Με ανατροπή διπλό των Εφήβων της Αναγέννησης.

Μεγάλο διπλό των εφήβων της Αναγέννησης, που αν και έχαναν στο Λίντο για περισσότερο απο τριάντα λεπτά, στην τελευταία περίοδο, σοβαροί και προσηλωμένοι, έτρεξαν ένα σερί 13-21 και εκαναν την μεγάλη ανατροπή και πήραν την νίκη απο το Δειλινό με 61-64.

Με αυτήν την νίκη, στέρησαν τις οποίες βλέψεις είχαν οι γηπεδούχοι για την κορυφαία τριάδα, ενώ οι φιλοξενούμενοι, απο την άλλη, κέρδισαν τις εντυπώσεις.

Ο Κυριαζής και Κουτσουράδης, ήταν τα θεμέλια της νίκης για την ομάδα του Μιχάλη Καλαϊτζάκη, ενώ ο Γιαχνάκης και ο Τουτουδάκης, ξεχώρισαν απο το Δειλινό.

Δειλινό Α.Ο. - Α.Σ.Α. Αναγέννηση 61-64
Δεκάλεπτα:  16-15 , 38-30 (ημίχ.), 48-43, 61-64.

Δειλινό Α.Ο (Χαραλαμπάκης) : Καριαντουλάκης, Μαχαιριανάκης 3(1) Χερσονιωτάκης 1 Μαρκοδημητράκης 1 Παπουτσής 11(1) Γιαχνάκης 16(1) Σικαλιάς Παρασχόπουλος 9(1) Πρινιανάκης 6 Τουτουδάκης 14(1) Παξιμαδάκης
Α.Σ.Α. Αναγέννηση (Καλαϊτζάκης) : Βασάλος , Κυριαζής 23(2) Λαμπράκης 2 Φανδινάκης Κουτσουράδης 19(2) Σάντια 6 Βαρδαβάς 14(4) Μαρκόπουλος, Χριστάκης