Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου.

Οι διαιτητές των τοπικών κατηγοριών το Σαββατοκύριακο, όπως όρισε η ΚΕΔ...




Σάββατο 14/01/2012 
Λίντο 
ΓΑΣ Ανδρογέας Ηράκλειο 1 12.30 Π Παπαϊωάννου Γερμανής 
Ηράκλειο ΟΑΑ ΑΟΝΑ Ηρόδοτος 14.30 Κ Παπαϊωάννου Γερμανής 


Αλικαρνασσός 
Ηράκλειο 2 ΑΟ Κύδων 15.15 Π Μπανασάκης Γαλανόπουλος 
ΓΑΣ Ανδρογέας ΑΟ Κύδων 17.00 Α Μπανασάκης Γαλανόπουλος 
Δειλινό ΟΑ ΑΟ Ιεράπετρα 19.00 Α Μαρνελάκης Χατζημάρκος 

Ρέθυμνο 
Ακ. Ρεθύμνου Φιλαθλητικός ΓΣΗ 19.00 Α Θεοδωράκης Καθαράκης 
Αρκαλοχώρι 
ΑΣΑ Αναγέννηση Γιούχτας ΑΟ 16.00 ΜΙΝΙ Μπορμπαντωνάκης Μαραγκάκης 
ΑΣΑ Αναγέννηση Γιούχτας ΑΟ 17.30 Π Μπορμπαντωνάκης Μαραγκάκης 


Άγιος Νικόλαος 
ΑΟ Αγ. Νικολάου Φιλαθλητικός ΓΣΗ 12.30 Π Καρανικόλα Ε. Χαρίτος 
ΑΟ Αγ. Νικολάου Αρκάδι ΟΚΑ 14.30 Κ Καρανικόλα Ε. Χαρίτος 


ΒΑΚ 
Εργοτέλης ΓΣ ΟΦΗ 10.30 ΜΙΝΙ Παπαναστασίου Ρασούλη 
Εργοτέλης ΓΣ ΟΦΗ 12.00 ΜΙΝΙ Παπαναστασίου Ρασούλη 
ΟΦΗ ΑΟ Ιεράπετρα 17.30 Π Χαλαμπαλάκης Χατζημάρκος Μ 


Μοίρες 
Μεσσαρά ΓΑΣ +ειλινό 1 14.00 ΜΙΝΙ Πετρόπουλος Παπαδογιαννάκης 
Μεσσαρά ΓΑΣ ΑΟΝΑ Ηρόδοτος 15.30 Π Πετρόπουλος Παπαδογιαννάκης 


Κυριακή 15/01/2012 
Αλικαρνασσός 
Δειλινό ΑΟ ΑΟΝΑ Ηρόδοτος 11.00 ΜΙΝΙ Καρανικόλα Ε. Πατελάρος 
Δειλινό 2 ΑΟΝΑ Ηρόδοτος 12.30 ΜΙΝΙ Παπαϊωάννου Πατελάρος 
ΑΟΝΑ Ηρόδοτος ΑΟ Ιεράπετρα 14.00 Γ Παπαϊωάννου Καρανικόλα Ε. 


Ρέθυμνο 
Αρκάδι ΟΚΑ -ΟΑ Χανίων 11.00 Ν Θεοδωράκης Καθαράκης 
Αρκάδι ΟΚΑ -ΟΑ Χανίων 13.00 ΜΙΝΙ Θεοδωράκης Καθαράκης 
Ακ. Ρεθύμνου -Δειλινό ΑΟ 15.00 Π Θεοδωράκης Καθαράκης 


Άγιος Νικόλαος 
ΑΟ Αγ. Νικολάου Ιεράπετρα 1 11.00 ΜΙΝΙ Χαλαμπαλάκης Σπηλιόπουλος 
ΑΟ Αγ. Νικολάου ΑΣΑ Αναγέννηση 12.30 Ε Χαλαμπαλάκης Σπηλιόπουλος 


ΒΑΚ 
ΟΦΗ Φιλαθλητικός ΓΣΗ 13.30 Ε Πετρόπουλος Ευαγγελινός 


Κλαδισός 
Κύδων 1 ΑΓΟΡ 11.00 ΜΙΝΙ Κώτσου Χριστινάκης 
ΑΟ Κύδων ΑΓΟΡ 12.30 Ε Κώτσου Χριστινάκης 


Ακρωτήρι 
ΑΟ Ακρωτηρίου ΑΓΟΡ 12.01 Π Λέμης Καλαϊτζής 
Χερσόνησος 


Πεδιάδα ΑΟΧ ΑΟ Ιεράπετρα 15.30 Ε Μπανασάκης Χατζημάρκος Μ. 
Σητεία 


Σητειακός ΑΟ Ιεράπετρα 2 12.30 ΜΙΝΙ Μακρής Φλωρίδης 
Σητειακός ΑΟ ΓΣ Χάνδακας 14.00 Α Μακρής Φλωρίδης 



Ταυρωνίτης 


Πλατανιάς ΑΟ Κισσάμου 15.30 ΜΙΝΙ Σταυρουλάκης Ξυλάς 
Πλατανιάς ΑΟ Ακρωτηρίου 17.00 ΜΙΝΙ Σταυρουλάκης Ξυλάς 


Δευτέρα 16/01/2012 
Λίντο 
Ηράκλειο ΟΑΑΑ ΑΟΝΑ Ηρόδοτος 21.00 Ε Μαλαμάς Καρανικόλα Ε. 


Αλικαρνασσός 


Δειλινό ΑΟ Εργοτέλης ΓΣ 20.15 Ε Βάζος Γαλανόπουλος 



Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.

1 σχόλια:

Ανώνυμος είπε...

PANTA FRESKA NEA O MANOLIS