Ορισμοί κριτών το Σαββατοκύριακο.

Δείτε τους ορισμούς της γραμματείας αυτό το Σαββατοκύριακο, σε Εθνικά και τοπικά πρωταθλήματα...




ΟΡΙΣΜΟΙ Σ/Κ 21/22-1-2012
ΕΘΝΙΚΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-1-2012
Λίντο 17.00 Ηράκλειο - Ηρακλής
(Δ) Αντερριώτης - Αποστολίδης (Γιαννακουδάκης)
(Κ)ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

Λίντο 14.00 Εργοτέλης-Ψυχικό
(Δ) Δημόπουλος - Λογοθέτης (Κουρκουνάκης)
(Κ)ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΚΛΑΔΟΥ - ΒΛΑΣΣΗΣ

ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-1-2012

ΛΙΝΤΟ 10.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΛΑΔΟΥ – ΤΖΑΡΟΥ
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΛΑΔΟΥ – ΤΖΑΡΟΥ
ΛΙΝΤΟ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.15 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΡΚΑΔΙ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΟΑΧ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΝΔΑΚΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΒΑΡΟΥΧΑ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΜΙΝΙ Α ΑΓΟΡ – ΚΥΔΩΝ 2
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΧΑΤΖΗΑΔΑΜΟΥ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ- ΓΕΡΟΝΤΗ

ΒΑΚ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΟΦΗ
ΒΛΑΣΣΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ

ΧΕΡ/ΣΟΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΑΟΑΝ
ΒΛΑΣΣΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-1-2012
ΛΙΝΤΟ 19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ – ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.30 ΜΙΝΙ Α ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΜΙΝΙ Κ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.30 ΜΙΝΙ Α ΔΕΙΛΙΝΟ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟΑΝ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΓΕΡΟΝΤΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 10.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ – ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΔΑΜΑΝΑΚΗ – ΧΑΤΖΗΑΔΑΜΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟ 11.30 ΜΙΝΙ Α ΑΓΟΡ – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΔΑΜΑΝΑΚΗ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11.00 ΜΙΝΙ Κ ΟΑΧ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12.30 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΚΩΤΣΟΥ – ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΒΡ.
ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14.30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΑΧ – ΑΡΚΑΔΙ
ΚΩΤΣΟΥ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΠΛΟΥΜΙΔΗ ΧΑΡ.

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 13.30 ΜΙΝΙ Α ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΒΑΚ 11.00 ΜΙΝΙ Α ΟΦΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΒΑΚ 12.30 ΜΙΝΙ Κ ΟΦΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΚΛ.ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 16.30 ΜΙΝΙ Α ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΚΥΔΩΝ 1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν.

Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.