Ορισμοί γραμματείας το Σ/Κ 14-15-16/01/2012.

Οι ορισμοί των κριτών Κρήτης σε Εθνικά και τοπικά πρωταθλήματα:


ΕΘΝΙΚΑ
14/1/2012 Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΒΑΚ 15.00  ΟΦΗ - ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΣΕΦΑ
(Δ) Γεωργιάδης, Μήτσιου, Συμεωνίδης (Μαγκανάς)
(Κ)ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

15/1/2012 Γ ΑΝΔΡΩΝ ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
(Δ)
(Κ)ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ. - ΔΑΜΑΝΑΚΗ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/1/2012

ΛΙΝΤΟ 12.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥ.
ΛΙΝΤΟ 14.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥ.


ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.15 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΥΔΩΝ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΚΥΔΩΝ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΠΟΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΒΑΡΟΥΧΑ - ΚΛΑΔΟΥ - ΤΖΑΡΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΧΑΤΖΗΑΔΑΜΟΥ - ΔΑΜΑΝΑΚΗ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ.

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 16.00 ΜΙΝΙ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΒΛΑΣΣΗΣ -  ΓΕΡΟΝΤΗ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 17.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΒΛΑΣΣΗΣ -  ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΡΚΑΔΙ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΒΑΚ 10.30 ΜΙΝΙ Π ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ
ΒΑΚ 12.00 ΜΙΝΙ Κ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ
ΒΑΚ 17.30 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΜΟΙΡΕΣ 14.00 ΜΙΝΙ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ 15.30 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2012
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΜΙΝΙ Κ  ΔΕΙΛΙΝΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΒΛΑΣΣΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΜΙΝΙ Π ΔΕΙΛΙΝΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ - ΤΖΑΡΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΧ
ΔΑΜΑΝΑΚΗ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ.
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13.00 ΜΙΝΙ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΧ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ.
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΧΑΤΖΗΑΔΑΜΟΥ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11.00 ΜΙΝΙ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΒΑΚ 13.30 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟ 11.00 ΜΙΝΙ ΚΥΔΩΝ - ΑΓΟΡ
ΚΩΤΣΟΥ
ΚΛΑΔΙΣΟ 12.30 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΑΓΟΡ
ΚΩΤΣΟΥ - ΠΛΟΥΜΙΔΗ Χ.

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΓΟΡ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν. - ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 15.30 ΜΙΝΙ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν.
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 17.00 ΜΙΝΙ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν.

ΧΕΡ/ΣΟΣ 15.30 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΒΑΡΟΥΧΑ - ΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΣΗΤΕΙΑ 12.30 ΜΙΝΙ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ
ΣΗΤΕΙΑ 14.00 ΑΝΔΡΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΧΑΝΔΑΚΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ - ΤΣΑΝΤΗΡΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 16/1/2012
ΛΙΝΤΟ 21.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΒΑΡΟΥΧΑ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.15 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ

Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.