Οι κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 2-11-2019
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΤΡΟΥΛΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΤΡΟΥΛΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΣΓΟΥΡΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 22:00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 10:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑΣΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 12:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - Ο.Φ.Η.
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ
ΑΡΧΑΝΩΝ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Α Ο.Φ.Η. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΓΟΡ - ΚΥΔΩΝ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 16:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΑΧ 2000
ΓΡΑΜΨΑ ΔΙΟΝ - ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΟΥΔΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Α AOK XANΙΑ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ - ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ - ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ - ΣΑΡΡΗΣ
ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 3-11-2019
ΑΡΧΑΝΩΝ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 10:30 ΕΦΗΒΩΝ Β ΔΕΙΛΙΝΟ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΙΑΛΑΜΑ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΛΟΥΚΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΡΚΑΔΙ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 20:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
Β.Α.Κ. 11:00 ΕΦΗΒΩΝ Α Ο.Φ.Η. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
Β.Α.Κ. 13:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ο.Φ.Η - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 10:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΟΦΗ 2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΤΡΟΥΛΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:30 ΕΦΗΒΩΝ Β ΠΕΔΙΑΔΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΔΙΑΠΛΑΣΗ
ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ - ΣΑΡΑΪΔΑΡΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ - ΣΑΡΑΪΔΑΡΗ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 1 - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:30 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΓΟΡ - ΚΥΔΩΝ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:30 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΚΥΔΩΝ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΓΡΑΜΨΑ ΔΙΟΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 12:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ AOK XANΙΑ - ΧΑΝΙΑ BC
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Α AOK XANΙΑ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΙΣΣΑΜΟΥ - ΚΥΔΩΝ 1
ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6-11-2019
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ
ΣΑΒΒΑΤΟ 2-11-2019
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΤΡΟΥΛΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΤΡΟΥΛΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΣΓΟΥΡΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 22:00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 10:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑΣΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 12:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - Ο.Φ.Η.
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ
ΑΡΧΑΝΩΝ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Α Ο.Φ.Η. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΓΟΡ - ΚΥΔΩΝ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 16:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΑΧ 2000
ΓΡΑΜΨΑ ΔΙΟΝ - ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΟΥΔΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Α AOK XANΙΑ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ - ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ - ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ - ΣΑΡΡΗΣ
ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 3-11-2019
ΑΡΧΑΝΩΝ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 10:30 ΕΦΗΒΩΝ Β ΔΕΙΛΙΝΟ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΙΑΛΑΜΑ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΛΟΥΚΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΡΚΑΔΙ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 20:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
Β.Α.Κ. 11:00 ΕΦΗΒΩΝ Α Ο.Φ.Η. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
Β.Α.Κ. 13:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ο.Φ.Η - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 10:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΜΟΙΡΩΝ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΟΦΗ 2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΤΡΟΥΛΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:30 ΕΦΗΒΩΝ Β ΠΕΔΙΑΔΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΔΙΑΠΛΑΣΗ
ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ - ΣΑΡΑΪΔΑΡΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ - ΣΑΡΑΪΔΑΡΗ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 1 - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:30 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΓΟΡ - ΚΥΔΩΝ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:30 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΚΥΔΩΝ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΓΡΑΜΨΑ ΔΙΟΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 12:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ AOK XANΙΑ - ΧΑΝΙΑ BC
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Α AOK XANΙΑ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 11:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΙΣΣΑΜΟΥ - ΚΥΔΩΝ 1
ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6-11-2019
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου