Ο συνεργάτης του kritikobasket.gr, σε συνεννόηση με την οικογένεια του αείμνηστου Βασίλη και σε συνεργασία με τη διοργανώτρια ομάδα του τουρνουά, Δειλινό, έφτιαξε ένα βίντεο-αφιέρωμα (κόπου πολλών ημερών) στο αείμνηστο Β.Παδουβά, όπου και σας το αφιερώνουμε.
Το συγκεκριμένο βίντεο είχε προβλεφθεί να προβάλλεται και στο κλειστό του Λίντο, αλλά τεχνικοί λόγοι δεν το επέτρεψαν.
Μια προσφορά:
MO club
EΛΛΗΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Κάθε Τρίτη