Ήταν όλοι εκεί. Στο ξεχωριστό αυτό τουρνουά, που διοργανώνει το Δειλινό στην μνήμη του Βασίλη Παδουβά, οι ομάδες και οι διαιτητές, χαιρέτησαν την μητέρα του Βασίλη, ενώ πριν το τζάμπολ, τηρήθηκε εντός λεπτού σιγή, ως φόρο τιμής, με χειροκροτήματα μετά την σιωπή.
Σύσσωμη η οικογένεια του, παραβρέθηκε στο τουρνουά, ενώ συγκλονιστική δε, ήταν η στιγμή όταν οι ομάδες του Κύδωνα και της Ακαδημίας Ρεθύμνου χαιρέτησαν ένας προς ένα την μητέρα του Βασίλη, με το κλίμα να είναι ιδιαίτερα φορτισμένο συγκινησιακά..
Η μητέρα του αδικοχαμένου παλικαριού εξέφρασε την συγκίνησή της και ευχαρίστησε όλες τις ομάδες που τιμούν την μνήμη του παιδιού της.
Ο συνεργάτης μας Βαγγέλης Σταυρακάκης, σε ένα ακόμα εξαιρετικό βίντεο, κατέγραψε αυτές τις μοναδικές ανθρώπινες στιγμές του τουρνουά.
MO club
EΛΛΗΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Κάθε Τρίτη