Οι διαιτητές:
27-11-2019 18:30 Μοίρες Ανδρών Μαλαμάς Γιάννης Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
24-11-2019 22:00 Αλικαρνασσός Εφήβων Α΄ Κατσαπρακάκης Χρήστος Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
24-11-2019 20:00 Αλικαρνασσός Εφήβων Β΄ Γεωργιλάκης Δημήτρης Γιαννέττου Σάββας
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
24-11-2019 19:00 Μοίρες Εφήβων Β΄ Χιωτάκης Νίκος Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
24-11-2019 18:00 Β.Α.Κ Κορασίδων Μπανασάκης Θοδωρής Τσικριτσάκη Βασιλική
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
24-11-2019 18:00 Κλαδισός Εφήβων Α΄ Αρτεμάκη Δόμνα Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
24-11-2019 17:00 Μοίρες Παμπαίδων Χιωτάκης Νίκος Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
24-11-2019 16:00 Αλικαρνασσός Εφήβων Α΄ Μαλαμάς Γιάννης Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ
24-11-2019 15:30 Ρέθυμνο Εφήβων Β΄ Θεοδωράκης Στάθης Σταμάτης Χρήστος
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
24-11-2019 14:00 Χερσόνησος Παμπαίδων Βαλούρδος Μιχάλης Γερμανής Βαγγέλης
ΑΕ ΔΙΑΠΛΑΣΗ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24-11-2019 14:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παμπαίδων Μαρκάκης Γιώργος Κανακάκης Ηλίας
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
24-11-2019 14:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων Μακρής Παναγιώτης Αϊβαλιώτης Ανδρέας
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
24-11-2019 14:00 Αρχάνες Παμπαίδων Κατσαπρακάκης Χρήστος Γιαννέττου Σάββας
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
24-11-2019 14:00 Κλαδισός Εφήβων Α΄ Κουλιεράκη Χρύσα Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
24-11-2019 14:00 Ταυρωνίτης Παμπαίδων Σταυρουλάκης Μανώλης Μαρινάκης Χάρης
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΥΔΩΝ 1
24-11-2019 12:00 Κλαδισός Παμπαίδων Χριστινάκης Νώντας Δημητρόπουλος Κώστας
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ
24-11-2019 12:00 Χερσόνησος Παμπαίδων Βαλούρδος Μιχάλης Γερμανής Βαγγέλης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
24-11-2019 12:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παμπαίδων Μαρκάκης Γιώργος Κανακάκης Ηλίας
ΟΦΗ 1 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1
24-11-2019 12:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων Τσίγκου Μαρία Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
24-11-2019 11:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων Σταμάτης Χρήστος Λελεδάκη Σταυρούλα
ΑΓΟΡ 1 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
24-11-2019 10:00 Κλαδισός Παμπαίδων Χριστινάκης Νώντας Φλουρής Νίκος
ΧΑΝΙΑ BC - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
24-11-2019 10:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παμπαίδων Μαρκάκης Γιώργος Κανακάκης Ηλίας
ΟΦΗ 2 - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
24-11-2019 09:30 Ρέθυμνο Παμπαίδων Λελεδάκη Σταυρούλα Σταγάκη Στέλλα
ΑΓΟΡ 2 - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
23-11-2019 22:00 Αλικαρνασσός Ανδρών Βαλούρδος Μιχάλης Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
23-11-2019 21:00 Β.Α.Κ Ανδρών Καρανικόλα Αλεξάνδρα Μακρής Παναγιώτης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
23-11-2019 21:00 Κλαδισός Ανδρών Πετράκης Γιώργος Καμπίτσης Μιχάλης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ
23-11-2019 20:00 Αλικαρνασσός Ανδρών Σκανδαλάκης Νίκος Τσίγκου Μαρία
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
23-11-2019 19:00 Β.Α.Κ Παίδων Β΄ Τσικριτσάκη Βασιλική Γερμανής Βαγγέλης
ΟΦΗ 2 - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
23-11-2019 19:00 Κλαδισός Παγκορασίδων Μαρινάκης Χάρης Ρασούλη Χρύσα
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
23-11-2019 18:00 Αλικαρνασσός Ανδρών Χαλαμπαλάκης Μηνάς Καρανικόλα Έλενα
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
23-11-2019 17:30 Χερσόνησος Ανδρών Κατσαπρακάκης Χρήστος Χατζημάρκος Δημήτρης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
23-11-2019 17:00 Ιεράπετρα Παίδων Β΄ Αϊβαλιώτης Ανδρέας Μαρκάκης Γιώργος
ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
23-11-2019 17:00 Σούδα Παίδων Β΄ Τσεκούρας Βαγγέλης Τεπερίδης Βασίλης
ΟΑΧ 2 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
23-11-2019 17:00 Κλαδισός Παίδων Α΄ Κουλιεράκη Χρύσα Ρασούλη Χρύσα
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
23-11-2019 16:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παίδων Β΄ Γερμανής Βαγγέλης Γιαννέττου Σάββας
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 - ΑΟΗ ΟΑΣΗ
23-11-2019 16:00 Ρέθυμνο Παίδων Α΄ Θεοδωράκης Στάθης Λελεδάκη Σταυρούλα
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
23-11-2019 15:30 Χερσόνησος Παίδων Β΄ Κατσαπρακάκης Χρήστος Χατζημάρκος Δημήτρης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
23-11-2019 14:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παίδων Β΄ Βαλούρδος Μιχάλης Γιαννέττου Σάββας
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - Ο.Φ.Σ ΧΑΝΙΩΝ
23-11-2019 14:00 Αλικαρνασσός Παίδων Α΄ Καλαϊτζάκη Βασιλική Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
23-11-2019 14:00 Ρέθυμνο Νεανίδων Θεοδωράκης Στάθης Λελεδάκη Σταυρούλα
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΟΚ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
23-11-2019 13:30 Χερσόνησος Παγκορασίδων Αϊβαλιώτης Ανδρέας Μαρκάκης Γιώργος
ΑΕ ΔΙΑΠΛΑΣΗ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ
23-11-2019 12:00 Κλαδισός Παίδων Α΄ Κουλιεράκη Χρύσα Σταυρουλάκης Μανώλης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
23-11-2019 12:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παίδων Β΄ Χιωτάκης Νίκος Βαρελτζή Αργυρώ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΚΥΔΩΝ 2
23-11-2019 12:00 Αλικαρνασσός Παίδων Α΄ Καλαϊτζάκη Βασιλική Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ
23-11-2019 12:00 Ρέθυμνο Παίδων Β΄ Σταμάτης Χρήστος Σταγάκη Στέλλα
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΧΑΝΙΑ BC
23-11-2019 10:00 Ρέθυμνο Παγκορασίδων Σταμάτης Χρήστος Σταγάκη Στέλλα
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
23-11-2019 10:00 Πανεπιστήμιο Ηράκλειο, Βούτες Παγκορασίδων Χιωτάκης Νίκος Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου