Εργασιακό Ηρακλείου | Αποτελέσματα βαθμολογίες.


Το Τμήμα Αθλητισμού του ΔΟΠΑΦΜΑΗ, ανακοίνωσε , όλα τα αποτελέσματα  και τις βαθμολογίες, όλων των κατηγοριών και των ομίλων του 5ου τουρνουά Εργασιακού Αθλητισμού μπάσκετ 2016, που διεξάγεται με απόλυτη επιτυχία στα κλειστά γυμναστήρια "Δυο Αοράκια", "Μ.Μερκούρη" (Αλικαρνασσού) και κάποια στο ΒΑΚ. Φώτο: "Ηρόδοτος Βετεράνοι".

Σ.Σ. Λόγω πληθώρας ύλης, δεν αναφέρεται η συνέχεια.


Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Α  ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ. 36-38 
ΠΑΛΑΙΜ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ Π.Σ.ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 60-44 
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙΟΥ 60-46 
ΠΑΓΝΗ ΙΤΕ 46-48 
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ. ΠΑΛΑΙΜ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 50-56 
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ. ΗΡΑΚΛΗΣ 38-42 
Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙΟΥ ΙΤΕ 32-38 
Π.Σ.ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΑΓΝΗ 34-33 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΙΜ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 35-60 
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ. 58-47 
ΠΑΓΝΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ. 55-44 
Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙΟΥ Π.Σ.ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 51-44
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ. Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙΟΥ 49-44
ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ. ΙΤΕ 28-38
ΠΑΛΑΙΜ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΠΑΓΝΗ 54-25 
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 57-30 
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΓΝΗ 27-25 
ΙΤΕ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 45-60 
Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙΟΥ ΠΑΛΑΙΜ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 61-64 
Π.Σ.ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ. 23-37 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
ΟΜΑΔΑ  ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕΝ ΒΑΘΜΟΙ 

1 ΠΑΛΑΙΜ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 4 4 - 8 
2 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 4 4 - 8 
3 ΙΤΕ 4 3 1 7 
4 ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ. 4 2 2 6 
5 Π.Σ.ΑΛΑΓΝΙΟΥ 4 1 3 5 
6 ΗΡΑΚΛΗΣ 4 1 3 5 
7 ΠΑΓΝΗ 4 1 3 5 
8 ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘ. 4 1 3 5 
9 Π.Σ.ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 4 1 3 5

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Α ΦΑΣΗ /Β  ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ 
ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 31-52 
ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛ ΠΑΛΑΙΜ.ΟΦΗ 38-60
ΚΟΥΤΡΗΣ ΕΛΜΕ 41-56
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ DONATO 40-24
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛ 56-38
COSMOS SPORT ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 56-50
ΕΛΜΕ DONATO 66-23
ΠΑΛΑΙΜ.ΟΦΗ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 59-47
ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛ 34-44
ΚΟΥΤΡΗΣ COSMOS SPORT 
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 
ΕΛΜΕ ΠΑΛΑΙΜ.ΟΦΗ 56-59
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΕΛΜΕ 41-49 
COSMOS SPORT DONATO 60-10 
ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 52-39 
ΚΟΥΤΡΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 60-21 
ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 00-20 
DONATO ΚΟΥΤΡΗΣ 34-48 
ΕΛΜΕ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛ 45-50 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
ΟΜΑΔΑ  ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕΝ ΒΑΘΜΟΙ 

1 ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛ 5 3 2 8 
2 ΕΛΜΕ 5 3 2 8 
3 ΠΑΛΑΙΜ.ΟΦΗ 3 3 - 6 
4 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 4 2 2 6 
5 ΚΟΥΤΡΗΣ 3 2 1 5 
6 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 3 2 1 5
7 COSMOS SPORT 2 2 - 4 
8 DONATO 4 - 4 4 
9 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 5 - 4 1 4


Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Α ΦΑΣΗ /Α ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ 
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 38-45 
HAMED Π.Σ. ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ 36-34 
ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ Υ.Π.Α 27-42 
ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΟΤΕ 43-33 
ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ HAMED 
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 
Υ.Π.Α ΟΤΕ 35-33 
Π.Σ. ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΑ ΜΕΛΗ 34-48 
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ HAMED 36-34 
ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 58-50 
ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 46-45 
Υ.Π.Α Π.Σ. ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ 32-22 
ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ Υ.Π.Α 42-25 
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΟΤΕ 34-33 
HAMED ΠΟΑ ΜΕΛΗ 42-54 
ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 41-47


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦ/ΠΟΝ 

1 ΠΟΑ ΜΕΛΗ 4 4 - 8 
2 Υ.Π.Α 4 3 1 7 
3 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 3 2 1 5 
4 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 3 2 1 5 
5 HAMED 3 1 2 4 
6 ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ 3 1 2 4 
7 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 2 1 1 3 
8 ΟΤΕ 3 - 3 3 
9 Π.Σ. ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ 3 - 3 3


Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Α ΦΑΣΗ /  Β ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ 
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜ Α.Τ ΠΕΡΙΦ.   ΕΛ.ΑΣ 38-42 
RETRO-23 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 31-36 
ΠΑΛΑΙΜ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ ALPHA BANK 30-41 
ΠΑΛΑΙΜ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΕΛΚΕΘΕ 39-30 
Α.Τ ΠΕΡΙΦ.   ΕΛ.ΑΣ RETRO-23 37-34
SMED ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜ 26-31
ALPHA BANK ΕΛΚΕΘΕ 
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΠΑΛΑΙΜ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 51-44
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜ RETRO-23 
ΠΑΛΑΙΜ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ SMED 47-29 
ΠΑΛΑΙΜ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ Α.Τ ΠΕΡΙΦ.   ΕΛ.ΑΣ 43-49 
ALPHA BANK ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 35-29 
Α.Τ ΠΕΡΙΦ.   ΕΛ.ΑΣ ALPHA BANK 57-44 
SMED ΕΛΚΕΘΕ 19-51 
RETRO-23 ΠΑΛΑΙΜ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 51-39 
ΠΑΛΑΙΜ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ 

1 Α.Τ ΠΕΡΙΦ.   ΕΛ.ΑΣ 4 4 - 8 
2 ALPHA BANK 3 2 1 5 
3 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 3 2 1 5 
4 ΠΑΛΑΙΜ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ 4 2 3 5 
5 RETRO-23 3 1 2 4 
6 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜ 2 1 1 3 
7 ΕΛΚΕΘΕ 2 1 1 3 
8 ΠΑΛΑΙΜ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ 2 1 1 3 
9 SMED 3 - 3 3


Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Α ΦΑΣΗ / Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
ΤΕΕ/ΤΑΚ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 46-36
HOUSELAND ΣΚΟΥΡΑΣ 33-35 
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 55-53 
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 48-37 
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ HOUSELAND 38-28 
ΟΠΤΙΚΟΙ ΤΕΕ/ΤΑΚ 51-44 
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 28-41 
ΣΚΟΥΡΑΣ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ 26-55 
ΤΕΕ/ΤΑΚ HOUSELAND 52-44 
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ ΟΠΤΙΚΟΙ 54-43 
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 41-22 
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΣΚΟΥΡΑΣ 71-36


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ 

1 ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ 3 3 - 6 
2 ΤΕΕ/ΤΑΚ 3 2 1 5 
3 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 2 2 - 4 
4 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 3 1 2 4 
5 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 3 1 2 4 
6 ΣΚΟΥΡΑΣ 3 1 2 4 
7 ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 3 1 1 3 
8 ΟΠΤΙΚΟΙ 3 1 1 3 
9 HOUSELAND 3 3 3

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Α ΦΑΣΗ / Α  ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ 
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΜΕΡΑΣΤΡΙ 36-30 
ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ OFF ROAD CLUB 45-42 
ΠΑΛΑΙΜ. ΧΑΟΧ ΒΑΓΙΩΝΙΑ 46-26 
ΔΑΣΚΑΛΟΙ Π.Σ.ΕΠΙΣΚΟΠΗ 46-39 
ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 42-34
ΜΕΡΑΣΤΡΙ ΠΑΛΑΙΜ. ΧΑΟΧ 20-45
OFF ROAD CLUB ΔΑΣΚΑΛΟΙ 32-40
ΒΑΓΙΩΝΙΑ Π.Σ.ΕΠΙΣΚΟΠΗ 38-37
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΠΑΛΑΙΜ. ΧΑΟΧ 35-53 
ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ 
Π.Σ.ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΜΕΡΑΣΤΡΙ 48-38 
OFF ROAD CLUB ΒΑΓΙΩΝΙΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ

1 ΠΑΛΑΙΜ. ΧΑΟΧ 3 3 - 6 
2 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 3 1 2 4 
3 Π.Σ.ΕΠΙΣΚΟΠΗ 3 1 2 4 
4 ΔΑΣΚΑΛΟΙ 2 2 - 4 
5 ΤΡΑΠ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ 2 2 - 4 
6 ΜΕΡΑΣΤΡΙ 3 - 3 3 
7 ΒΑΓΙΩΝΙΑ 2 1 1 3 
8 OFF ROAD CLUB 2 - 2 2


Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Α ΦΑΣΗ /Β   ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ 
Π.Σ.ΜΕΛΕΣΣΕΣ C.G.P 43-34
ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝ.ΗΡΑΚ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 48-42
Π.Σ.ΓΟΥΒΕΣ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 36-31
ΚΡΗΤΙΔΑ BIOCITY 54-17
ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝ.ΗΡΑΚ Π.Σ.ΜΕΛΕΣΣΕΣ 48-30 
C.G.P Π.Σ.ΓΟΥΒΕΣ 27-34 
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΚΡΗΤΙΔΑ 
ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ BIOCITY 45-24 
Π.Σ.ΜΕΛΕΣΣΕΣ Π.Σ.ΓΟΥΒΕΣ 
ΚΡΗΤΙΔΑ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝ.ΗΡΑΚ 
BIOCITY C.G.P 37-40 
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ 

1 ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝ.ΗΡΑΚ 2 2 4 
2 Π.Σ.ΓΟΥΒΕΣ 2 2 4 
3 C.G.P 3 1 2 4 
4 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 2 1 1 3 
5 BIOCITY 3 - 3 3 
6 ΚΡΗΤΙΔΑ 1 1 2 
7 Π.Σ.ΜΕΛΕΣΣΕΣ 2 - 2 2 
8 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 1 - 1 1




Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.