     ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ
47-40
ΑΘΗΝΑIΚΗ -OFF ROAD CLUB   
51-27
ΑLFHA TΡΑΠ-ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ   ΤΡΑΠ
23-35
ΟΤΕ -  ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ  
27-46
     ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ                    

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ      - ΑΘΗΝΑIΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣ
ΔΕ 7 ΜΑΙΟΥ
7.00
ΠΑΛ.  ΗΡΟΔΟΤΟΥ   -ΙΤΕ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣ
ΔΕ 7 ΜΑΙΟΥ
8.30
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ     - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣ
ΔΕ 7 ΜΑΙΟΥ
10.00




ΚΤΙΣΤΩΡ -ΟΤΕ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
ΤΡ 8 ΜΑΙΟΥ
8.00
ΠΟΑ - 133             
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
ΤΡ 8 ΜΑΙΟΥ
9.30




ΕΛΜΕ         -  ΤΕΕΤΑΚ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
ΔΕ 7 ΜΑΙΟΥ
6.30
ΚΟΥΤΡΗΣ  -  ΔΙΚΗΓOΡΟΙ  
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
ΔΕ 7 ΜΑΙΟΥ
8.00
ΠΑΛ. ΟΦΗ  - ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ      
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
ΔΕ 7 ΜΑΙΟΥ
9.30




ΣΥΔΚΑΚ        -ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣ
ΤΕ  9 ΜΑΙΟΥ
8.30
ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ-ΑΣΤΟΡΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣ
ΤΕ  9 ΜΑΙΟΥ
10.00




ΑLFHA TΡΑΠ    -OFF ROAD CLUB   
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
ΤΕ  9 ΜΑΙΟΥ
6.30
ΚΑΛΤΣΕΤΟ        - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
ΤΕ  9 ΜΑΙΟΥ
8.00
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ   -ΥΠΑ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
ΤΕ  9 ΜΑΙΟΥ
9.30










ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2012   
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΩΝ 4 ΟΜΙΛΩΝ ΤΗΣ Α ΦΑΣΗΣ   
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α' ΦΑΣΗ -A ΟΜΙΛΟΣ

1η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΥΔΚΑΚ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ.
35-27
ΟΤΕ
OFF ROAD CLUB
29-38
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ALFA BANK
36-32


2η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡ.
ΣΥΔΚΑΚ
42-49
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ.
ΟΤΕ
47-23
ALFA BANK
OFF ROAD CLUB
33-44


3η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΥΔΚΑΚ
ΟΤΕ
46-34
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡ.
36-31
ALFA BANK
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ.
19-34


4η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΣΥΔΚΑΚ
17-38
ΟΤΕ
ALFA BANK
23-25
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡ.
OFF ROAD CLUB
38-20


5η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΥΔΚΑΚ
ALFA BANK
46-41
OFF ROAD CLUB
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
26-46
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ.
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡ.
44-42


6η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
OFF ROAD CLUB
ΣΥΔΚΑΚ
30-51
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ.
  0-20
ΟΤΕ
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡ.
29-45


7η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ.
OFF ROAD CLUB
51-27
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡ.
ALFA BANK
35-23
ΟΤΕ
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
27-46


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ       Α   ΦΑΣΗ     -    Α  ΟΜΙΛΟΥ
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΕΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΝΙΚΕΣ
ΗΤΤΕΣ
ΜΗΔ
  ΠΟΝΤΟΙ
ΒΑΘΜΟΙ
1
ΣΥΔΚΑΚ
6
6
0
0
265-191
12
2
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΑ
6
5
1
0
  223-146
11
3
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
6
4
1
1
181-174
    9+5
4
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡAΠΕΖΑ
6
3
3
0
233-201
    9- 5
5
OFF ROAD CLUB
6
2
4
0
185-248
8
6
ALFA BANK
6
1
5
0
173-218
7
7
ΟΤΕ
6
0
6
0
181-231
6
ΟΙ 1-2-3   ΠΑΙΖΟΥΝ  ΣΤΗΝ Β ΦΑΣΗ  ΓΙΑ ΘΕΣΗ   1 -12
ΟΙ 4-5-6   ΠΑΙΖΟΥΝ  ΣΤΗΝ Β ΦΑΣΗ  ΓΙΑ ΘΕΣΗ 13 -24
Ο  7         ΠΑΙΖΟΥΝ  ΣΤΗΝ Β ΦΑΣΗ  ΓΙΑ ΘΕΣΗ  25 -27



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α' ΦΑΣΗ   -  B ΟΜΙΛΟΣ

1η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
59-44
ΤΕΕ/ΤΑΚ
Σ.ΕΘΕΛ. -ΟΜΑΔΑ
37-40
Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ
0-20


2η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
27-64
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΤΕΕ/ΤΑΚ
47-29
ΚΑΛΤΣΕΤΟ
Σ.ΕΘΕΛ. -ΟΜΑΔΑ
29-43


3η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΤΕΕ/ΤΑΚ
65-29
Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
31-35
ΚΑΛΤΣΕΤΟ
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
23-40


4η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ
Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
42-66
ΤΕΕ/ΤΑΚ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ
37-26
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
Σ.ΕΘΕΛ. -ΟΜΑΔΑ
64-62


5η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ
87-36
Σ.ΕΘΕΛ. -ΟΜΑΔΑ
Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ
45-39
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
47-46


6η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σ.ΕΘΕΛ. -ΟΜΑΔΑ
Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
47-61
Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
0-20
ΤΕΕ/ΤΑΚ
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
26-34


7η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
Σ.ΕΘΕΛ. -ΟΜΑΔΑ
47-40
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ
53-28
ΤΕΕ/ΤΑΚ
Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ
20-0


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ       Α   ΦΑΣΗ    -     Β  ΟΜΙΛΟΥ

ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΕΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΝΙΚΕΣ
ΗΤΤΕΣ
ΜΗΔ
  ΠΟΝΤΟΙ
ΒΑΘΜΟΙ
1
ΠΑΛΑΙΜΑΧOI  ΗΡΟΔΟΤΟΥ
6
6
0
0
 402-225
12
2
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
6
5
1
0
   245-197
11
3
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
6
4
2
0
 259-258
10
4
Σ.  ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ  ΟΜΑΔΑ
6
3
3
0
 277-277
9
5
ΤΕΕ/ΤΑΚ
6
2
4
0
 178-265
8
6
ΚΑΛΤΣΕΤΟ
6
1
5
0
 162-260
7
7
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΝΔΡΟΓΕΑ
6
0
3
3
 112-206
3

ΟΙ 1-2-3   ΠΑΙΖΟΥΝ  ΣΤΗΝ Β ΦΑΣΗ  ΓΙΑ ΘΕΣΗ   1 -12
ΟΙ 4-5-6   ΠΑΙΖΟΥΝ  ΣΤΗΝ Β ΦΑΣΗ  ΓΙΑ ΘΕΣΗ 13 -24
Ο  7         ΛΟΓΩ ΜΗΔΕΝΙΣΜΩΝ ΔΕΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ
    





ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α' ΦΑΣΗ   -  Γ  ΟΜΙΛΟΣ


1η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π. ΟΦΗ
ΕΛΜΕ
57-48
ΥΠΑ
ΜΕΤΑ. ΚΟΥΤΡΗΣ
28-33
ΚΤΙΣΤΩΡ
ΠΟΑ
41-54


2η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚ.
Π. ΟΦΗ
37-50
ΕΛΜΕ
ΥΠΑ
32-39
ΠΟΑ
ΜΕΤΑ. ΚΟΥΤΡΗΣ
31-42

3η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π. ΟΦΗ
ΥΠΑ
68-52
ΚΤΙΣΤΩΡ
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚ.
36-63
ΠΟΑ
ΕΛΜΕ
35-33


4η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΤΙΣΤΩΡ
Π. ΟΦΗ
39-60
ΥΠΑ
ΠΟΑ
28-70
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚ.
ΜΕΤΑ. ΚΟΥΤΡΗΣ
46-27


5η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π. ΟΦΗ
ΠΟΑ
50-41
ΜΕΤΑ. ΚΟΥΤΡΗΣ
ΚΤΙΣΤΩΡ
51-34
ΕΛΜΕ
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚ.
51-59


6η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΜΕΤΑ. ΚΟΥΤΡΗΣ
Π. ΟΦΗ
50-49
ΚΤΙΣΤΩΡ
ΕΛΜΕ
40-56
ΥΠΑ
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚ.
36-54


7η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΛΜΕ
ΜΕΤΑ. ΚΟΥΤΡΗΣ
35-24
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚ.
ΠΟΑ
49-33
ΥΠΑ
ΚΤΙΣΤΩΡ
58-54


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ       Α   ΦΑΣΗ    -     Γ  ΟΜΙΛΟΥ


ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΕΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΝΙΚΕΣ
ΗΤΤΕΣ
ΜΗΔ
  ΠΟΝΤΟΙ
ΒΑΘΜΟΙ
1
ΠAΛAIMAXOI  ΟΦΗ
6
5
1
0
334-267
     11+13
2
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ
6
5
1
0
308-233
     11- 13
3
ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ  ΚΟΥΤΡΗΣ
6
4
2
0
225-225
10
4
ΠΟΑ
6
3
3
0
264-246
9
5
ΥΠΑ
6
2
4
0
189-233
     8  +7
6
ΕΛΜΕ
6
2
4
0
255-254
     8  - 7
7
ΚΤΙΣΤΩΡ
6
0
6
0
244-325
6

ΟΙ 1-2-3   ΠΑΙΖΟΥΝ  ΣΤΗΝ Β ΦΑΣΗ  ΓΙΑ ΘΕΣΗ   1 -12
ΟΙ 4-5-6   ΠΑΙΖΟΥΝ  ΣΤΗΝ Β ΦΑΣΗ  ΓΙΑ ΘΕΣΗ 13 -24
Ο  7         ΠΑΙΖΟΥΝ  ΣΤΗΝ Β ΦΑΣΗ  ΓΙΑ ΘΕΣΗ  25 -27




ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α' ΦΑΣΗ   -  Δ  ΟΜΙΛΟΣ

 1η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙ
   46-11
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
Π. Σ. ΑΥΓΕΝΙΚΗ
31-29
ΑΣΤΟΡΙΑ HOTEL
ΙΤΕ
24-22
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛ.
133  Σ.Μ.
-

2η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙ
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
32-29
133  Σ.Μ.
ΑΣΤΟΡΙΑ HOTEL
38-27
ΙΤΕ
Π. Σ. ΑΥΓΕΝΙΚΗ
49-45
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛ.
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
-

3η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
44-24
ΙΤΕ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙ
37-27
Π. Σ. ΑΥΓΕΝΙΚΗ
133  Σ.Μ.
33-40
ΑΣΤΟΡΙΑ HOTEL
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛ.
-

4η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΟΡΙΑ HOTEL
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
17-36
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΙΤΕ
41-22
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙ
133  Σ.Μ.
40-36
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛ.
Π. Σ. ΑΥΓΕΝΙΚΗ
-

5η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΙΤΕ
65-38
Π. Σ. ΑΥΓΕΝΙΚΗ
ΑΣΤΟΡΙΑ HOTEL
 41-40
133  Σ.Μ.
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
 27-33
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠ.
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛ.
-

6η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Π. Σ. ΑΥΓΕΝΙΚΗ
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
40-68
IΤΕ
133  Σ.Μ.
49-45
ΑΣΤΟΡΙΑ HOTEL
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙ
36-33
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛ.
-

7η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
133  Σ.Μ.
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
26-70
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙ
Π. Σ. ΑΥΓΕΝΙΚΗ
43-37
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΑΣΤΟΡΙΑ HOTEL
48-45
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛ.
ΙΤΕ
-

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ       Α   ΦΑΣΗ    -     Δ  ΟΜΙΛΟΥ


ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΕΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΝΙΚΕΣ
ΗΤΤΕΣ
ΜΗΔ
  ΠΟΝΤΟΙ
ΒΑΘΜΟΙ
1
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
6
6
0
0
329-156
12
2
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
6
4
2
0
206-199
10
3
ΙΤΕ
6
3
3
0
217-247
      9+10
4
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙ
6
3
3
0
186-221
      9- 10
5
133   Σ.Μ
6
2
4
0
212-252
      8+11
6
ΑΣΤΟΡΙΑ HOTEL
6
2
4
0
189-218
      8- 11
7
Π. Σ. ΑΥΓΕΝΙΚΗ
6
1
5
0
225-271
7
8
ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛ
απεχώρησε





 ΟΙ  1-2-3   ΠΑΙΖΟΥΝ  ΣΤΗΝ Β ΦΑΣΗ  ΓΙΑ ΘΕΣΗ   1 -12
 ΟΙ  4-5-6  ΠΑΙΖΟΥΝ  ΣΤΗΝ Β ΦΑΣΗ  ΓΙΑ ΘΕΣΗ 13 -24
 Ο   7         ΠΑΙΖΟΥΝ  ΣΤΗΝ Β ΦΑΣΗ  ΓΙΑ ΘΕΣΗ  25 -27





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ                           Β' ΦΑΣΗΣ  


Ε ΟΜΙΛΟΣ                              -ΓΙΑ ΘΕΣΗ 1-12


Α-1
11                                1
ΣΥΔΚΑΚ
Β-1
2
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Β-2
3
ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
Γ-2
4
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ
Γ-3
5
ΚΟΥΤΡΗΣ ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ
Δ-3
6
Ι.Τ.Ε


ΚΩΔ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ
   ΩΡΑ
  ΣΚΟΡ
1η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1Χ4
ΣΥΔΚΑΚ
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚ.
ΤΕ 9/5/2012
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ
20.30

5Χ3
ΚΟΥΤΡΗΣ ΜΕΤ.
ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥ.
ΔΕ 7/5/2012
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
20.00

6Χ2
Ι.Τ.Ε
ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΔΕ 7/5/2012
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ
20.30


2η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
5Χ1
ΚΟΥΤΡΗΣ ΜΕΤ.
ΣΥΔΚΑΚ
ΔΕ 14/5/2012
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ
19.00

2Χ4
ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚ.
ΔΕ 14/5/2012
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ
20.30

6Χ3
Ι.Τ.Ε
ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥ.
ΤΕ 16/5/2012
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
20.00


3η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                 ΗΜΕΡΕΣ –ΩΡΕΣ-ΓΗΠΕΔΑ ΘΑ ΟΡΙΣΘΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ
1Χ6
ΣΥΔΚΑΚ
Ι.Τ.Ε




2Χ3
ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥ.




5Χ4
ΚΟΥΤΡΗΣ ΜΕΤ.
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚ.





4η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
3Χ1
ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥ.
ΣΥΔΚΑΚ




2Χ5
ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΚΟΥΤΡΗΣ ΜΕΤ.




6Χ4
Ι.Τ.Ε
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚ.





5η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1Χ2
ΣΥΔΚΑΚ
ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ




3Χ4
ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥ.
ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚ.




5Χ6
ΚΟΥΤΡΗΣ ΜΕΤ.
Ι.Τ.Ε







ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ε ΟΜΙΛΟΣ   -ΓΙΑ ΘΕΣΗ 1-12
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΕΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΝΙΚΕΣ
ΗΤΤΕΣ
ΜΗΔ
  ΠΟΝΤΟΙ
ΒΑΘΜΟΙ
1







2







3







4







5







6








   





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ                           Β' ΦΑΣΗΣ  


Ζ ΟΜΙΛΟΣ   -                              ΓΙΑ ΘΕΣΗ 1-12


Γ-1
11                                1
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΟΦΗ
Δ-1
2
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α-2
3
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ
Δ-2
4
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
Α-3
5
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
Β-3
6
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ


ΚΩΔ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ
   ΩΡΑ
  ΣΚΟΡ
1η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1Χ4
ΠΑΛΑΙΜΑΧ. ΟΦΗ
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΔΕ 7/5/2012
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
21.30

5Χ3
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ.
ΔΕ 7/5/2012
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ
19.00

6Χ2
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜ.
ΔΕ 7/5/2012
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ
22.00


2η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
5Χ1
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΠΑΛΑΙΜΑΧ. ΟΦΗ
ΤΕ 16/5/2012
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
21.30

2Χ4
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜ.
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΤΕ 16/5/2012
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ
22.00

6Χ3
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ.
ΤΕ 16/5/2012
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ
20.30


3η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                 ΗΜΕΡΕΣ –ΩΡΕΣ-ΓΗΠΕΔΑ ΘΑ ΟΡΙΣΘΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ
1Χ6
ΠΑΛΑΙΜΑΧ. ΟΦΗ
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ




2Χ3
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜ.
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ.




5Χ4
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ





4η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
3Χ1
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ.
ΠΑΛΑΙΜΑΧ. ΟΦΗ




2Χ5
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜ.
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ




6Χ4
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ





5η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1Χ2
ΠΑΛΑΙΜΑΧ. ΟΦΗ
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜ.




3Χ4
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ.
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ




5Χ6
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ







ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ζ   ΟΜΙΛΟΣ   -ΓΙΑ ΘΕΣΗ 1-12
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΕΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΝΙΚΕΣ
ΗΤΤΕΣ
ΜΗΔ
  ΠΟΝΤΟΙ
ΒΑΘΜΟΙ
1







2







3







4







5







6












ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ                           Β' ΦΑΣΗΣ  

Η ΟΜΙΛΟΣ   -                                ΓΙΑ ΘΕΣΗ 13-24


Α-4
11                                1
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ
Β-4
2
ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ-ΟΜΑΔΑ
Β-5
3
ΤΕΕ/ΤΑΚ
Γ-5
4
Υ.Π.Α
Γ-6
5
ΕΛΜΕ
Δ-6
6
ΑΣΤΟΡΙΑ HOTEL


ΚΩΔ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ
   ΩΡΑ
  ΣΚΟΡ
1η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1Χ4
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ
Υ.Π.Α
ΤΕ 9/5/2012
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
21.30

5Χ3
ΕΛΜΕ
ΤΕΕ/ΤΑΚ
ΔΕ 7/5/2012
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
18.30

6Χ2
ΑΣΤΟΡΙΑ HOTEL
ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ-ΟΜ
ΤΕ 9/5/2012
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ
22.00


2η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
5Χ1
ΕΛΜΕ
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ
ΔΕ 14/5/2012
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
20.00

2Χ4
ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ-ΟΜ
Υ.Π.Α
ΤΕ 16/5/2012
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
18.30

6Χ3
ΑΣΤΟΡΙΑ HOTEL
ΤΕΕ/ΤΑΚ
ΔΕ 14/5/2012
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ
22.00


3η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                 ΗΜΕΡΕΣ –ΩΡΕΣ-ΓΗΠΕΔΑ ΘΑ ΟΡΙΣΘΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ
1Χ6
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ
ΑΣΤΟΡΙΑ HOTEL




2Χ3
ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ-ΟΜ
ΤΕΕ/ΤΑΚ




5Χ4
ΕΛΜΕ
Υ.Π.Α





4η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
3Χ1
ΤΕΕ/ΤΑΚ
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ




2Χ5
ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ-ΟΜ
ΕΛΜΕ




6Χ4
ΑΣΤΟΡΙΑ HOTEL
Υ.Π.Α





5η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1Χ2
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ
ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ-ΟΜ




3Χ4
ΤΕΕ/ΤΑΚ
Υ.Π.Α




5Χ6
ΕΛΜΕ







ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
H ΟΜΙΛΟΣ   -ΓΙΑ ΘΕΣΗ 13-24
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΕΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΝΙΚΕΣ
ΗΤΤΕΣ
ΜΗΔ
  ΠΟΝΤΟΙ
ΒΑΘΜΟΙ
1







2







3







4







5







6

















ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ                           Β' ΦΑΣΗΣ  

Θ  ΟΜΙΛΟΣ   -                                 ΓΙΑ ΘΕΣΗ 13-24


Γ-4
11                                1
ΠΟΑ
Δ-4
2
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙ
Α-5
3
OFF ROAD CLUB
Δ-5
4
133 ΣΜΗΝΑΡΧΙΑ ΜΑΧΗΣ
Α-6
5
ALFA BANK
Β-6
6
ΚΑΛΤΣΕΤΟ


ΚΩΔ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ
   ΩΡΑ
  ΣΚΟΡ
1η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1Χ4
ΠΟΑ
133 ΣΜΗΝΑΡΧΙΑ
ΤΡ   8/5/2012
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
21.30

5Χ3
ALFA BANK
OFF ROAD CLUB
ΤΕ   9/5/2012
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
18.30

6Χ2
ΚΑΛΤΣΕΤΟ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙ
ΤΕ   9/5/2012
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
20.00


2η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
5Χ1
ALFA BANK
ΠΟΑ
ΔΕ 14/5/2012
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
21.30

2Χ4
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙ
133 ΣΜΗΝΑΡΧΙΑ
ΔΕ 14/5/2012
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
18.30

6Χ3
ΚΑΛΤΣΕΤΟ
OFF ROAD CLUB
ΠΕ 17/5/2012
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
20.00


3η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ                                 ΗΜΕΡΕΣ –ΩΡΕΣ-ΓΗΠΕΔΑ ΘΑ ΟΡΙΣΘΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ
1Χ6
ΠΟΑ
ΚΑΛΤΣΕΤΟ




2Χ3
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙ
OFF ROAD CLUB




5Χ4
ALFA BANK
133 ΣΜΗΝΑΡΧΙΑ





4η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
3Χ1
OFF ROAD CLUB
ΠΟΑ




2Χ5
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙ
ALFA BANK




6Χ4
ΚΑΛΤΣΕΤΟ
133 ΣΜΗΝΑΡΧΙΑ





5η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1Χ2
ΠΟΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙ




3Χ4
OFF ROAD CLUB
133 ΣΜΗΝΑΡΧΙΑ




5Χ6
ALFA BANK
ΚΑΛΤΣΕΤΟ







ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ ΟΜΙΛΟΣ   -ΓΙΑ ΘΕΣΗ 13-24
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΕΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΝΙΚΕΣ
ΗΤΤΕΣ
ΜΗΔ
  ΠΟΝΤΟΙ
ΒΑΘΜΟΙ
1







2







3







4







5







6







     









ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ                           Β' ΦΑΣΗΣ  

Ι  ΟΜΙΛΟΣ   -                                   ΓΙΑ ΘΕΣΗ 25-27


Α-7
11                                1
ΟΤΕ
Γ-7
2
ΚΤΙΣΤΩΡ
Δ-7
3
ΠΟΛΙΤΙΣΤ. ΣΥΛ.  ΑΥΓΕΝΙΚΗΣ 


ΚΩΔ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ
   ΩΡΑ
  ΣΚΟΡ
1η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 1Χ2
ΟΤΕ
ΚΤΙΣΤΩΡ
ΤΡ 8/5/2012
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
8.00


2η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1Χ3
ΟΤΕ
ΣΥΛ.  ΑΥΓΕΝΙΚΗΣ 
ΠΕ 17/5/2012
2 ΑΟΡΑΚΙΑ
9.30


3η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2Χ3
ΚΤΙΣΤΩΡ
ΣΥΛ.  ΑΥΓΕΝΙΚΗΣ 





ΚΩΔ
ΟΜΑΔΑ
ΟΜΑΔΑ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ
   ΩΡΑ
  ΣΚΟΡ
1η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1Χ2
ΟΤΕ
ΚΤΙΣΤΩΡ





2η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1Χ3
ΟΤΕ
ΣΥΛ.  ΑΥΓΕΝΙΚΗΣ 





3η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
2Χ3
ΚΤΙΣΤΩΡ
ΣΥΛ.  ΑΥΓΕΝΙΚΗΣ 






ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ ΟΜΙΛΟΣ   -ΓΙΑ ΘΕΣΗ 25-27
ΘΕΣΗ
ΟΜΑΔΕΣ
ΑΓΩΝΕΣ
ΝΙΚΕΣ
ΗΤΤΕΣ
ΜΗΔ
  ΠΟΝΤΟΙ
ΒΑΘΜΟΙ
25







26







27





















Γ. ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
Ε  ΟΜΙΛΟΣ              1-4                             Ζ    ΟΜΙΛΟΣ
  1
ΓΙΑ ΘΕΣΗ    1  -4
       2
       A
  2
ΓΙΑ ΘΕΣΗ    1  -4
       1
       B

HTT A-B
ΓΙΑ ΘΕΣΗ    3  -4
Μ.ΤΕΛΙΚΟΣ
NIK  A-B
ΓΙΑ ΘΕΣΗ    1  -2
ΤΕΛΙΚΟΣ

                                     5-12          
-  3
ΓΙΑ ΘΕΣΗ    5  -6
-  3
-  4
ΓΙΑ ΘΕΣΗ    7  -8                     
-  4
-  5
ΓΙΑ ΘΕΣΗ    9-10
-  5
-  6
ΓΙΑ ΘΕΣΗ  11-12                     
-  6

Η ΟΜΙΛΟΣ          13  -24                        Θ    ΟΜΙΛΟΣ
-  1
ΓΙΑ ΘΕΣΗ 13 -14
 1
-  2
ΓΙΑ ΘΕΣΗ 15 -16
-   2
-  3
ΓΙΑ ΘΕΣΗ 17 -18
-  3
-  4
ΓΙΑ ΘΕΣΗ 19 -20
-  4
-  5
ΓΙΑ ΘΕΣΗ  21-22
-  5
-  6
ΓΙΑ ΘΕΣΗ 23 -24
-  6

Ι ΟΜΙΛΟΣ       25  -29      ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ   ΑΠΟ ΤΗΝ Β ΦΑΣΗ                                                           
25
26
27
28
29
ΚΥΠΕΛΛΟ

Α ΦΑΣΗ     Β ΦΑΣΗ
1-16    A           Α-Θ     1
2-15    B          Β-Η      2            
3-14    Γ   
4-13    Δ         
5-12    Ε        
6-11    Ζ          Γ ΦΑΣΗ         Δ ΦΑΣΗ
7-10    Η          Γ-Ζ      3        1-4         Ι         ΗΤΤΗΜΕ     Ι- Κ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
8- 9    Θ         Δ- Ε      4         2-3        Κ         ΝΙΚΗΤΕΣ    1-Κ     ΤΕΛΙΚΟΣ



Για το Δ.Σ. ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Ο Αντιπρόεδρος  και
αρμόδιος για θέματα αθλητισμού




Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.