Ορισμοί διαιτητών κριτών.


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των Εθνικών πρωταθλημάτων, της ΕΚΑΣΚ , και Μίνι Τουρνουά ΔΟΠΑΦΜΑΗ  για τους αγώνες της 28ης έως 29ης Νοεμβρίου 2015.


ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-11-2015
ΟΣΕΚΚ
ΣΟΥΔΑ 17.00 ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ - ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ Χ (Σ) - ΚΩΤΣΟΥ (Χ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-11-2015
ΛΙΝΤΟ 13.00 Εργοτέλης-Έσπερος 
(Δ)Αποστολίδης-Μηλαπίδης (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ) ΒΛΑΣΣΗΣ (Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Χ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ(24)


ΕΚΑΣΚ- Διαιτητές:


28-11-2015 19:00 Λίντο Παίδων
Βαλούρδος Γιώργος Σκανδαλάκης Νίκος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΚΥΔΩΝ ΑΟ


28-11-2015 18:00 Ρέθυμνο Παίδων
Θεοδωράκης Στάθης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΓΟΡ 2 - ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ


28-11-2015 17:00 Λίντο Κορασίδων
Βαλούρδος Γιώργος Βασσάκης Γεώργιος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ


28-11-2015 16:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Χριστινάκης Νώντας Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ


28-11-2015 16:00 Ταυρωνίτης Εφήβων
Ξυλάς Δημήτρης Πελίκα Μαρία
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2


28-11-2015 16:00 Χερσόνησος Εφήβων
Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις Κωτσακόπουλος Θανάσης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ


28-11-2015 16:00 Β.Α.Κ Κορασίδων
Μακρής Παναγιώτης Στιβακτάκης Γιάννης
ΟΦΗ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ


28-11-2015 15:30 Αλικαρνασσός Εφήβων
Παλιατσός Βασίλης Γερμανής Βαγγέλης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ


28-11-2015 15:00 Κλαδισός Εφήβων
Κώτσου Λία Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΟΦΗ


28-11-2015 14:30 Ρέθυμνο Εφήβων
Χριστινάκης Νώντας Καραγιάννης Μιχάλης
ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ

28-11-2015 13:00 Λίντο Εφήβων
Μπανασάκης Θοδωρής Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

29-11-2015 20:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ


29-11-2015 19:00 Ιεράπετρα Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Τσαϊρίδης Νίκος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ


29-11-2015 18:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Φλουρής Νίκος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΟΦΗ 2

29-11-2015 18:00 Ρέθυμνο Ανδρών
Μπανασάκης Θοδωρής Μαραγκάκης Ανδρέας

ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

29-11-2015 18:00 Β.Α.Κ Παίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Χιωτάκης Νίκος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ


29-11-2015 17:00 Λίντο Ανδρών
Χατζημάρκος Δημήτρης Χρυσός Θανάσης
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ


29-11-2015 16:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Σφακιανάκη Ερωφίλη
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ


29-11-2015 15:00 Λίντο Ανδρών
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΧΑΝΔΑΚΑΣ ΓΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

29-11-2015 13:00 Μοίρες Παίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Νταναβάρα
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ


29-11-2015 13:00 Β.Α.Κ Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Χιωτάκης Νίκος
ΟΦΗ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ


29-11-2015 12:00 Ακρωτήρι Παίδων
Ξυλάς Δημήτρης Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

29-11-2015 14:00 Χερσόνησος Παίδων
Καρανικόλα Ρένα Ξηρόκωστας Γιώργος
ΠΕΔΙΑΔΑ2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3

29-11-2015 16:00 Χερσόνησος Παίδων
Καρανικόλα Ρένα Ξηρόκωστας Γιώργος

ΠΕΔΙΑΔΑ 1 - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

29-11-2015 13:00 Ρέθυμνο Γυναικών
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΦΗ


29-11-2015 13:00 Ταυρωνίτης Γυναικών
Σταυρουλάκης Μανώλης Καλαϊτζής Κωνσταντίνος

ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ


ΕΚΑΣΚ- Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/11/15 

ΛΙΝΤΟ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 17:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΛΙΝΤΟ 19:00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15:30  ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - Γ.Σ. ΧΑΝΔΑΚΑΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ

Β.Α.Κ. 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ο.Φ.Η - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΝΤΑΜΑ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ  ΑΓΟΡ 2 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΑΚΟΥΛΑΚΗ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΟ ΚΥΔΩΝ - Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν - ΚΩΤΣΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/11/15

ΛΙΝΤΟ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ.Σ. ΧΑΝΔΑΚΑΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Φ.
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΟΦΗ 2
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ 
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 20:30  ΠΑΙΔΩΝ Β ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

Β.Α.Κ. 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Α Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΜΑΡΑΚΗ

Β.Α.Κ. 18:00 ΠΑΙΔΩΝ  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΜΟΙΡΩΝ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΠΕΔΙΑΔΑ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΠΕΔΙΑΔΑ 1 - Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 19:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΙΔΩΝΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 13:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΚΩΤΣΟΥ



ΔΟΠΑΦΜΑΗ -Διαιτητές:


21-11-2015 12:15 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης Στιβακτάκης Γιάννης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1


21-11-2015 12:15 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χαρίτος Μαρίνος Τσαϊρίδης Νίκος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2- ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

21-11-2015 11:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Βαρελτζή Αργυρώ Χριστοδουλάκης Γιάννης
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΟΦΗ 2


21-11-2015 11:00 Δύο Αοράκια Μίνι κορίτσια
Κωτσακόπουλος Θανάσης Ξηρόκωστας Γιώργος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ 


21-11-2015 11:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Τσαϊρίδης Νίκος Χιωτάκης Νίκος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2


21-11-2015 09:45 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Χριστοδουλάκης Γιάννης Βαρελτζή Αργυρώ
ΔΕΙΛΙΝΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2


21-11-2015 09:45 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Ξηρόκωστας Γιώργος Κωτσακόπουλος Θανάσης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ 1


21-11-2015 09:45 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χιωτάκης Νίκος Τσαϊρίδης Νίκος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΟΦΗ 1

22-11-2015 12:15 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Καλαϊτζάκη Βασιλική Πίπλιος Παναγιώτης
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2


22-11-2015 11:00 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Στιβακτάκης Γιάννης Καρανικόλα Ρένα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΣΚΗΣΗ


22-11-2015 11:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Τσίγκου Μαρία Σφακιανάκη Ερωφίλη
ΔΕΙΛΙΝΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2


22-11-2015 09:45 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Καρανικόλα Ρένα Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΣΚΗΣΗ - ΟΦΗ 2


22-11-2015 09:45 Β.Α.Κ Μίνι κορίτσια
Σφακιανάκη Ερωφίλη Τσίγκου Μαρία
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ



ΔΟΠΑΦΜΑΗ -Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ  28-11-2015

Β.Α.Κ.  09.45  ΗΡΑΚΛΕΙΟ  1 - ΟΦΗ  2       (Α)
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
Β.Α.Κ.  11.00  ΟΦΗ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1      (Α)
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
Β.Α.Κ.  12.15  ΟΦΗ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ                (Β)
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  29-11-2015

ΑΛΙΚ/ΣΣΟΣ  09.45  ΔΕΙΛΙΝΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ                         (Α)
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΣΟΣ  11.00  ΦΙΛΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΑΣΚΗΣΗ                      (Α)
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΣΟΣ  12.15  ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2         (Β)
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ

Β.Α.Κ.  09.45  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ          (Γ)
 ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΜΑΡΑΚΗ
Β.Α.Κ.  11.00  ΟΦΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ                      (Γ)
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΜΑΡΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ   30 - 11 - 2015

2 ΑΟΡΑΚΙΑ  17.00  ΑΣΚΗΣΗ - ΟΦΗ 1                                (Β)
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ  18.15  ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1            (Β)
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΣΟΣ  17.00  ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2                  (Β)
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΝΤΑΜΑ
ΑΛΙΚ/ΣΣΟΣ  18.15  ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2               (Α) 
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΣΟΣ  19.30  ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2    (A)













Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.