ΣΥ.Δ. ΚΑ.Κ. | Συλλυπητήρια Ανακοίνωση Μιχάλη Μαχαιριανάκη
Ο Πρόεδρος και το Διοικητικό Συμβούλιο του Συνδέσμου μας εκφράζουν τα θερμά και ειλικρινή τους συλλυπητήρια στο μέλος και πρώην πρόεδρο του ΣΥΔΚΑΚ κο Μιχάλη Μαχαιριανάκη, για το χαμό του πολυαγαπημένου του πατέρα Ευάγγελου.
Η απώλεια του ανθρώπου που σου δίνει τα πρώτα εφόδια για να πορευθείς στο δύσκολο μονοπάτι της ζωής, είναι πάντα επίπονη και δυσβάσταχτη. Παρ’ όλα αυτά οι γιοί του Ευάγγελου Μαχαιριανάκη είναι άξιοι συνεχιστές του έργου του και θα τιμούν τ’ όνομα και τη μνήμη του όσο ζουν.
Για την αναπάντεχη απώλεια του πατέρα τους, ευχόμαστε στο Μιχάλη και το Γιώργο Μαχαιριανάκη, καθώς και στις οικογένειες τους κουράγιο και δύναμη. Ας είναι ελαφρύ χώμα που τον σκεπάζει.
Με εκτίμηση
Για το Δ.Σ. του ΣΥΔΚΑΚ