Συνεχίζεται το 6ο Εργασιακό μπάσκετ Ηρακλείου, που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ), υπό την αιγίδα του Δήμου, με την συμμετοχή 60 ομάδων-φορέων, με 914 αθλητές και θα διεξαχθούν 325 αγώνες σε τρεις κατηγορίες Α-Β- Γ, στα κλειστά Γυμναστήρια "Δυο Αοράκια", Αλικαρνασσού, και ΒΑΚ.
Δείτε τα αποτελέσματα των αγώνων και το πρόγραμμα της επόμενης εβδομάδας .
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
ΥΠΑ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ 55-29
ΚΟΚΚΑΛΗΣ CGP 37-35
ΣΕΑΠ ΒΑΓΙΩΝΙΑ 18-38
SMED ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 23-34
ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ 81-42
INTERNUS CRETAPHON 69-27
ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ 28-25
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 32-40
Π.ΟΦΗ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 48-49
ΙΤΕ ΑΣ.Τ.ΠΕΡΙΦΕΡΙΑΣ 44-61
ΚΟΥΤΡΗΣ COSMOS SPORT 44-39
ΑΛΑΓΝΙ ΕΛΜΕ 49-58
ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 31-24
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ 47-38
ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 32-41
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 5/5 20:00 4 Η Β Α ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 5/5 21:30 4 Η Β Β ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΟΤΕ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 5/5 20:30 4 Η Β Γ ΠΑΓΝΗ ΟΠΤΙΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 5/5 22:00 4 Η Β Β HAMED ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 6/5 10.00 4 Η Β Β ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΕΛΚΕΘΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 6/5 11.30 4 Η Β Α Π.ΧΑΟΧ ΠΟΡΟΣΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 6/5 13.00 4 Η Β Γ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΒΑΚ ΣΑ 6/5 10.00 4 Η Β Γ ΚΡΗΤΙΔΑ ΥΠΑ
ΒΑΚ ΣΑ 6/5 11.30 4 Η Β Β ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 8/5 17.00 4 Η Β Γ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ RETRO 23
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 8/5 18.30 5 Η Α Α ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΥΤΡΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 8/5 20.00 5 Η Α Α Α.Τ.ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΛΑΓΝΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 8/5 21.30 5 Η Α Α ΕΛΜΕ COSMOS SPORT
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 8/5 19.00 5 Η A B ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 8/5 20.30 5 Η A Β ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 8/5 22.00 5 Η A A ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΙΤΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 9/5 20:00 4 Η Γ Α ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 9/5 21:30 5 Η Α Β Π.ΟΦΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ.
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 9/5 20:30 4 Η Γ Α ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ Π.Σ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 9/5 22:00 5 Η Α Β ΡΑΔΑΜΑΘΥΣ ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 10/5 20:00 4 Η Γ Γ ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 10/5 21:30 4 Η Γ Γ CGP ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 10/5 20:30 4 Η Γ Β CRETAPHON ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 10/5 22:00 4 Η Γ Β ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΕΡΑΣΤΡΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 11/5 20:00 5 Η Β Β ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 11/5 21:30 5 Η Β Β ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΕΛΚΕΘΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 12/5 20:00 5 Η Β Β ΟΤΕ ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 12/5 21:30 5 Η Β Β Π.Σ.ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ HAMED
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 12/5 20:30 5 Η Β Γ ΣΚΟΥΡΑΣ ΟΠΤΙΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 12/5 22:00 5 Η Β Γ RETRO 23 ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 13/5 10.00 5 Η Β Α ΤΡΑΠ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΤΕΕ ΤΑΚ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 13/5 11.30 5 Η Β Α ΡΩΜΑΝΟΣ Π.ΧΑΟΧ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 13/5 13.00 5 Η Β Α Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
ΒΑΚ ΣΑ 13/5 10.00 5 Η Β Γ ΥΠΑ ΠΑΓΝΗ
ΒΑΚ ΣΑ 13/5 11.30 5 Η Β Γ ΣΟΦΡΩΝΙΣΤΙΚΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ
ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΟΠΑΦΜΑΗ