Ξεκινάνε τα πρωταθλήματα Εφήβων και παίδων της ΕΚΑΣΚ και η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της 23 έως 24 Σεπτεμβρίου 2017.
23-09-2017 17:00 Β.Α.Κ Εφήβων
Χατζημάρκος Δημήτρης Τσαϊρίδης Νίκος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
23-09-2017 16:00 Ιεράπετρα Εφήβων
Σκανδαλάκης Νίκος Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
23-09-2017 16:00 Λίντο Εφήβων
Καρανικόλα Έλενα Τσάμης Αχιλλέας
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
23-09-2017 12:30 Χερσόνησος Εφήβων
Σκανδαλάκης Νίκος Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
24-09-2017 14:00 Αρκαλοχώρι Παίδων
Μαραγκάκης Ανδρέας Χαρίτος Μαρίνος
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
24-09-2017 14:00 Άγιος Νικόλαος Παίδων
Τσίγκου Μαρία Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΣΚΗΣΗ
24-09-2017 13:00 Λίντο Παίδων
Μπανασάκης Θοδωρής Βαλούρδος Μιχάλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
24-09-2017 13:00 Σητεία Παίδων
Γερμανής Βαγγέλης Στιβακτάκης Γιάννης
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ
24-09-2017 13:00 Ακρωτήρι Παίδων
Χριστινάκης Νώντας Κουλιεράκη Χρύσα
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
24-09-2017 12:30 Ιεράπετρα Παίδων
Καλαϊτζάκη Βασιλική Ξενάκης Μιχάλης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
24-09-2017 12:00 Λίντο Παίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χρυσός Θανάσης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ
24-09-2017 11:00 Χερσόνησος Παίδων
Τσίγκου Μαρία Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ
ΕΚΑΣΚ -Κριτές
ΣΑΒΒΑΤΟ 23-09-2017
ΛΙΝΤ0 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΠΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΒΑΚ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΧΕΡ/ΣΟΣ 12.30 ΕΦΗΒΩΝ ΟΑΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24-09-2017
ΛΙΝΤΟ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ. (ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΥΔΩΝ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ (ΤΡΟΥΛΗ)
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΣΜΥΡΝΑΚΗ Μ
ΧΕΡ/ΣΟΣ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΟΑΣΗ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΣΚΗΣΗ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 12.30 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΣΗΤΕΙΑ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΑΡΡΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ (ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ)
ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22-09-2017
2ND INTERNATIONAL BASKETBALL TOURNAMENT HERAKLION CRETE
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22-09-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 ΟΥΝΙΞ ΚΑΖΑΝ - ΜΑΚΑΜΠΙ ΤΕΛ ΑΒΙΒ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Β) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Χ) - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ(24)
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Σ) - ΠΑΠΑΔΑΚΗ(Β) - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ(Χ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ. (24)
ΚΥΡΙΑΚΗ 24-09-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Σ) -ΒΑΡΟΥΧΑ(Β)- ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ(Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.30 ΤΕΛΙΚΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ(Σ) - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ(Β) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Χ)- ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ(24)
ΦΙΛΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23-09-2017
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΟΦΗ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24-09-2017
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΟΣΕΚΑ ΦΙΛΙΚΟ
ΣΟΥΔΑ 12.00 ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ - ΑΣΚΑ ΗΡΑΛΕΙΟ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ 25-09-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΦΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23/09/2017
ΤΟΥΡΝΟΥΑ 3on3 CRETE-IBT
ΒΟΗΘΗΤΙΚΑ ΓΗΠΕΔΑ 2 ΑΟΡΑΚΙΑ
ΜΠΑΣΚΕΤΑ 1
09:00 AΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.
13:00 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΜΠΑΣΚΕΤΑ 2
09:00 ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
13:00 ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΜΠΑΣΚΕΤΑ 3
09:00 ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
13:00 ΤΡΙΓΩΝΗΣ
ΜΠΑΣΚΕΤΑ 4
09:00 ΣΤΟΥΜΠΟΥ
13:00 ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
ΜΠΑΣΚΕΤΑ 5
09:00 ΒΑΡΟΥΧΑ
13:00 ΒΑΡΟΥΧΑ
ΜΠΑΣΚΕΤΑ 6
09:00 ΓΕΡΟΝΤΗ
13:00 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΕΛ
ΜΠΑΣΚΕΤΑ 7
09:00 ΚΤΙΣΤΑΚΗ
13:00 ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΜΠΑΣΚΕΤΑ 8
09:00 ΦΡΑΓΚΑΚΗ
13:00 ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΚΥΠΕΛΟ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 25-09-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΕΛΜΕ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΚΟΥΤΡΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΛΟΥΛΥΔΗΣ
ΤΡΙΤΗ 26-09-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΚΡΗΤΙΔΑ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - Π.ΟΦΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 27-09-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 COSMOS SPORT - OTE
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 Γ.Ν. ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΠΕΜΠΤΗ 28-09-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 INTERNUS - Ε.Σ ΒΑΓΙΩΝΙΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ