Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου


Σάββατο 30-1-2010
                                   
Α2 Εθνική Κατηγορία


Μετς Α 15.00 Παγκράτι-ΟΦ Ηρακλείου
Ρεθύμνου 17.30 ΑΓΟ Ρεθύμνου-Ηρακλής


Πρωτάθλημα Ανδρών ΕΚΑΣΚ

Ιεράπετρα  18.00    Λιβυκός - Εργοτέλης
ΒΑΚ    19.30           Μεσσαρά - Κύδων
Λίντο   17.00          Δειλινό - Χερρονάσιος
Λίντο    19.00       Φιλαθλητικός - Ανδρογέας
Αλικαρνασσός 19.00   Ηρόδοτος - Αναγέννηση

Παίδων, 2η αγωνιστική Β’ φάση

Κύδων – Ιεράπετρα, 12:30, Κλαδισό
ΑΓΟΡ – Ανδρογέας, 19:30, Ρεθύμνου

Παμπαίδων Β’, 3η αγωνιστική

1ος Όμιλος

Ακρωτήρι – Κύδων, 11:00, Ακρωτήρι
Γιούχτας - ΑΓΟΡ, 16:00, Αρχάνες
Φιλαθλητικός: ρεπό

2ος Όμιλος

Ηράκλειο - Δειλινό 1, 13:00, Λίντο

3ος Όμιλος

Δειλινό 2 - Ηρόδοτος, 15:00, Λίντο
Ιεράπετρα – Σητειακός, 16:00, Ιεράπετρα

Κορασίδων  Β΄φάση-2η αγων.

Ακρωτήρι-ΑΟΑΝ  20,0α.α
Ρεθύμνου  12.00             Αρκάδι-Ιεράπετρα
Αλικαρνασσός   15.00    Ηρόδοτος-Ηράκλειο
Αλικαρνασσός   17.00    εργοτέλης-ΟΑΧ

Παγκορασίδες β΄-2ος Όμιλος,-3η αγων.

Αλικαρνασσός  13.00     Εργοτέλης-ΑΟΑΝ
Λίντο               10.00    Ηράκλειο-Ηρόδοτος



Κυριακή 31-1-2010


Γ’ Εθνική Κατηγορία - 2ος Όμιλος Νότου

Λίντο 12.00 Ηράκλειο-ΑΕ Λιβαδειάς

Γυναίκες:Α2 Εθνική Κατηγορία - Όμιλος Νότου

Λίντο 14.00 Ηράκλειο-Αστέρας Εξ.

Νέων Ανδρών -Α  όμιλος-2η αγωνιστική

Αρκαλοχώρι   15.00     Αναγέννηση-ΑΓΟΡ
Αλικαρνασσός  16.00   Ηρόδοτος-Ηράκλειο
Κλαδισσός        14.00   Κύδων-Χερρονάσιος


Νέων Ανδρών -Β  όμιλος-2η αγωνιστική

Λίντο     16.00   Δειλινό-Ανδρογέας
ΒΑΚ       14.00   ΟΦΗ-ΑΟΑΝ

Παμπαίδων Α’, 1η αγωνιστική τελικής φάσης


Κύδων - Ιεράπετρα 2, 10:00, Κλαδισό
Ηράκλειο 2 - Ηράκλειο 1, 19:00, Λίντο
Εργοτέλης 1 – ΑΓΟΡ, 14:00, Αλικαρνασσός

Παμπαίδων Β’, 3η αγωνιστική

2ος Όμιλος

ΟΦΗ - Αναγέννηση, 12:00, ΒΑΚ
Χερρονάσιος - Ανδρογέας, 16:00, Χερσόνησος

3ος Όμιλος

Εργοτέλης - ΑΟΑΝ, 12:00, Αλικαρνασσός


Παγκορασίδες   Α΄-Β΄φάση



Λίντο      17.30     Ηράκλειο-Εργοτέλης
Καμπάνι   10.30    Ακρωτήρι-Αρκάδι


Παγκορασίδες β΄-1ος Όμιλος,-3η αγων.

Καμπάνι   12.00 Ακρωτήρι-Αρκάδι

Δευτέρα   1/02/10

Νέων Ανδρών -Β  όμιλος-2η αγωνιστική

Αλικαρνασσός    19.30   Εργοτέλης-Ιεράπετρα

Νεανίδες


Λίντο      17.30      Αρκάδι -Ηράκλειο
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.