Ορισμοί διαιτητών κριτών .


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  των Εθνικών πρωταθλημάτων, ΟΣΣΕΚ και της ΕΚΑΣΚ , για τους αγώνες της 31ης Oκτωβρίου έως 2 Νοεμβρίου 2015.


ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΚΥΡΙΑΚΗ 01-11-2015

Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΜΥΝΤΑΣ
(Δ) Δημόπουλος - Σοφιανόπουλος (Μαχαιριανάκης)
(Κ)ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) - ΑΝΤΩΝΑΚΗ (Χ) - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΚΥΔΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
(Δ) Λογοθέτης - Καρπάνος (Τζωρτζάκης)
(Κ) ΚΩΤΣΟΥ (Σ) - ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ. (Χ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ (24)

ΟΣΕΚΚ
ΚΥΡΙΑΚΗ 01-11-2015
ΣΟΥΔΑ 16.00 ΠΑΣΚΑΠ ΑΕΤΟΙ - ΑΣΚΑ ΜΑΡΟΥΣΙ
ΚΩΤΣΟΥ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΕΚΑΣΚ


Διαιτητές:

31-10-2015 18:00 Μοίρες Παίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Χιωτάκης Νίκος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

31-10-2015 18:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Κώτσου Λία Καθαράκης Βασίλης
ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ


31-10-2015 18:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις Σφακιανάκη Ερωφίλη
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ


31-10-2015 17:00 Λίντο Κορασίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Κωτσακόπουλος Θανάσης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 


31-10-2015 16:30 Αλικαρνασσός Εφήβων
Χρυσός Θανάσης Σαμαράς Νίκος
ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ - ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

31-10-2015 16:00 Β.Α.Κ Εφήβων Παλιατσός Βασίλης Ξηρόκωστας Γιώργος
ΟΦΗ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

προβολή
31-10-2015 15:00 Λίντο Εφήβων
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Βαρελτζή Αργυρώ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

31-10-2015 15:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων Χρυσός Θανάσης Σαμαράς Νίκος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΟΦΗ

προβολή
31-10-2015 13:00 Λίντο Εφήβων
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Στιβακτάκης Γιάννης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ


31-10-2015 13:00 Ρέθυμνο Κορασίδων
Θεοδωράκης Στάθης Καραγιάννης Μιχάλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ


31-10-2015 12:00 Άγιος Νικόλαος Κορασίδων
Μαραγκάκης Ανδρέας Πολυχρονάκης Μάνος
ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

01-11-2015 19:00 Αρκαλοχώρι Ανδρών
Μαλαμάς Γιάννης Πίπλιος Παναγιώτης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ


01-11-2015 18:00 Ρέθυμνο Ανδρών
Κατραχούρας Γιώργος Θεοδωράκης Στάθης
ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ


01-11-2015 16:00 Νεάπολη Παίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Σαραντουλάκης Κώστας
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ


01-11-2015 16:00 Ρέθυμνο Γυναικών
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ


01-11-2015 16:00 Χερσόνησος Παίδων
Χιωτάκης Νίκος Ξηρόκωστας Γιώργος
ΠΕΔΙΑΔΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2


01-11-2015 15:00 Αλικαρνασσός Παίδων Χρυσός Θανάσης Τσίγκου Μαρία
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 - ΟΦΗ 2

προβολή
01-11-2015 15:00 Χανίων Παίδων
Δημητρουλάκης Μανώλης Πετράκης Γιώργος
ΚΥΔΩΝ 2 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


01-11-2015 14:00 Λίντο Ανδρών
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Μαραγκάκης Ανδρέας
ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ


01-11-2015 14:00 Κλαδισός Παίδων
Καλαϊτζής Κωνσταντίνος Πελίκα Μαρία
ΚΥΔΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ


01-11-2015 14:00 Ρέθυμνο Παίδων
Καθαράκης Βασίλης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΓΟΡ 2 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ


01-11-2015 13:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Τσίγκου Μαρία
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ


01-11-2015 13:00 Σητεία Παίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Σαραντουλάκης Κώστας
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ


01-11-2015 13:00 Αρχάνες Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Γερμανής Βαγγέλης
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ


01-11-2015 13:00 Β.Α.Κ Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις
ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ


01-11-2015 12:30 Λίντο Παίδων
Μαραγκάκης Ανδρέας Σαμαράς Νίκος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ


01-11-2015 12:00 Κλαδισός Γυναικών
Σταυρουλάκης Μανώλης Φλουρής Νίκος
ΟΑΧ 2000 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

02-11-2015 20:00 Μοίρες Ανδρών
Μπανασάκης Θοδωρής Γερμανής Βαγγέλης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ



Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 31-10-2015

ΛΙΝΤΟ 13.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ
ΛΙΝΤΟ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΝΤΑΜΑ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΟΦΗ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΕΦΗΒΩΝ ΧΑΝΔΑΚΑΣ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ

ΒΑΚ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΚΑΤΣΟΥΛΗ 

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ  - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΥΔΩΝ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 01-11-2015

ΛΙΝΤΟ 12.30 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ  - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΝΔΑΚΑΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΓΟΡ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 - ΟΦΗ 2
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΒΑΚ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ

ΑΡΧΑΝΕΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ 
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΑΤΣΟΥΛΗ - ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΣΗΤΕΙΑ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΝΕΦΑΛΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ
ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 12.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΑΧ - 2000 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΩΤΣΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ -  ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 2 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 02-11-2015

ΜΟΙΡΕΣ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

4ο ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΜΠΑΣΚΕΤ FINAL FOUR ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 31-10-2015

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19.00   Α'  ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21.00   Β'  ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 01-11-2015

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17.00    ΤΕΛΙΚΟΣ  3 - 4
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19.00       ΤΕΛΙΚΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ

Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.