Οι Παίδες Α και οι Παιδες Β Β έχουν υποχρεώσεις το Σάββατο 12/10. Οι δυο όμιλοι θα αγωνιστούν κανονικά στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής των πρωταθλημάτων τους, ενώ ο Α όμιλος των Παιδων Β θα «περιμένει» μέχρι και το επόμενο Σάββατο (19/10) για το 3ο του παιχνίδι.
ΠΑΙΔΕΣ Α
Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής:
Ηράκλειο-ΑΟΑΝ (Αλικαρνασσό, 12:00) Καλαϊτζάκη-Μαρκάκης
Κύδων-ΑΟΚ Χανιά (Σούδα, 14:00) Αρτεμάκη-Τσεκούρας
Ανδρογέας-Εργοτέλης (Αλικαρνασσό, 10:00) Καλαϊτζάκη-Μαρκάκης
ΑΓΟΡ-ΟΦΗ (Ρέθυμνο, 11:00) Καθαράκης-Σταματάκης
ΟΑΧ-Ηρόδοτος (Σουδα, 16:30)Ξυλάς-Δημητρουλάκης
Ηράκλειο-ΑΟΑΝ (Αλικαρνασσό, 12:00) Καλαϊτζάκη-Μαρκάκης
Κύδων-ΑΟΚ Χανιά (Σούδα, 14:00) Αρτεμάκη-Τσεκούρας
Ανδρογέας-Εργοτέλης (Αλικαρνασσό, 10:00) Καλαϊτζάκη-Μαρκάκης
ΑΓΟΡ-ΟΦΗ (Ρέθυμνο, 11:00) Καθαράκης-Σταματάκης
ΟΑΧ-Ηρόδοτος (Σουδα, 16:30)Ξυλάς-Δημητρουλάκης
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (2 ματς):
Ηρακλειο 4 2-0
Κυδων 4 2-0
Εργοτέλης 4 2-0
ΑΟΚΧανιά 3 1-1
Ανδρογέας 3 1-1
ΑΓΟΡ 3 1-1
ΟΦΗ 3 1-1
ΑΟΑΝ 2 0-2
Ηρόδοτος 2 0-2
ΟΑΧ 2 0-2
ΑΓΟΡ 3 1-1
ΟΦΗ 3 1-1
ΑΟΑΝ 2 0-2
Ηρόδοτος 2 0-2
ΟΑΧ 2 0-2
Επόμενη αγωνιστική (19/10):
ΑΟΚΧανιά-Ηράκλειο
Εργοτέλης-Κύδων
ΟΦΗ-Ανδρογέας
ΑΓΟΡ-ΟΑΧ
ΑΟΑΝ-Ηρόδοτος
Εργοτέλης-Κύδων
ΟΦΗ-Ανδρογέας
ΑΓΟΡ-ΟΑΧ
ΑΟΑΝ-Ηρόδοτος
ΠΑΙΔΩΝ Β Α
Σάββατο (19/10)
Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής:
ΟΑΧ2-Χαινιά BC
ΟΑΧ2-Χαινιά BC
Δειλινό-ΟΦΣΧ
Κυδων2-Ακρωτήρι
Ακ. Ρεθύμνου-Ηράκλειο 2
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (2 ματς):
Ακρωτήρι 4 2-0
Ακρωτήρι 4 2-0
Κυδων 4 2-0
Δειλινό 4 2-0
Ακ. Ρεθυμνου 3 1-1
Ηρακλειο2 3 1-1
ΟΑΧ2 2 0-2
Χανια BC2 0-2
ΟΦΣΧ 2 0-2
Δειλινό 4 2-0
Ακ. Ρεθυμνου 3 1-1
Ηρακλειο2 3 1-1
ΟΑΧ2 2 0-2
Χανια BC2 0-2
ΟΦΣΧ 2 0-2
Επόμενη αγωνιστική (9/11):
ΟΦΣΧ-ΟΑΧ2
Ακρωτήρι-Δειλινό
Κυδων2-αΚ. Ρεθυμνου
Ακρωτήρι-Δειλινό
Κυδων2-αΚ. Ρεθυμνου
Χανιά BC-Ηρακλειο 2
ΠΑΙΔΩΝ Β Β
Το πρόγραμμα της 3ης αγωνιστικής:
ΟΑΣΗ-Τηγανίτης (Χερσόνισσος, 16:00) Καρανικόλα Ε.-Τσικριτσάκη
ΟΑΣΗ-Τηγανίτης (Χερσόνισσος, 16:00) Καρανικόλα Ε.-Τσικριτσάκη
Νεάπολη-Πεδιάδα (Νεάπολη, 13:00) Μαλλιαράκη-Τούλης
Ανδρογέας 2- Σητειακός (Αλικαρνασσού, 16:00) Καρανικόλα Αλ.-Γεωργακόπουλος
Αναγέννηση-Ιεράπετρα (Αρκαλοχώρι, 13:00) Γερμανής-Αϊβαλιώτης
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (2 ματς):
Τηγανίτης 4 2-0
Πεδιάδα 4 2-0
Τηγανίτης 4 2-0
Πεδιάδα 4 2-0
Σητειακός 3 1-1
ΟΦΗ 2 3 1-1
ΑΟΚΙεράπετρας 2 1-0
Νεαπολη 2 0-2
Αναγέννηση 2 0-2
Ανδρογέας 2 2 0-2
ΟΑΣΗ 2 1-0
ΟΦΗ 2 3 1-1
ΑΟΚΙεράπετρας 2 1-0
Νεαπολη 2 0-2
Αναγέννηση 2 0-2
Ανδρογέας 2 2 0-2
ΟΑΣΗ 2 1-0
Επόμενη αγωνιστική (19/10):
Παιδιάδα-ΟΑΣΗ
Σητειακός-Νεάπολη
Ιεράπετρα-Ανδρογέας
Τηγανίτης-ΟΦΗ 2
Σητειακός-Νεάπολη
Ιεράπετρα-Ανδρογέας
Τηγανίτης-ΟΦΗ 2
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου