Το παιχνίδι του Φίλιππου Βέροιας με τον Ηρακλή ξεχώρισε από την πρεμιέρα της Α2 Εθνικής με τους γηπεδούχους να παίρνουν τη νίκη στο… νήμα επικρατώντας με 68-66,ενω ο ΟΦΗ δεν ταξίδεψε στη Λευκάδα για το παιχνίδι με τη Δόξα κι έτσι αυτό κατακυρώθηκε με 20-0 α.α. υπέρ των γηπεδούχων.Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα αγώνων, προγράμματα και βαθμολογικούς πίνακες σε νέο παράθυρο μεγαλυτέρων διαστάσεων στο GameCenter powered by kritikobasket.